Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir 14 Apr
kl 17:15 - 18:29
Nationalkameratene - Utleira
Fotball G13 - 2006   Hallset kunstgress Del A
Tor 16 Apr
kl 17:15 - 18:19
Utleira 3 - Flatås 2
Fotball G13 - 2006   Utleira Kunstgress Del A2
Tir 21 Apr
kl 17:15 - 18:19
Nationalkameratene 3 - Utleira 3
Fotball G13 - 2006   Hallset kunstgress Del B1
Fre 24 Apr
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Astor 2
Fotball G13 - 2006   Utleira KG 7er
Tir 28 Apr
kl 17:15 - 18:19
Trygg/Lade 2 - Utleira 3
Fotball G13 - 2006   Ringvebanen Del B
Tir 28 Apr
kl 17:15 - 18:29
Vestbyen 2 - Utleira
Fotball G13 - 2006   Hammersborg kunstgress Del B
Tor 7 Mai
kl 17:15 - 18:19
Utleira 3 - Nardo 2
Fotball G13 - 2006   Utleira Kunstgress Del B2
Fre 8 Mai
kl 18:00 - 19:14
Strindheim - Utleira
Fotball G13 - 2006   Ruta Arena Del A
Tir 12 Mai
kl 17:15 - 18:19
Trond 3 - Utleira 3
Fotball G13 - 2006   Rosenborgbanen 11er Del B2
Tor 14 Mai
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Ranheim
Fotball G13 - 2006   Utleira KG 7er
Tir 19 Mai
kl 17:15 - 18:29
Charlottenlund 3 - Utleira
Fotball G13 - 2006   CSK Varmbo arena Del A
Fre 22 Mai
kl 17:15 - 18:19
Utleira 3 - Malvik 3
Fotball G13 - 2006   Utleira Kunstgress Del B2
Tir 26 Mai
kl 17:15 - 18:19
Sjetne 2 - Utleira 3
Fotball G13 - 2006   Okstad Kunstgressbane
Tor 28 Mai
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Byåsen 3
Fotball G13 - 2006   Utleira KG 7er
Tir 2 Jun
kl 17:15 - 18:29
Kolstad - Utleira
Fotball G13 - 2006   Kolstad idrettspark stor
Tor 4 Jun
kl 17:15 - 18:19
Utleira 3 - Heimdal 2
Fotball G13 - 2006   Utleira Kunstgress Del B2
Tir 9 Jun
kl 17:15 - 18:19
Nidelv - Utleira 3
Fotball G13 - 2006   Tempe Hovedbane Del A1
Fre 12 Jun
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Romolslia
Fotball G13 - 2006   Utleira KG 7er
Tir 16 Jun
kl 17:15 - 18:19
Flatås 2 - Utleira 3
Fotball G13 - 2006   Flatåsen kunstgress Del A1
Fre 14 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira 3 - Nationalkameratene 3
Fotball G13 - 2006   Utleira Kunstgress Del B2
Fre 21 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira 3 - Trygg/Lade 2
Fotball G13 - 2006   Utleira Kunstgress Del B2
Tir 25 Aug
kl 17:15 - 18:19
Nardo 2 - Utleira 3
Fotball G13 - 2006   Nissekollen mini k.gress
Fre 4 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira 3 - Trond 3
Fotball G13 - 2006   Utleira Kunstgress Del B2
Fre 11 Sep
kl 17:15 - 18:19
Malvik 3 - Utleira 3
Fotball G13 - 2006   Viksletta kunstgress Del A2
Fre 18 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira 3 - Sjetne 2
Fotball G13 - 2006   Utleira Kunstgress Del B2
Tir 22 Sep
kl 17:15 - 18:19
Heimdal 2 - Utleira 3
Fotball G13 - 2006   Heimdal Kunstgress Del B1
Fre 2 Okt
kl 17:15 - 18:19
Utleira 3 - Nidelv
Fotball G13 - 2006   Utleira Kunstgress Del B2
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Søn 20 Okt 2019
kl 11:00 - 12:14
Nationalkameratene 2 - Utleira
Fotball G13 - 2006   Hallset kunstgress Del B
  Les mer  
Fre 18 Okt 2019
kl 17:15 - 18:29
Tiller 3 - Utleira
Fotball G13 - 2006   TOBB Arena Sør Del A
  Les mer  
Fre 4 Okt 2019
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Heimdal
Fotball G13 - 2006   Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Tir 24 Sep 2019
kl 18:00 - 19:14
Charlottenlund 3 - Utleira
Fotball G13 - 2006   Lade 4 Kunstgress Del A
  Les mer  
Fre 20 Sep 2019
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Gauldal
Fotball G13 - 2006   Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Søn 15 Sep 2019
kl 12:00 - 13:14
Utleira - Astor
Fotball G13 - 2006   Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Fre 30 Aug 2019
kl 17:15 - 18:29
Byneset - Utleira
Fotball G13 - 2006   Stormyra gras Del A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline