CSK cup mandag 16.april

Postet av Håndball J9 - 2009 den 13. Apr 2018

Her er oppsettet for CSK-cupen på mandag 16.april. 
Kampene spilles i Charlottenlundhallen (CSK Hummelarena)

Lag 1 - lagleder Kristin
Spillere: Arianne, Ingrid F, Victoria, Leah, Lovise, Pernille

17.00: Ranheim 4, hall B - bane 2
18.00: Strindheim 4, hall B - bane 2 
18.45: CSK 3, hall B - bane 1

---------------------------------------------

Lag 2- lagleder Gøril
Spillere: Mille, Signe, Martine, Tilde, Maja, Fride

17.15: Ranheim 6, hall B - bane 2
18.15: CSK 2, hall B - bane 2
19.00: Strindheim 6, hall B - bane 1



Treningsfri i vinterferien

Postet av Håndball J9 - 2009 den 17. Feb 2018

Flott spill og innsats av jentene på Strindheimcupen, her er det mye bra å bygge videre på :-)

Det blir ikke trening neste uke, men vi fortsetter med treningene etter vinterferien og fram til påske. Seriespillet er slutt for i år, men vi satser på å bli med på en cup til før sesongen er over, sannsynligvis Byåsen minicup lørdag 7.april.



Program for uke 7

Postet av Håndball J9 - 2009 den 11. Feb 2018

Mandag er det trening som vanlig kl.18-19

------------------------------------------------
Onsdag var egentlig lag 1 satt opp med to kamper, 
men vi stokker litt om på oppsettet slik at ingen 
må tilbringe hele kvelden i Nidarøhallen.

17.30 Kattem - Utleira 1, Nidarøhallen E2
Lagleder: Geir Olav
Spillere: Andrea, Jenny, Pernille, Ronja, Victoria, 
Nora Emilie, Sofie Malene

19.00 Byåsen 4 - Utleira 2, Nidarøhallen E3
Lagleder: Brit Eva
Spillere: Agnethe, Erle, Ingrid U, Ingrid F, Lovise, 
Sofia Johanne, Thea 

----------------------------------------------------

Strindheim cup lørdag 17.februar i Utleirahallen, 
alle våre kamper på bane 4.

Utleira 1:
Lagleder: Lene
Spillere: Ronja, Thea, Victoria, Pernille, Ingrid U
09.18: Strindheim 4
10.12: CSK 2
10.48: Strindheim 6
11.24: Strindheim 2

Utleira 2:
Lagleder: Kristin og Gøril
Spillere: Leah, Tilde, Martine, Fride, Mille
09.36: CSK 1
10.30: Strindheim 5
11.06: Strindheim 3
11.42: CSK 3

Det er fortsatt fullt mulig å bli med på Strindheim cup for de som ennå ikke har bestemt seg :-)



Kampdag søndag 11.februar

Postet av Håndball J9 - 2009 den 11. Feb 2018

Søndag er det kampdag i Utleirahallen med disse kampene: 

--------------------------------------------- 

10.30 Utleira 3 - Strindheim, bane B3
12.30 Utleira 3 - Byåsen, bane B3
Lagledere: Kristin
Spillere: Andrine, Arianne, Leah, Maja,  Martine, Fride, Signe, Mille

---------------------------------------------
11.30 Utleira 2 - Tiller, bane B3
12.30 Utleira 2 - Strindheim 3, bane B1
Lagleder: Brit Eva
Spillere: Agnethe, Erle, Ingrid U, Ingrid F,  Lovise, Sofie, Thea

---------------------------------------------
12.00 Utleira 1 - Tiller 2, bane B1
Lagleder: Lene
Spillere: Andrea, Jenny, Pernille, Ronja, Sofia,  Victoria, Nora Emilie



Program for uke 5

Postet av Håndball J9 - 2009 den 28. Jan 2018

Mandag: Trening som vanlig kl.18

Lørdag kl. 11.00: National - Utleira 3, i Munkvollhallen, bane A
Spillere:  Arianne, Leah, Tilde, Maja, Martine, Fride og Signe
Lagledere: Kristin og Gøril

Oppmøte 20 min før kampen.



Levert av IdrettenOnline