Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 22 Oct
kl 17:15 - 18:19
Nardo 2 - Utleira
Nissekollen mini k.gress
Mon 25 Oct
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Flatås 2
Utleira Kunstgress Del A2
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 11 Oct
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Nationalkameratene 2
Utleira Kunstgress Del A2
  Les mer  
Thu 7 Oct
kl 18:00 - 19:04
Ranheim 3 - Utleira
Ranheim Arena 2 Del B1
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Romolslia
Utleira Kunstgress Del A2
  Les mer  
Fri 24 Sep
kl 17:15 - 18:19
Nybrott - Utleira
Nybrott kunstgress 7er
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Sjetne 2
Utleira Kunstgress Del A2
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 17:15 - 18:19
Trond 3 - Utleira
Rosenborgbanen 11er Del A1
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Byneset 2
Utleira Kunstgress Del A2
  Les mer  
Sat 21 Aug
kl 14:00 - 15:04
Heimdal 2/Kattem 2 - Utleira
Heimdal Kunstgress Del B1
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 17:15 - 18:29
Nardo 2 7er - Utleira 7er
Nissekollen mini k.gress
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 17:15 - 18:29
Byneset 2 7er - Utleira 7er
Spongdal skole
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 17:15 - 18:29
Utleira 7er - Romolslia 7er
Utleira KG 7er
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 17:15 - 18:29
Utleira 7er - Nardo 2 7er
Utleira KG 7er
  Les mer  
Mon 31 May
kl 18:30 - 19:44
Utleira 7er - Byneset 2 7er
Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Tue 25 May
kl 17:15 - 18:29
Romolslia 7er - Utleira 7er
Romolslia kunstgress Del B2
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline