Utleira Fotball


Innmelding i fotball
Lagssider
Kontaktinfo til våre lag

Vis alle artikler

Styrereferater
Fotballkurs
Fotball etter skoletid

Banekalender utleira kunstgress 7-er og 11-er

Fotballinformasjon

Kontakt Utleira Fotball

Utleira IL Fotball,
Postboks 3625 Risvollan,
7431 TRONDHEIM
Klubbnr. GR16010110260
Org.nr.: 983 774 318

Styreleder:
Jan Erik Holten
tlf: 92440274, e-post

Styremedlem:
Elin Ingeborg Blakstad
tlf: 93 45 81 62, e-post

Styremedlem:
 Øyvind Burkeland
tlf: 92 65 74 17, e-post

Styremedlem:
Ole David Økland
tlf: 93 05 98 27, e-post

Styremedlem:
Odd-Arne Gutvik
tlf: 90840420, e-post

Styremedlem:
Marius Fredagsvik
tf: 98265242, e-post

Trenerutvikler:
Geir Kojen,
tlf: 97132213, e-post

Trenerutvikler:
Stian Rønningen
tlf: 45496189, e-post


Kommende kamper

Se alle

BDO-serien J17 1.div. avd. 02 vår

  • 06 januar 2024 - 12:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Nybrott
    Utleira 2
    Nybrott
    3
    4
  • 06 januar 2024 - 14:10
    Utleira 2 (H) vs. (B) Trygg/Lade
    Utleira 2
    Trygg/Lade
    3
    1
  • 06 januar 2024 - 15:00
    Vålerenga (H) vs. (B) Utleira
    Vålerenga
    Utleira
    13
    2
  • 06 januar 2024 - 18:20
    Freidig (H) vs. (B) Utleira 2
    Freidig
    Utleira 2
    0
    3
  • 07 januar 2024 - 10:00
    Melhus (H) vs. (B) Utleira Futsal 2
    Melhus
    Utleira Futsal 2
    1
    3
  • 07 januar 2024 - 13:40
    Utleira Futsal 2 (H) vs. (B) Ranheim Futsal 2
    Utleira Futsal 2
    Ranheim Futsal 2
    4
    2
  • 07 januar 2024 - 14:00
    KFUM (H) vs. (B) Utleira
    KFUM
    Utleira
    4
    2
  • 07 januar 2024 - 14:10
    Utleira 2 (H) vs. (B) Astor
    Utleira 2
    Astor
    1
    6
  • 07 januar 2024 - 18:10
    Utleira 2 (H) vs. (B) Strindheim
    Utleira 2
    Strindheim
    1
    3
  • 07 januar 2024 - 19:10
    Utleira 2 (H) vs. (B) Hitra
    Utleira 2
    Hitra
    0
    3
  • 13 januar 2024 - 11:00
    Utleira 4 (H) vs. (B) Leksvik
    Utleira 4
    Leksvik
    1
    6
  • 13 januar 2024 - 11:40
    Støren (H) vs. (B) Utleira
    Støren
    Utleira
    0
    0
  • 13 januar 2024 - 11:50
    Utleira 3 (H) vs. (B) Trygg/Lade 2
    Utleira 3
    Trygg/Lade 2
    0
    0
  • 13 januar 2024 - 13:40
    Vegakameratene (H) vs. (B) Utleira 3
    Vegakameratene
    Utleira 3
    3
    2
  • 13 januar 2024 - 14:40
    Nidelv (H) vs. (B) Utleira 4
    Nidelv
    Utleira 4
    3
    5
  • 13 januar 2024 - 17:00
    Utleira (H) vs. (B) Malvik
    Utleira
    Malvik
    1
    2
  • 13 januar 2024 - 19:00
    Nidelv (H) vs. (B) Utleira
    Nidelv
    Utleira
    10
    2
  • 14 januar 2024 - 11:00
    Utleira (H) vs. (B) Melhus
    Utleira
    Melhus
    2
    4
  • 14 januar 2024 - 11:55
    Kattem Futsal 3 (H) vs. (B) Utleira 2
    Kattem Futsal 3
    Utleira 2
    4
    9
  • 14 januar 2024 - 13:45
    Utleira 2 (H) vs. (B) Trygg/Lade
    Utleira 2
    Trygg/Lade
    10
    2
  • 14 januar 2024 - 14:00
    Tiller (H) vs. (B) Utleira
    Tiller
    Utleira
    0
    2
  • 20 januar 2024 - 10:00
    Gimse (H) vs. (B) Utleira
    Gimse
    Utleira
    4
    0
  • 20 januar 2024 - 10:50
    Tiller (H) vs. (B) Utleira
    Tiller
    Utleira
    4
    3
  • 20 januar 2024 - 11:55
    Utleira Futsal (H) vs. (B) Malvik
    Utleira Futsal
    Malvik
    0
    5
  • 20 januar 2024 - 12:00
    Utleira (H) vs. (B) Ranheim
    Utleira
    Ranheim
    0
    3
  • 20 januar 2024 - 14:10
    Utleira (H) vs. (B) Oppdal
    Utleira
    Oppdal
    2
    6
  • 20 januar 2024 - 14:40
    Utleira Futsal (H) vs. (B) Tiller
    Utleira Futsal
    Tiller
    2
    3
  • 20 januar 2024 - 15:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Ranheim
    Utleira 2
    Ranheim
    2
    0
  • 20 januar 2024 - 18:00
    Byåsen (H) vs. (B) Utleira 2
    Byåsen
    Utleira 2
    1
    3
  • 21 januar 2024 - 10:00
    Utleira (H) vs. (B) Trond
    Utleira
    Trond
    1
    10
  • 21 januar 2024 - 13:20
    Utleira (H) vs. (B) Byåsen
    Utleira
    Byåsen
    4
    1
  • 21 januar 2024 - 14:10
    Utleira (H) vs. (B) Freidig
    Utleira
    Freidig
    1
    2
  • 21 januar 2024 - 15:00
    Utleira (H) vs. (B) Verdal
    Utleira
    Verdal
    3
    5
  • 21 januar 2024 - 15:50
    Astor 2 (H) vs. (B) Utleira
    Astor 2
    Utleira
    5
    3
  • 21 januar 2024 - 16:40
    Utleira (H) vs. (B) NTNUI
    Utleira
    NTNUI
    0
    3
  • 21 januar 2024 - 17:30
    Trond (H) vs. (B) Utleira
    Trond
    Utleira
    3
    6
  • 26 januar 2024 - 17:45
    NTNUI 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    NTNUI 2
    Utleira 2
    1
    5
  • 27 januar 2024 - 10:55
    Solsiden Futsal (H) vs. (B) Utleira Futsal
    Solsiden Futsal
    Utleira Futsal
    3
    2
  • 27 januar 2024 - 12:45
    NTNUI (H) vs. (B) Utleira Futsal
    NTNUI
    Utleira Futsal
    0
    1
  • 27 januar 2024 - 17:00
    Utleira (H) vs. (B) Vesterålen
    Utleira
    Vesterålen
    4
    6
  • 28 januar 2024 - 11:00
    Utleira Futsal 2 (H) vs. (B) Nidelv
    Utleira Futsal 2
    Nidelv
    5
    0
  • 28 januar 2024 - 12:00
    Utleira (H) vs. (B) Sjarmtrollan
    Utleira
    Sjarmtrollan
    0
    5
  • 28 januar 2024 - 14:40
    Utleira Futsal 2 (H) vs. (B) Melhus
    Utleira Futsal 2
    Melhus
    3
    0
  • 03 februar 2024 - 13:45
    Utleira 2 (H) vs. (B) Sverresborg
    Utleira 2
    Sverresborg
    0
    0
  • 03 februar 2024 - 15:00
    Gossen (H) vs. (B) Utleira
    Gossen
    Utleira
    6
    0
  • 03 februar 2024 - 17:45
    Solsiden Futsal (H) vs. (B) Utleira Futsal
    Solsiden Futsal
    Utleira Futsal
    1
    3
  • 03 februar 2024 - 19:35
    Utleira (H) vs. (B) Solsiden Futsal
    Utleira
    Solsiden Futsal
    0
    1
  • 03 februar 2024 - 21:25
    Utleira Futsal (H) vs. (B) Kristiansund BK
    Utleira Futsal
    Kristiansund BK
    1
    1
  • 04 februar 2024 - 10:25
    Tiller (H) vs. (B) Utleira Futsal
    Tiller
    Utleira Futsal
    0
    1
  • 04 februar 2024 - 11:55
    Trygg/Lade 2 (H) vs. (B) Utleira 3
    Trygg/Lade 2
    Utleira 3
    0
    0
  • 04 februar 2024 - 12:15
    Utleira (H) vs. (B) Dahle
    Utleira
    Dahle
    0
    9
  • 04 februar 2024 - 12:30
    Utleira (H) vs. (B) Tiller 2
    Utleira
    Tiller 2
    8
    1
  • 04 februar 2024 - 15:00
    Charlottenlund (H) vs. (B) Utleira
    Charlottenlund
    Utleira
    0
    14
  • 04 februar 2024 - 16:40
    Byneset (H) vs. (B) Utleira
    Byneset
    Utleira
    8
    2
  • 04 februar 2024 - 17:00
    NTNUI (H) vs. (B) Utleira
    NTNUI
    Utleira
    4
    0
  • 04 februar 2024 - 18:20
    Utleira (H) vs. (B) Freidig 3
    Utleira
    Freidig 3
    7
    4
  • 07 februar 2024 - 20:30
    Utleira (H) vs. (B) Ranheim
    Utleira
    Ranheim
    15
    0
  • 10 februar 2024 - 11:40
    Utleira 2 (H) vs. (B) Ranheim
    Utleira 2
    Ranheim
    1
    0
  • 10 februar 2024 - 11:55
    Malvik (H) vs. (B) Utleira Futsal
    Malvik
    Utleira Futsal
    2
    0
  • 10 februar 2024 - 14:00
    Freidig (H) vs. (B) Utleira
    Freidig
    Utleira
    4
    0
  • 10 februar 2024 - 14:40
    Tiller (H) vs. (B) Utleira Futsal
    Tiller
    Utleira Futsal
    0
    2
  • 10 februar 2024 - 15:00
    Tiller (H) vs. (B) Utleira 2
    Tiller
    Utleira 2
    2
    2
  • 10 februar 2024 - 15:40
    Hitra (H) vs. (B) Utleira 2
    Hitra
    Utleira 2
    5
    1
  • 11 februar 2024 - 10:50
    Sokna (H) vs. (B) Utleira
    Sokna
    Utleira
    2
    3
  • 11 februar 2024 - 10:50
    Utleira 2 (H) vs. (B) Freidig
    Utleira 2
    Freidig
    5
    0
  • 11 februar 2024 - 11:55
    Ranheim Futsal 2 (H) vs. (B) Utleira 4
    Ranheim Futsal 2
    Utleira 4
    1
    3
  • 11 februar 2024 - 12:30
    Utleira (H) vs. (B) Remyra
    Utleira
    Remyra
    1
    3
  • 11 februar 2024 - 13:20
    Strindheim (H) vs. (B) Utleira 2
    Strindheim
    Utleira 2
    1
    2
  • 11 februar 2024 - 15:35
    Solsiden Futsal 2 (H) vs. (B) Utleira 4
    Solsiden Futsal 2
    Utleira 4
    4
    2
  • 14 februar 2024 - 18:30
    NTNUI (H) vs. (B) Utleira Futsal
    NTNUI
    Utleira Futsal
    1
    5
  • 17 februar 2024 - 10:00
    Utleira Futsal 2 (H) vs. (B) Heimdal
    Utleira Futsal 2
    Heimdal
    3
    2
  • 17 februar 2024 - 11:55
    Utleira 2 (H) vs. (B) Kattem Futsal 3
    Utleira 2
    Kattem Futsal 3
    7
    1
  • 17 februar 2024 - 12:30
    Flatås (H) vs. (B) Utleira
    Flatås
    Utleira
    1
    5
  • 17 februar 2024 - 12:45
    Stadsbygd (H) vs. (B) Utleira Futsal 2
    Stadsbygd
    Utleira Futsal 2
    9
    1
  • 17 februar 2024 - 13:45
    Utleira 2 (H) vs. (B) Romolslia
    Utleira 2
    Romolslia
    6
    5
  • 17 februar 2024 - 15:00
    Utleira (H) vs. (B) Ranheim 2
    Utleira
    Ranheim 2
    9
    1
  • 17 februar 2024 - 17:15
    Glimt 1896 (H) vs. (B) Utleira 3
    Glimt 1896
    Utleira 3
    13
    3
  • 17 februar 2024 - 19:05
    Utleira 3 (H) vs. (B) Sokna
    Utleira 3
    Sokna
    4
    5
  • 18 februar 2024 - 12:00
    Bjørgan (H) vs. (B) Utleira 4
    Bjørgan
    Utleira 4
    7
    3
  • 18 februar 2024 - 13:50
    Utleira 4 (H) vs. (B) Nardo
    Utleira 4
    Nardo
    2
    5
  • 18 februar 2024 - 14:10
    Utleira (H) vs. (B) Astor 2
    Utleira
    Astor 2
    6
    1
  • 18 februar 2024 - 15:50
    Utleira (H) vs. (B) Trond
    Utleira
    Trond
    5
    3
  • 18 februar 2024 - 20:30
    Kattem Futsal 2 (H) vs. (B) Utleira 3
    Kattem Futsal 2
    Utleira 3
    4
    12
  • 24 februar 2024 - 11:55
    Solsiden Futsal (H) vs. (B) Utleira Futsal
    Solsiden Futsal
    Utleira Futsal
    1
    4
  • 24 februar 2024 - 13:45
    Utleira Futsal (H) vs. (B) NTNUI
    Utleira Futsal
    NTNUI
    3
    0
  • 24 februar 2024 - 14:30
    HSIL (H) vs. (B) Utleira
    HSIL
    Utleira
    8
    3
  • 25 februar 2024 - 14:00
    Utleira (H) vs. (B) Snåsa
    Utleira
    Snåsa
    4
    3
  • 25 februar 2024 - 14:00
    Sandefjord (H) vs. (B) Utleira
    Sandefjord
    Utleira
    0
    7
  • 25 februar 2024 - 16:10
    Utleira (H) vs. (B) Namsos
    Utleira
    Namsos
    0
    5
  • 29 februar 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) NTNUI Futsal
    Utleira
    NTNUI Futsal
    3
    6
  • 03 mars 2024 - 14:00
    Utleira (H) vs. (B) Hulløy Bodø FC
    Utleira
    Hulløy Bodø FC
    1
    13
  • 04 mars 2024 - 18:30
    Sverresborg (H) vs. (B) Utleira
    Sverresborg
    Utleira
    2
    5
  • 05 mars 2024 - 18:30
    Trygg/Lade/Trond (H) vs. (B) Utleira
    Trygg/Lade/Trond
    Utleira
    1
    6
  • 05 mars 2024 - 19:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Vestbyen 3/Nationalkameratene 3
    Utleira 2
    Vestbyen 3/Nationalkameratene 3
    1
    6
  • 06 mars 2024 - 19:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Verdal
    Utleira 2
    Verdal
    7
    4
  • 08 mars 2024 - 18:30
    Orkanger (H) vs. (B) Utleira
    Orkanger
    Utleira
    1
    4
  • 09 mars 2024 - 12:30
    Røros (H) vs. (B) Utleira 2
    Røros
    Utleira 2
    6
    2
  • 09 mars 2024 - 14:00
    Utleira (H) vs. (B) Gimse
    Utleira
    Gimse
    0
    3
  • 11 mars 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Kolstad
    Utleira
    Kolstad
    0
    8
  • 12 mars 2024 - 18:30
    Malvik 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Malvik 2
    Utleira 2
    1
    6
  • 12 mars 2024 - 19:30
    Utleira (H) vs. (B) Orkanger
    Utleira
    Orkanger
    0
    1
  • 13 mars 2024 - 19:30
    Tangmoen/Remyra/Fram (H) vs. (B) Utleira 2
    Tangmoen/Remyra/Fram
    Utleira 2
    3
    1
  • 13 mars 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Charlottenlund
    Utleira
    Charlottenlund
    2
    7
  • 14 mars 2024 - 19:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Kattem 2
    Utleira 2
    Kattem 2
    4
    4
  • 14 mars 2024 - 20:00
    Freidig (H) vs. (B) Utleira
    Freidig
    Utleira
    1
    2
  • 15 mars 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Freidig
    Utleira
    Freidig
    5
    3
  • 15 mars 2024 - 19:30
    Utleira (H) vs. (B) Sjarmtrollan
    Utleira
    Sjarmtrollan
    1
    3
  • 16 mars 2024 - 13:30
    Sandefjord (H) vs. (B) Utleira
    Sandefjord
    Utleira
    1
    3
  • 16 mars 2024 - 16:30
    Fredrikshald (H) vs. (B) Utleira
    Fredrikshald
    Utleira
    8
    0
  • 17 mars 2024 - 11:30
    Utleira (H) vs. (B) KFUM
    Utleira
    KFUM
    0
    0
  • 17 mars 2024 - 11:30
    NTNUI (H) vs. (B) Utleira
    NTNUI
    Utleira
    1
    2
  • 17 mars 2024 - 14:00
    Røros (H) vs. (B) Utleira
    Røros
    Utleira
    3
    0
  • 17 mars 2024 - 20:00
    Flatås (H) vs. (B) Utleira
    Flatås
    Utleira
    3
    2
  • 18 mars 2024 - 18:30
    Orkanger (H) vs. (B) Utleira
    Orkanger
    Utleira
    3
    2
  • 18 mars 2024 - 20:00
    Kattem 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Kattem 2
    Utleira 2
    2
    4
  • 19 mars 2024 - 19:30
    Utleira (H) vs. (B) Tiller
    Utleira
    Tiller
    4
    1
  • 20 mars 2024 - 18:00
    Utleira (H) vs. (B) Malvik 2
    Utleira
    Malvik 2
    1
    8
  • 20 mars 2024 - 20:30
    Ranheim (H) vs. (B) Utleira 2
    Ranheim
    Utleira 2
    1
    5
  • 21 mars 2024 - 19:30
    Lånke/Fram (H) vs. (B) Utleira 2
    Lånke/Fram
    Utleira 2
    1
    8
  • 22 mars 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Malvik/Hommelvik
    Utleira
    Malvik/Hommelvik
    6
    1
  • 03 april 2024 - 19:30
    Utleira (H) vs. (B) Tiller 2
    Utleira
    Tiller 2
    3
    3
  • 04 april 2024 - 19:30
    Fosen (H) vs. (B) Utleira
    Fosen
    Utleira
    2
    2
  • 04 april 2024 - 19:30
    Utleira (H) vs. (B) Sverresborg
    Utleira
    Sverresborg
    1
    2
  • 05 april 2024 - 19:00
    Utleira (H) vs. (B) Fosen
    Utleira
    Fosen
    1
    17
  • 06 april 2024 - 14:00
    Tynset/Alvdal (H) vs. (B) Utleira
    Tynset/Alvdal
    Utleira
    1
    8
  • 07 april 2024 - 18:00
    Utleira (H) vs. (B) Melhus/Gimse/Gauldal
    Utleira
    Melhus/Gimse/Gauldal
    3
    9
  • 08 april 2024 - 18:30
    Ørland (H) vs. (B) Utleira
    Ørland
    Utleira
    2
    8
  • 09 april 2024 - 19:00
    Ranheim 5 (H) vs. (B) Utleira 3
    Ranheim 5
    Utleira 3
    0
    0
  • 10 april 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Leinstrand 2/Byneset 2
    Utleira 2
    Leinstrand 2/Byneset 2
    0
    0
  • 10 april 2024 - 18:30
    Orkanger (H) vs. (B) Utleira
    Orkanger
    Utleira
    4
    1
  • 12 april 2024 - 17:15
    Astor (H) vs. (B) Utleira 2
    Astor
    Utleira 2
    0
    0
  • 12 april 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Tiller 2
    Utleira 2
    Tiller 2
    0
    0
  • 14 april 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Leik
    Utleira
    Leik
    0
    3
  • 15 april 2024 - 17:15
    Vestbyen 2 (H) vs. (B) Utleira
    Vestbyen 2
    Utleira
    0
    0
  • 15 april 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Strindheim
    Utleira
    Strindheim
    2
    2
  • 15 april 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Fram 2/Lånke 2
    Utleira
    Fram 2/Lånke 2
    0
    0
  • 15 april 2024 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Skaun 2
    Utleira 2
    Skaun 2
    0
    0
  • 15 april 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Gimse/Melhus
    Utleira
    Gimse/Melhus
    0
    3
  • 16 april 2024 - 18:30
    Melhus 2/Gimse 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Melhus 2/Gimse 2
    Utleira 2
    3
    1
  • 16 april 2024 - 20:00
    Malvik/Hommelvik (H) vs. (B) Utleira
    Malvik/Hommelvik
    Utleira
    0
    0
  • 16 april 2024 - 20:00
    Skaun/Buvik (H) vs. (B) Utleira
    Skaun/Buvik
    Utleira
    0
    6
  • 17 april 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Byåsen 2
    Utleira
    Byåsen 2
    0
    0
  • 17 april 2024 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Remyra 2
    Utleira 2
    Remyra 2
    0
    0
  • 17 april 2024 - 18:30
    Orkanger (H) vs. (B) Utleira
    Orkanger
    Utleira
    0
    0
  • 17 april 2024 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Orkla
    Utleira 2
    Orkla
    5
    0
  • 18 april 2024 - 17:15
    Flatås (H) vs. (B) Utleira 2
    Flatås
    Utleira 2
    0
    0
  • 18 april 2024 - 18:30
    Klæbu 2 (H) vs. (B) Utleira 3
    Klæbu 2
    Utleira 3
    5
    6
  • 18 april 2024 - 18:30
    Hitra (H) vs. (B) Utleira 2
    Hitra
    Utleira 2
    2
    7
  • 18 april 2024 - 20:00
    Tangmoen (H) vs. (B) Utleira 2
    Tangmoen
    Utleira 2
    5
    1
  • 19 april 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Hommelvik 3
    Utleira
    Hommelvik 3
    0
    0
  • 19 april 2024 - 18:30
    Flatås 2 (H) vs. (B) Utleira 3
    Flatås 2
    Utleira 3
    0
    0
  • 19 april 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Lånke
    Utleira
    Lånke
    0
    0
  • 19 april 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Rissa 2/Stadsbygd 2/Vanvik 2
    Utleira
    Rissa 2/Stadsbygd 2/Vanvik 2
    7
    0
  • 19 april 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Vestbyen/Nationalkameratene/Sverresborg
    Utleira
    Vestbyen/Nationalkameratene/Sverresborg
    0
    6
  • 20 april 2024 - 12:00
    Utleira (H) vs. (B) Remyra 2/Stjørdals-Blink 2/Fram 2
    Utleira
    Remyra 2/Stjørdals-Blink 2/Fram 2
    1
    3
  • 20 april 2024 - 14:00
    Utleira 2 9er (H) vs. (B) Fosen
    Utleira 2 9er
    Fosen
    0
    6
  • 20 april 2024 - 16:00
    Utleira (H) vs. (B) Vestbyen/Nationalkameratene/Sverresborg
    Utleira
    Vestbyen/Nationalkameratene/Sverresborg
    3
    3
  • 21 april 2024 - 14:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Hommelvik
    Utleira 2
    Hommelvik
    0
    0
  • 21 april 2024 - 14:00
    Nardo 2 (H) vs. (B) Utleira
    Nardo 2
    Utleira
    2
    7
  • 21 april 2024 - 16:00
    KIL/Hemne (H) vs. (B) Utleira 2
    KIL/Hemne
    Utleira 2
    0
    4
  • 21 april 2024 - 18:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Vanvik/Stadsbygd/Rissa
    Utleira 2
    Vanvik/Stadsbygd/Rissa
    5
    4
  • 22 april 2024 - 17:15
    Hommelvik (H) vs. (B) Utleira 2
    Hommelvik
    Utleira 2
    0
    0
  • 22 april 2024 - 17:15
    Sjetne (H) vs. (B) Utleira 2
    Sjetne
    Utleira 2
    0
    0
  • 22 april 2024 - 18:00
    Strindheim (H) vs. (B) Utleira
    Strindheim
    Utleira
    0
    0
  • 22 april 2024 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Romolslia
    Utleira 2
    Romolslia
    0
    4
  • 22 april 2024 - 20:00
    Ranheim (H) vs. (B) Utleira
    Ranheim
    Utleira
    2
    4
  • 23 april 2024 - 17:15
    Freidig (H) vs. (B) Utleira
    Freidig
    Utleira
    0
    0
  • 23 april 2024 - 17:15
    Kolstad (H) vs. (B) Utleira 2
    Kolstad
    Utleira 2
    0
    0
  • 23 april 2024 - 18:30
    Kattem (H) vs. (B) Utleira
    Kattem
    Utleira
    6
    1
  • 23 april 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Strindheim TF
    Utleira
    Strindheim TF
    11
    0
  • 23 april 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Verdal
    Utleira
    Verdal
    0
    0
  • 24 april 2024 - 17:15
    Klæbu 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Klæbu 2
    Utleira 2
    0
    0
  • 24 april 2024 - 17:15
    Trygg/Lade (H) vs. (B) Utleira
    Trygg/Lade
    Utleira
    0
    0
  • 24 april 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Skaun 2
    Utleira
    Skaun 2
    0
    0
  • 24 april 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Orkdal
    Utleira
    Orkdal
    0
    0
  • 24 april 2024 - 20:00
    Byåsen (H) vs. (B) Utleira
    Byåsen
    Utleira
    1
    1
  • 24 april 2024 - 20:30
    Ranheim 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Ranheim 2
    Utleira 2
    1
    5
  • 25 april 2024 - 17:15
    Nardo (H) vs. (B) Utleira
    Nardo
    Utleira
    0
    0
  • 25 april 2024 - 18:30
    Fosen 2 (H) vs. (B) Utleira
    Fosen 2
    Utleira
    0
    7
  • 25 april 2024 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Utleira
    Oppdal
    Utleira
    4
    1
  • 25 april 2024 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) NTNUI 3
    Utleira 2
    NTNUI 3
    1
    4
  • 26 april 2024 - 17:15
    Flatås (H) vs. (B) Utleira
    Flatås
    Utleira
    0
    0
  • 26 april 2024 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Orkla 2
    Utleira 3
    Orkla 2
    0
    0
  • 26 april 2024 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Orkla 2
    Utleira 3
    Orkla 2
    9
    0
  • 26 april 2024 - 19:30
    Byåsen 2 (H) vs. (B) Utleira 2 9er
    Byåsen 2
    Utleira 2 9er
    1
    4
  • 26 april 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Rennebu
    Utleira
    Rennebu
    3
    4
  • 27 april 2024 - 12:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Orkanger 2
    Utleira 2
    Orkanger 2
    3
    2
  • 27 april 2024 - 16:00
    Utleira (H) vs. (B) Tynset
    Utleira
    Tynset
    3
    2
  • 28 april 2024 - 12:00
    Trygg/Lade (H) vs. (B) Utleira
    Trygg/Lade
    Utleira
    0
    4
  • 29 april 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Vestbyen
    Utleira 2
    Vestbyen
    0
    0
  • 29 april 2024 - 17:15
    Sjetne 2 (H) vs. (B) Utleira
    Sjetne 2
    Utleira
    0
    0
  • 29 april 2024 - 18:30
    Gauldal (H) vs. (B) Utleira
    Gauldal
    Utleira
    6
    0
  • 29 april 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Heimdal
    Utleira
    Heimdal
    4
    3
  • 29 april 2024 - 18:30
    Charlottenlund (H) vs. (B) Utleira
    Charlottenlund
    Utleira
    2
    3
  • 30 april 2024 - 17:15
    Tiller (H) vs. (B) Utleira
    Tiller
    Utleira
    0
    0
  • 30 april 2024 - 18:30
    Åfjord (H) vs. (B) Utleira 2
    Åfjord
    Utleira 2
    5
    2
  • 30 april 2024 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Stjørdals-Blink 3
    Utleira 3
    Stjørdals-Blink 3
    10
    7
  • 30 april 2024 - 18:30
    Nationalkameratene 2 (H) vs. (B) Utleira
    Nationalkameratene 2
    Utleira
    0
    8
  • 30 april 2024 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Ranheim 3
    Utleira 2
    Ranheim 3
    5
    0
  • 01 mai 2024 - 17:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Stadsbygd/Vanvik/Rissa
    Utleira 2
    Stadsbygd/Vanvik/Rissa
    0
    0
  • 01 mai 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Nidelv 2
    Utleira
    Nidelv 2
    0
    0
  • 01 mai 2024 - 18:30
    Hitra FK (H) vs. (B) Utleira
    Hitra FK
    Utleira
    0
    0
  • 01 mai 2024 - 20:00
    Utleira 2 9er (H) vs. (B) Nidelv
    Utleira 2 9er
    Nidelv
    4
    4
  • 02 mai 2024 - 17:15
    Trygg/Lade 3 (H) vs. (B) Utleira
    Trygg/Lade 3
    Utleira
    0
    0
  • 02 mai 2024 - 17:15
    Trygg/Lade 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Trygg/Lade 2
    Utleira 2
    0
    0
  • 02 mai 2024 - 18:30
    Fosen 2 (H) vs. (B) Utleira 3
    Fosen 2
    Utleira 3
    0
    0
  • 03 mai 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Klæbu 2
    Utleira 2
    Klæbu 2
    0
    0
  • 03 mai 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Singsås/Sokna/Støren
    Utleira
    Singsås/Sokna/Støren
    4
    0
  • 03 mai 2024 - 20:00
    Orkla (H) vs. (B) Utleira 2
    Orkla
    Utleira 2
    0
    8
  • 03 mai 2024 - 20:00
    Vestbyen (H) vs. (B) Utleira
    Vestbyen
    Utleira
    2
    3
  • 04 mai 2024 - 10:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Orkdal
    Utleira 2
    Orkdal
    0
    0
  • 04 mai 2024 - 12:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Sjetne
    Utleira 2
    Sjetne
    6
    2
  • 04 mai 2024 - 14:00
    Utleira (H) vs. (B) Sverre/Nessegutten
    Utleira
    Sverre/Nessegutten
    0
    0
  • 05 mai 2024 - 16:00
    Orkanger (H) vs. (B) Utleira
    Orkanger
    Utleira
    0
    9
  • 05 mai 2024 - 18:00
    Nardo (H) vs. (B) Utleira
    Nardo
    Utleira
    1
    2
  • 06 mai 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Kolstad
    Utleira
    Kolstad
    0
    9
  • 07 mai 2024 - 17:15
    Heimdal (H) vs. (B) Utleira 2
    Heimdal
    Utleira 2
    0
    0
  • 07 mai 2024 - 18:00
    Utleira 2 9er (H) vs. (B) Leksvik 7er
    Utleira 2 9er
    Leksvik 7er
    0
    6
  • 07 mai 2024 - 18:30
    Byneset/Leinstrand (H) vs. (B) Utleira 2
    Byneset/Leinstrand
    Utleira 2
    0
    0
  • 07 mai 2024 - 18:30
    Levanger/Skogn/Sverre/Nessegutten (H) vs. (B) Utleira
    Levanger/Skogn/Sverre/Nessegutten
    Utleira
    0
    0
  • 07 mai 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Stadsbygd/Vanvik/Rissa
    Utleira
    Stadsbygd/Vanvik/Rissa
    4
    3
  • 08 mai 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Nidelv
    Utleira 2
    Nidelv
    0
    0
  • 08 mai 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Kattem 2
    Utleira
    Kattem 2
    0
    0
  • 08 mai 2024 - 18:30
    Leinstrand 2/Byneset 2 (H) vs. (B) Utleira
    Leinstrand 2/Byneset 2
    Utleira
    0
    0
  • 08 mai 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Klæbu
    Utleira
    Klæbu
    0
    0
  • 08 mai 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Astor 2
    Utleira
    Astor 2
    5
    1
  • 09 mai 2024 - 20:00
    Selbu (H) vs. (B) Utleira 2
    Selbu
    Utleira 2
    5
    2
  • 10 mai 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Strindheim 4
    Utleira 2
    Strindheim 4
    0
    0
  • 10 mai 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Flatås
    Utleira
    Flatås
    0
    0
  • 10 mai 2024 - 18:00
    Tiller (H) vs. (B) Utleira 2
    Tiller
    Utleira 2
    1
    5
  • 10 mai 2024 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Fosen 2
    Utleira 3
    Fosen 2
    0
    0
  • 10 mai 2024 - 18:30
    Remyra/Fram/Tangmoen (H) vs. (B) Utleira
    Remyra/Fram/Tangmoen
    Utleira
    2
    3
  • 11 mai 2024 - 12:00
    Utleira (H) vs. (B) Byåsen
    Utleira
    Byåsen
    13
    0
  • 11 mai 2024 - 13:00
    Fosen (H) vs. (B) Utleira 2
    Fosen
    Utleira 2
    0
    0
  • 12 mai 2024 - 17:00
    Utleira (H) vs. (B) Skjelstadmark 2/Tangmoen 2/Hegra 2
    Utleira
    Skjelstadmark 2/Tangmoen 2/Hegra 2
    0
    0
  • 12 mai 2024 - 18:00
    Freidig (H) vs. (B) Utleira
    Freidig
    Utleira
    0
    3
  • 12 mai 2024 - 18:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Skaun 2/Buvik 2
    Utleira 2
    Skaun 2/Buvik 2
    7
    0
  • 13 mai 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Klæbu 2
    Utleira
    Klæbu 2
    0
    0
  • 13 mai 2024 - 17:15
    Nationalkameratene 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Nationalkameratene 2
    Utleira 2
    0
    0
  • 13 mai 2024 - 18:00
    Strindheim (H) vs. (B) Utleira 2 9er
    Strindheim
    Utleira 2 9er
    2
    3
  • 13 mai 2024 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Utleira
    Oppdal
    Utleira
    6
    5
  • 13 mai 2024 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Freidig 3
    Utleira 3
    Freidig 3
    0
    0
  • 13 mai 2024 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Skaun
    Utleira 2
    Skaun
    0
    0
  • 13 mai 2024 - 18:30
    Heimdal (H) vs. (B) Utleira
    Heimdal
    Utleira
    4
    4
  • 13 mai 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) NTNUI
    Utleira
    NTNUI
    1
    4
  • 14 mai 2024 - 17:00
    Nidelv 2 (H) vs. (B) Utleira
    Nidelv 2
    Utleira
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 17:15
    Tiller 4 (H) vs. (B) Utleira
    Tiller 4
    Utleira
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 18:00
    Utleira (H) vs. (B) Byåsen TF 2
    Utleira
    Byåsen TF 2
    8
    1
  • 14 mai 2024 - 18:30
    Tiller 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Tiller 2
    Utleira 2
    6
    1
  • 14 mai 2024 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Hegra
    Utleira 2
    Hegra
    0
    7
  • 15 mai 2024 - 17:15
    Nationalkameratene (H) vs. (B) Utleira
    Nationalkameratene
    Utleira
    0
    0
  • 15 mai 2024 - 17:15
    Nidelv 2 (H) vs. (B) Utleira
    Nidelv 2
    Utleira
    0
    0
  • 15 mai 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Freidig 2
    Utleira 2
    Freidig 2
    0
    0
  • 15 mai 2024 - 18:00
    Skaun/Buvik (H) vs. (B) Utleira
    Skaun/Buvik
    Utleira
    13
    0
  • 15 mai 2024 - 18:30
    Melhus/Gimse/Gauldal (H) vs. (B) Utleira
    Melhus/Gimse/Gauldal
    Utleira
    2
    2
  • 15 mai 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Steinkjer
    Utleira
    Steinkjer
    0
    0
  • 16 mai 2024 - 18:30
    Flatås 2 (H) vs. (B) Utleira 3
    Flatås 2
    Utleira 3
    2
    4
  • 18 mai 2024 - 12:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Åfjord 7er
    Utleira 2
    Åfjord 7er
    0
    0
  • 20 mai 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Kolstad
    Utleira 2
    Kolstad
    0
    0
  • 20 mai 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Tydal
    Utleira
    Tydal
    0
    0
  • 20 mai 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Nardo
    Utleira
    Nardo
    2
    7
  • 20 mai 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Strindheim
    Utleira
    Strindheim
    4
    3
  • 20 mai 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Skaun/Buvik
    Utleira
    Skaun/Buvik
    9
    0
  • 20 mai 2024 - 20:00
    Orkla (H) vs. (B) Utleira
    Orkla
    Utleira
    2
    1
  • 21 mai 2024 - 17:15
    Flatås 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Flatås 2
    Utleira 2
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Ranheim 2
    Utleira 2
    Ranheim 2
    11
    0
  • 21 mai 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Malvik/Hommelvik
    Utleira
    Malvik/Hommelvik
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Freidig
    Utleira 2
    Freidig
    4
    1
  • 22 mai 2024 - 17:15
    Melhus 2/Gimse 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Melhus 2/Gimse 2
    Utleira 2
    0
    0
  • 22 mai 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Freidig
    Utleira
    Freidig
    0
    0
  • 22 mai 2024 - 18:30
    Svorkmo (H) vs. (B) Utleira 2
    Svorkmo
    Utleira 2
    0
    0
  • 22 mai 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Orkanger
    Utleira
    Orkanger
    0
    7
  • 22 mai 2024 - 20:00
    Tiller 3 (H) vs. (B) Utleira
    Tiller 3
    Utleira
    5
    1
  • 23 mai 2024 - 17:15
    Sjetne (H) vs. (B) Utleira 2
    Sjetne
    Utleira 2
    0
    0
  • 23 mai 2024 - 18:30
    KIL/Hemne (H) vs. (B) Utleira
    KIL/Hemne
    Utleira
    0
    0
  • 23 mai 2024 - 18:30
    Vestbyen 3/Nationalkameratene 3/Sverresborg 3 (H) vs. (B) Utleira 2
    Vestbyen 3/Nationalkameratene 3/Sverresborg 3
    Utleira 2
    0
    4
  • 23 mai 2024 - 18:30
    Remyra 2/Stjørdals-Blink 2/Fram 2 (H) vs. (B) Utleira
    Remyra 2/Stjørdals-Blink 2/Fram 2
    Utleira
    0
    2
  • 23 mai 2024 - 20:00
    Fram/Remyra (H) vs. (B) Utleira 2
    Fram/Remyra
    Utleira 2
    6
    2
  • 24 mai 2024 - 17:15
    Flatås (H) vs. (B) Utleira
    Flatås
    Utleira
    0
    0
  • 24 mai 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Nationalkameratene 3
    Utleira 2
    Nationalkameratene 3
    0
    0
  • 24 mai 2024 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Heimdal
    Utleira 2
    Heimdal
    4
    4
  • 24 mai 2024 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Astor 3
    Utleira 3
    Astor 3
    5
    3
  • 24 mai 2024 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Flatås 2
    Utleira 3
    Flatås 2
    0
    0
  • 24 mai 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Selbu
    Utleira
    Selbu
    0
    0
  • 24 mai 2024 - 18:30
    Fosen (H) vs. (B) Utleira 2 9er
    Fosen
    Utleira 2 9er
    2
    2
  • 25 mai 2024 - 14:30
    Vestbyen/Nationalkameratene/Sverresborg (H) vs. (B) Utleira
    Vestbyen/Nationalkameratene/Sverresborg
    Utleira
    1
    6
  • 26 mai 2024 - 18:00
    Strindheim TF (H) vs. (B) Utleira
    Strindheim TF
    Utleira
    0
    0
  • 26 mai 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Buvik
    Utleira
    Buvik
    0
    0
  • 27 mai 2024 - 17:15
    Klæbu (H) vs. (B) Utleira 2
    Klæbu
    Utleira 2
    0
    0
  • 27 mai 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Oppdal
    Utleira
    Oppdal
    0
    0
  • 27 mai 2024 - 19:00
    Ranheim (H) vs. (B) Utleira
    Ranheim
    Utleira
    0
    0
  • 27 mai 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Vestbyen
    Utleira
    Vestbyen
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 17:15
    Nardo (H) vs. (B) Utleira
    Nardo
    Utleira
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 18:30
    Ørland 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Ørland 2
    Utleira 2
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 18:30
    Orkla 2 (H) vs. (B) Utleira 3
    Orkla 2
    Utleira 3
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 18:30
    Flatås 2 (H) vs. (B) Utleira
    Flatås 2
    Utleira
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 18:30
    Vestbyen/Nationalkameratene/Sverresborg (H) vs. (B) Utleira
    Vestbyen/Nationalkameratene/Sverresborg
    Utleira
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 19:00
    Ranheim 2 (H) vs. (B) Utleira
    Ranheim 2
    Utleira
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 19:30
    Utleira (H) vs. (B) Trygg/Lade
    Utleira
    Trygg/Lade
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 20:00
    Verdal (H) vs. (B) Utleira
    Verdal
    Utleira
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Heimdal
    Utleira 2
    Heimdal
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 17:15
    Kolstad (H) vs. (B) Utleira
    Kolstad
    Utleira
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Gauldal
    Utleira
    Gauldal
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 18:30
    Ørland 9er (H) vs. (B) Utleira 2
    Ørland 9er
    Utleira 2
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 20:00
    Utleira 2 9er (H) vs. (B) Byåsen 2
    Utleira 2 9er
    Byåsen 2
    0
    0
  • 30 mai 2024 - 17:15
    Kattem (H) vs. (B) Utleira 2
    Kattem
    Utleira 2
    0
    0
  • 30 mai 2024 - 17:15
    Charlottenlund (H) vs. (B) Utleira
    Charlottenlund
    Utleira
    0
    0
  • 30 mai 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Orkanger 2
    Utleira
    Orkanger 2
    0
    0
  • 30 mai 2024 - 19:00
    Ranheim 4 (H) vs. (B) Utleira 3
    Ranheim 4
    Utleira 3
    0
    0
  • 30 mai 2024 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Malvik 2
    Utleira 2
    Malvik 2
    0
    0
  • 31 mai 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Nardo 2
    Utleira 2
    Nardo 2
    0
    0
  • 31 mai 2024 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Orkanger
    Utleira 2
    Orkanger
    0
    0
  • 31 mai 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Sverresborg
    Utleira
    Sverresborg
    0
    0
  • 31 mai 2024 - 18:30
    Singsås/Sokna/Støren (H) vs. (B) Utleira
    Singsås/Sokna/Støren
    Utleira
    0
    0
  • 31 mai 2024 - 19:30
    Tynset/Alvdal (H) vs. (B) Utleira
    Tynset/Alvdal
    Utleira
    0
    0
  • 01 juni 2024 - 12:00
    Utleira 3 (H) vs. (B) Fosen 2
    Utleira 3
    Fosen 2
    0
    0
  • 01 juni 2024 - 14:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Skaun 2/Buvik 2
    Utleira 2
    Skaun 2/Buvik 2
    0
    0
  • 02 juni 2024 - 12:00
    Utleira (H) vs. (B) Orkanger
    Utleira
    Orkanger
    0
    0
  • 02 juni 2024 - 14:00
    Utleira (H) vs. (B) Tolga-Vingelen/Tynset 2
    Utleira
    Tolga-Vingelen/Tynset 2
    0
    0
  • 02 juni 2024 - 18:00
    Nidelv (H) vs. (B) Utleira 2 9er
    Nidelv
    Utleira 2 9er
    0
    0
  • 02 juni 2024 - 18:00
    Utleira (H) vs. (B) Charlottenlund
    Utleira
    Charlottenlund
    0
    0
  • 03 juni 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Byåsen
    Utleira
    Byåsen
    0
    0
  • 03 juni 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Remyra/Stjørdals-Blink
    Utleira
    Remyra/Stjørdals-Blink
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 17:15
    Nidelv (H) vs. (B) Utleira 2
    Nidelv
    Utleira 2
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 17:15
    Nationalkameratene (H) vs. (B) Utleira 2
    Nationalkameratene
    Utleira 2
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 18:30
    Byneset/Leinstrand (H) vs. (B) Utleira 2
    Byneset/Leinstrand
    Utleira 2
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 18:30
    Åfjord (H) vs. (B) Utleira
    Åfjord
    Utleira
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Levanger/Skogn/Sverre/Nessegutten
    Utleira
    Levanger/Skogn/Sverre/Nessegutten
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Heimdal
    Utleira 2
    Heimdal
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 18:30
    Melhus 2/Gimse 2 (H) vs. (B) Utleira
    Melhus 2/Gimse 2
    Utleira
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 18:30
    Leksvik 7er (H) vs. (B) Utleira 2 9er
    Leksvik 7er
    Utleira 2 9er
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 20:00
    Byåsen (H) vs. (B) Utleira 2
    Byåsen
    Utleira 2
    0
    0
  • 06 juni 2024 - 20:00
    Strindheim TF (H) vs. (B) Utleira
    Strindheim TF
    Utleira
    0
    0
  • 07 juni 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Charlottenlund
    Utleira
    Charlottenlund
    0
    0
  • 07 juni 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Flatås 2
    Utleira 2
    Flatås 2
    0
    0
  • 07 juni 2024 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Ranheim 5
    Utleira 3
    Ranheim 5
    0
    0
  • 07 juni 2024 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Freidig 3
    Utleira 3
    Freidig 3
    0
    0
  • 07 juni 2024 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Buvik
    Utleira 2
    Buvik
    0
    0
  • 07 juni 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Selbu
    Utleira
    Selbu
    0
    0
  • 07 juni 2024 - 18:30
    Heimdal (H) vs. (B) Utleira
    Heimdal
    Utleira
    0
    0
  • 07 juni 2024 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Rindal
    Utleira 2
    Rindal
    0
    0
  • 08 juni 2024 - 12:00
    Skaun 2 (H) vs. (B) Utleira
    Skaun 2
    Utleira
    0
    0
  • 09 juni 2024 - 12:00
    Byåsen (H) vs. (B) Utleira
    Byåsen
    Utleira
    0
    0
  • 09 juni 2024 - 14:00
    Kvik 2 (H) vs. (B) Utleira
    Kvik 2
    Utleira
    0
    0
  • 09 juni 2024 - 16:00
    Stadsbygd/Vanvik/Rissa (H) vs. (B) Utleira
    Stadsbygd/Vanvik/Rissa
    Utleira
    0
    0
  • 09 juni 2024 - 18:00
    Utleira (H) vs. (B) Verdal 2/Vinne 2
    Utleira
    Verdal 2/Vinne 2
    0
    0
  • 09 juni 2024 - 19:30
    Utleira (H) vs. (B) Byåsen
    Utleira
    Byåsen
    0
    0
  • 10 juni 2024 - 17:15
    Heimdal (H) vs. (B) Utleira
    Heimdal
    Utleira
    0
    0
  • 10 juni 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Gauldal
    Utleira
    Gauldal
    0
    0
  • 10 juni 2024 - 18:30
    Trygg/Lade (H) vs. (B) Utleira
    Trygg/Lade
    Utleira
    0
    0
  • 10 juni 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Fosen
    Utleira
    Fosen
    0
    0
  • 10 juni 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Tiller 2
    Utleira
    Tiller 2
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 18:30
    Freidig 3 (H) vs. (B) Utleira 3
    Freidig 3
    Utleira 3
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 18:30
    KIL/Hemne 9er (H) vs. (B) Utleira 2
    KIL/Hemne 9er
    Utleira 2
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 19:00
    Ranheim 5 (H) vs. (B) Utleira 3
    Ranheim 5
    Utleira 3
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 20:00
    Steinkjer (H) vs. (B) Utleira
    Steinkjer
    Utleira
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Tiller 2
    Utleira 2
    Tiller 2
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 18:30
    Meldal (H) vs. (B) Utleira 2
    Meldal
    Utleira 2
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 18:30
    Utleira 2 9er (H) vs. (B) Strindheim
    Utleira 2 9er
    Strindheim
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 17:15
    Flatås 3 (H) vs. (B) Utleira 2
    Flatås 3
    Utleira 2
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 17:15
    Nidelv 2 (H) vs. (B) Utleira
    Nidelv 2
    Utleira
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 17:15
    Charlottenlund 3 (H) vs. (B) Utleira 2
    Charlottenlund 3
    Utleira 2
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 17:15
    Klæbu (H) vs. (B) Utleira
    Klæbu
    Utleira
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Sverresborg
    Utleira 2
    Sverresborg
    0
    0
  • 14 juni 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Freidig
    Utleira
    Freidig
    0
    0
  • 14 juni 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Sjetne
    Utleira 2
    Sjetne
    0
    0
  • 14 juni 2024 - 17:45
    Ranheim (H) vs. (B) Utleira
    Ranheim
    Utleira
    0
    0
  • 14 juni 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Meldal
    Utleira
    Meldal
    0
    0
  • 14 juni 2024 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Trond 2
    Utleira 2
    Trond 2
    0
    0
  • 14 juni 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Charlottenlund
    Utleira
    Charlottenlund
    0
    0
  • 15 juni 2024 - 12:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Meldal
    Utleira 2
    Meldal
    0
    0
  • 15 juni 2024 - 14:00
    Utleira (H) vs. (B) Tynset/Alvdal
    Utleira
    Tynset/Alvdal
    0
    0
  • 16 juni 2024 - 12:00
    Utleira (H) vs. (B) Skaun/Buvik
    Utleira
    Skaun/Buvik
    0
    0
  • 16 juni 2024 - 16:00
    Utleira (H) vs. (B) Remyra/Fram/Tangmoen
    Utleira
    Remyra/Fram/Tangmoen
    0
    0
  • 16 juni 2024 - 18:00
    Utleira (H) vs. (B) Freidig
    Utleira
    Freidig
    0
    0
  • 16 juni 2024 - 19:00
    Tiller (H) vs. (B) Utleira 2
    Tiller
    Utleira 2
    0
    0
  • 17 juni 2024 - 18:00
    Strindheim (H) vs. (B) Utleira 2
    Strindheim
    Utleira 2
    0
    0
  • 17 juni 2024 - 20:00
    Malvik (H) vs. (B) Utleira
    Malvik
    Utleira
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 17:15
    Sverresborg (H) vs. (B) Utleira 2
    Sverresborg
    Utleira 2
    0
    0
  • 20 juni 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Levanger
    Utleira
    Levanger
    0
    0
  • 21 juni 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Byåsen 3
    Utleira 2
    Byåsen 3
    0
    0
  • 21 juni 2024 - 20:00
    Ålen (H) vs. (B) Utleira
    Ålen
    Utleira
    0
    0
  • 26 juni 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Nidelv
    Utleira
    Nidelv
    0
    0
  • 27 juni 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Vestbyen
    Utleira
    Vestbyen
    0
    0
  • 09 august 2024 - 20:00
    Leik (H) vs. (B) Utleira
    Leik
    Utleira
    0
    0
  • 12 august 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Vestbyen 2
    Utleira
    Vestbyen 2
    0
    0
  • 12 august 2024 - 18:30
    Skaun 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Skaun 2
    Utleira 2
    0
    0
  • 12 august 2024 - 20:00
    Gimse/Melhus (H) vs. (B) Utleira
    Gimse/Melhus
    Utleira
    0
    0
  • 13 august 2024 - 18:30
    Lånke (H) vs. (B) Utleira
    Lånke
    Utleira
    0
    0
  • 13 august 2024 - 19:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Orkla
    Utleira 2
    Orkla
    0
    0
  • 14 august 2024 - 17:15
    Leinstrand 2/Byneset 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Leinstrand 2/Byneset 2
    Utleira 2
    0
    0
  • 14 august 2024 - 17:15
    Byåsen 2 (H) vs. (B) Utleira
    Byåsen 2
    Utleira
    0
    0
  • 14 august 2024 - 18:30
    Remyra 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Remyra 2
    Utleira 2
    0
    0
  • 14 august 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Orkanger
    Utleira
    Orkanger
    0
    0
  • 14 august 2024 - 18:30
    Fram 2/Lånke 2 (H) vs. (B) Utleira
    Fram 2/Lånke 2
    Utleira
    0
    0
  • 15 august 2024 - 17:15
    Tiller 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Tiller 2
    Utleira 2
    0
    0
  • 15 august 2024 - 18:30
    Hommelvik 3 (H) vs. (B) Utleira
    Hommelvik 3
    Utleira
    0
    0
  • 15 august 2024 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Tangmoen
    Utleira 2
    Tangmoen
    0
    0
  • 16 august 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Astor
    Utleira 2
    Astor
    0
    0
  • 18 august 2024 - 14:00
    Utleira (H) vs. (B) Nardo 2
    Utleira
    Nardo 2
    0
    0
  • 19 august 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Flatås
    Utleira 2
    Flatås
    0
    0
  • 19 august 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Ranheim
    Utleira
    Ranheim
    0
    0
  • 20 august 2024 - 18:30
    Orkdal (H) vs. (B) Utleira
    Orkdal
    Utleira
    0
    0
  • 21 august 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Flatås
    Utleira
    Flatås
    0
    0
  • 21 august 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Strindheim
    Utleira
    Strindheim
    0
    0
  • 21 august 2024 - 18:30
    Skaun 2 (H) vs. (B) Utleira
    Skaun 2
    Utleira
    0
    0
  • 21 august 2024 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Hommelvik
    Utleira 2
    Hommelvik
    0
    0
  • 21 august 2024 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Sjetne
    Utleira 2
    Sjetne
    0
    0
  • 22 august 2024 - 18:30
    Hommelvik (H) vs. (B) Utleira 2
    Hommelvik
    Utleira 2
    0
    0
  • 22 august 2024 - 19:30
    NTNUI 3 (H) vs. (B) Utleira 2
    NTNUI 3
    Utleira 2
    0
    0
  • 23 august 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Nardo
    Utleira
    Nardo
    0
    0
  • 23 august 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Freidig
    Utleira
    Freidig
    0
    0
  • 23 august 2024 - 20:00
    Rennebu (H) vs. (B) Utleira
    Rennebu
    Utleira
    0
    0
  • 24 august 2024 - 13:00
    Tynset (H) vs. (B) Utleira
    Tynset
    Utleira
    0
    0
  • 26 august 2024 - 17:15
    Vestbyen (H) vs. (B) Utleira 2
    Vestbyen
    Utleira 2
    0
    0
  • 26 august 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Sjetne 2
    Utleira
    Sjetne 2
    0
    0
  • 26 august 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Kolstad
    Utleira 2
    Kolstad
    0
    0
  • 27 august 2024 - 20:30
    Ranheim 3 (H) vs. (B) Utleira 2
    Ranheim 3
    Utleira 2
    0
    0
  • 28 august 2024 - 17:15
    Nidelv 2 (H) vs. (B) Utleira
    Nidelv 2
    Utleira
    0
    0
  • 28 august 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Klæbu 2
    Utleira 2
    Klæbu 2
    0
    0
  • 28 august 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Hitra FK
    Utleira
    Hitra FK
    0
    0
  • 28 august 2024 - 18:30
    Orkdal (H) vs. (B) Utleira 2
    Orkdal
    Utleira 2
    0
    0
  • 29 august 2024 - 18:30
    Sverre/Nessegutten (H) vs. (B) Utleira
    Sverre/Nessegutten
    Utleira
    0
    0
  • 30 august 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Trygg/Lade 3
    Utleira
    Trygg/Lade 3
    0
    0
  • 30 august 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Tiller
    Utleira
    Tiller
    0
    0
  • 30 august 2024 - 17:15
    Klæbu 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Klæbu 2
    Utleira 2
    0
    0
  • 30 august 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Vestbyen
    Utleira
    Vestbyen
    0
    0
  • 31 august 2024 - 12:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Trygg/Lade 2
    Utleira 2
    Trygg/Lade 2
    0
    0
  • 31 august 2024 - 13:00
    Stadsbygd/Vanvik/Rissa (H) vs. (B) Utleira 2
    Stadsbygd/Vanvik/Rissa
    Utleira 2
    0
    0
  • 02 september 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Nardo
    Utleira
    Nardo
    0
    0
  • 03 september 2024 - 17:15
    Flatås (H) vs. (B) Utleira
    Flatås
    Utleira
    0
    0
  • 04 september 2024 - 17:15
    Nidelv (H) vs. (B) Utleira 2
    Nidelv
    Utleira 2
    0
    0
  • 04 september 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Trygg/Lade
    Utleira
    Trygg/Lade
    0
    0
  • 04 september 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Leinstrand 2/Byneset 2
    Utleira
    Leinstrand 2/Byneset 2
    0
    0
  • 04 september 2024 - 18:30
    Skjelstadmark 2/Tangmoen 2/Hegra 2 (H) vs. (B) Utleira
    Skjelstadmark 2/Tangmoen 2/Hegra 2
    Utleira
    0
    0
  • 04 september 2024 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Byneset/Leinstrand
    Utleira 2
    Byneset/Leinstrand
    0
    0
  • 05 september 2024 - 18:30
    Klæbu (H) vs. (B) Utleira
    Klæbu
    Utleira
    0
    0
  • 05 september 2024 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Selbu
    Utleira 2
    Selbu
    0
    0
  • 06 september 2024 - 17:15
    Kattem 2 (H) vs. (B) Utleira
    Kattem 2
    Utleira
    0
    0
  • 06 september 2024 - 17:15
    Strindheim 4 (H) vs. (B) Utleira 2
    Strindheim 4
    Utleira 2
    0
    0
  • 06 september 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Heimdal
    Utleira 2
    Heimdal
    0
    0
  • 07 september 2024 - 12:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Fosen
    Utleira 2
    Fosen
    0
    0
  • 09 september 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Nationalkameratene 2
    Utleira 2
    Nationalkameratene 2
    0
    0
  • 09 september 2024 - 19:30
    NTNUI (H) vs. (B) Utleira
    NTNUI
    Utleira
    0
    0
  • 09 september 2024 - 20:00
    Byåsen TF 2 (H) vs. (B) Utleira
    Byåsen TF 2
    Utleira
    0
    0
  • 10 september 2024 - 17:15
    Malvik (H) vs. (B) Utleira
    Malvik
    Utleira
    0
    0
  • 10 september 2024 - 20:00
    Hegra (H) vs. (B) Utleira 2
    Hegra
    Utleira 2
    0
    0
  • 11 september 2024 - 17:15
    Klæbu 2 (H) vs. (B) Utleira
    Klæbu 2
    Utleira
    0
    0
  • 11 september 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Nationalkameratene
    Utleira
    Nationalkameratene
    0
    0
  • 11 september 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Nidelv 2
    Utleira
    Nidelv 2
    0
    0
  • 11 september 2024 - 18:30
    Skaun (H) vs. (B) Utleira 2
    Skaun
    Utleira 2
    0
    0
  • 13 september 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Tiller 4
    Utleira
    Tiller 4
    0
    0
  • 13 september 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Sjetne
    Utleira 2
    Sjetne
    0
    0
  • 13 september 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Nidelv 2
    Utleira
    Nidelv 2
    0
    0
  • 13 september 2024 - 17:15
    Freidig 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Freidig 2
    Utleira 2
    0
    0
  • 14 september 2024 - 12:00
    Åfjord 7er (H) vs. (B) Utleira 2
    Åfjord 7er
    Utleira 2
    0
    0
  • 16 september 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Flatås 2
    Utleira 2
    Flatås 2
    0
    0
  • 16 september 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Orkla
    Utleira
    Orkla
    0
    0
  • 16 september 2024 - 20:30
    Utleira (H) vs. (B) Tiller 3
    Utleira
    Tiller 3
    0
    0
  • 17 september 2024 - 18:30
    Tydal (H) vs. (B) Utleira
    Tydal
    Utleira
    0
    0
  • 18 september 2024 - 17:15
    Kolstad (H) vs. (B) Utleira 2
    Kolstad
    Utleira 2
    0
    0
  • 18 september 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Melhus 2/Gimse 2
    Utleira 2
    Melhus 2/Gimse 2
    0
    0
  • 18 september 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) KIL/Hemne
    Utleira
    KIL/Hemne
    0
    0
  • 18 september 2024 - 18:30
    Selbu (H) vs. (B) Utleira
    Selbu
    Utleira
    0
    0
  • 18 september 2024 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Svorkmo
    Utleira 2
    Svorkmo
    0
    0
  • 19 september 2024 - 17:15
    Nationalkameratene 3 (H) vs. (B) Utleira 2
    Nationalkameratene 3
    Utleira 2
    0
    0
  • 19 september 2024 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Fram/Remyra
    Utleira 2
    Fram/Remyra
    0
    0
  • 20 september 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Flatås
    Utleira
    Flatås
    0
    0
  • 20 september 2024 - 17:15
    Freidig (H) vs. (B) Utleira
    Freidig
    Utleira
    0
    0
  • 20 september 2024 - 17:15
    Heimdal (H) vs. (B) Utleira 2
    Heimdal
    Utleira 2
    0
    0
  • 20 september 2024 - 17:15
    Nardo 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Nardo 2
    Utleira 2
    0
    0
  • 20 september 2024 - 17:15
    Freidig (H) vs. (B) Utleira
    Freidig
    Utleira
    0
    0
  • 20 september 2024 - 20:00
    Buvik (H) vs. (B) Utleira
    Buvik
    Utleira
    0
    0
  • 22 september 2024 - 12:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Kattem
    Utleira 2
    Kattem
    0
    0
  • 23 september 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Klæbu
    Utleira 2
    Klæbu
    0
    0
  • 23 september 2024 - 18:30
    Orkanger (H) vs. (B) Utleira 2
    Orkanger
    Utleira 2
    0
    0
  • 23 september 2024 - 20:00
    Vestbyen (H) vs. (B) Utleira
    Vestbyen
    Utleira
    0
    0
  • 25 september 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Kolstad
    Utleira
    Kolstad
    0
    0
  • 25 september 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Charlottenlund
    Utleira
    Charlottenlund
    0
    0
  • 25 september 2024 - 18:30
    Orkanger 2 (H) vs. (B) Utleira
    Orkanger 2
    Utleira
    0
    0
  • 26 september 2024 - 17:15
    Flatås 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Flatås 2
    Utleira 2
    0
    0
  • 26 september 2024 - 18:30
    Gauldal (H) vs. (B) Utleira
    Gauldal
    Utleira
    0
    0
  • 26 september 2024 - 20:00
    Malvik 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Malvik 2
    Utleira 2
    0
    0
  • 27 september 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Nidelv
    Utleira 2
    Nidelv
    0
    0
  • 27 september 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Nardo
    Utleira
    Nardo
    0
    0
  • 27 september 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Nationalkameratene
    Utleira 2
    Nationalkameratene
    0
    0
  • 28 september 2024 - 12:00
    Utleira (H) vs. (B) Ranheim 2
    Utleira
    Ranheim 2
    0
    0
  • 29 september 2024 - 14:00
    Tolga-Vingelen/Tynset 2 (H) vs. (B) Utleira
    Tolga-Vingelen/Tynset 2
    Utleira
    0
    0
  • 30 september 2024 - 17:15
    Heimdal (H) vs. (B) Utleira 2
    Heimdal
    Utleira 2
    0
    0
  • 30 september 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Strindheim TF
    Utleira
    Strindheim TF
    0
    0
  • 01 oktober 2024 - 17:15
    Sjetne (H) vs. (B) Utleira 2
    Sjetne
    Utleira 2
    0
    0
  • 01 oktober 2024 - 18:30
    Selbu (H) vs. (B) Utleira
    Selbu
    Utleira
    0
    0
  • 02 oktober 2024 - 17:15
    Tiller 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Tiller 2
    Utleira 2
    0
    0
  • 02 oktober 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Melhus 2/Gimse 2
    Utleira
    Melhus 2/Gimse 2
    0
    0
  • 02 oktober 2024 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Skaun 2
    Utleira
    Skaun 2
    0
    0
  • 02 oktober 2024 - 18:30
    Remyra/Stjørdals-Blink (H) vs. (B) Utleira
    Remyra/Stjørdals-Blink
    Utleira
    0
    0
  • 02 oktober 2024 - 18:30
    Buvik (H) vs. (B) Utleira 2
    Buvik
    Utleira 2
    0
    0
  • 02 oktober 2024 - 18:30
    Verdal 2/Vinne 2 (H) vs. (B) Utleira
    Verdal 2/Vinne 2
    Utleira
    0
    0
  • 03 oktober 2024 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Byåsen
    Utleira 2
    Byåsen
    0
    0
  • 04 oktober 2024 - 17:15
    Charlottenlund (H) vs. (B) Utleira
    Charlottenlund
    Utleira
    0
    0
  • 04 oktober 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Charlottenlund 3
    Utleira 2
    Charlottenlund 3
    0
    0
  • 06 oktober 2024 - 14:00
    Utleira (H) vs. (B) Kvik 2
    Utleira
    Kvik 2
    0
    0
  • 07 oktober 2024 - 18:30
    Tiller 2 (H) vs. (B) Utleira
    Tiller 2
    Utleira
    0
    0
  • 11 oktober 2024 - 20:00
    Charlottenlund (H) vs. (B) Utleira
    Charlottenlund
    Utleira
    0
    0
  • 14 oktober 2024 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Malvik
    Utleira
    Malvik
    0
    0
  • 16 oktober 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Flatås 3
    Utleira 2
    Flatås 3
    0
    0
  • 16 oktober 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Heimdal
    Utleira
    Heimdal
    0
    0
  • 16 oktober 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Ranheim
    Utleira
    Ranheim
    0
    0
  • 16 oktober 2024 - 18:30
    Gauldal (H) vs. (B) Utleira
    Gauldal
    Utleira
    0
    0
  • 16 oktober 2024 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Meldal
    Utleira 2
    Meldal
    0
    0
  • 16 oktober 2024 - 20:00
    Sverresborg (H) vs. (B) Utleira 2
    Sverresborg
    Utleira 2
    0
    0
  • 17 oktober 2024 - 18:30
    Meldal (H) vs. (B) Utleira
    Meldal
    Utleira
    0
    0
  • 18 oktober 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Strindheim
    Utleira 2
    Strindheim
    0
    0
  • 18 oktober 2024 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Klæbu
    Utleira
    Klæbu
    0
    0
  • 18 oktober 2024 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Sverresborg
    Utleira 2
    Sverresborg
    0
    0
  • 18 oktober 2024 - 18:00
    Byåsen 3 (H) vs. (B) Utleira 2
    Byåsen 3
    Utleira 2
    0
    0
  • 19 oktober 2024 - 12:00
    Utleira (H) vs. (B) Nidelv 2
    Utleira
    Nidelv 2
    0
    0
  • 20 oktober 2024 - 11:00
    Levanger (H) vs. (B) Utleira
    Levanger
    Utleira
    0
    0
  • 20 oktober 2024 - 16:00
    Utleira (H) vs. (B) Ålen
    Utleira
    Ålen
    0
    0