Oppstart skitrening barn født 2008 – Utleira IL - ski
Postet av Utleira IL - Ski den 5. Okt 2015
Utleira IL – ski starter opp skitrening for barn født 2008.
Dato: Tirsdag 13. oktober klokken 1700
Sted: Utleirahallen, hovedinngangen
Samtidig som barna trener, blir det avholdt møte for foreldre med informasjon om treningene og skiavdelingen i Utleira IL.
I høst vil treningene vil inneholde mye lek og aktiviteter ute i området rundt Utleirahallen. Bortsett fra denne første gangen, vil treningene vil bli tirsdager klokken 1800 og ha varighet på 1 time.
I januar og februar kommer barna i 2008-gruppen delta på Telenorkarusellen som består av skileik på Bratsberg skistadion.
Resten av vinteren blir det vanlig skitrening med stor vekt på lek slik at barna lærer å beherske skiene. Treningene er lagt opp slik at det er tilpasset alle nivå.
Skiavdelingen i Utleira IL har et meget godt miljø både for små og store. Klubben har mange aktiviteter året rundt. Dette vil det bli gitt informasjon om på foreldremøtet.
Velkommen!
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Utleira IL - Ski
Snøsamling i Vålådalen!
16.12.2024
Sonesamling på Utleira i helga!
03.11.2024
Rulleski-event med Marte Skaanes
27.09.2024
Forhåndsbestilling ski - Hank sport
19.09.2024
Høstens første rulleskitrening
25.08.2024