Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tor. 11. aug
20:00 - 21:35
Utleira 2 - Freidig
Utleira Kunstgress
Søn. 14. aug
14:00 - 15:34
Utleira 2 - Fosen
Utleira Kunstgress
Tir. 16. aug
20:00 - 21:24
Utleira 2 - Varden Meråker
Utleira Kunstgress
Ons. 17. aug
17:15 - 18:19
Utleira - Kolstad
Utleira Kunstgress Del A1
Ons. 17. aug
17:15 - 18:19
Utleira 2 - Othilienborg
Utleira Kunstgress Del A2
Ons. 17. aug
18:30 - 19:44
Utleira 2 - Varden Meråker
Utleira Kunstgress
Ons. 17. aug
20:00 - 21:25
Utleira 2 - Orkla 2
Utleira Kunstgress
Tor. 18. aug
20:00 - 21:44
Utleira - Oppdal
Utleira Kunstgress
Fre. 19. aug
17:15 - 18:29
Utleira - Flatås
Utleira Kunstgress Del B
Fre. 19. aug
17:15 - 18:29
Utleira - Byneset 2/Leinstrand 2
Utleira Kunstgress Del B
Søn. 21. aug
16:00 - 17:25
Utleira - Melhus/Gauldal
Utleira Kunstgress
Søn. 21. aug
18:00 - 19:04
Utleira 2 - Flatås 2
Utleira Kunstgress Del A2
Søn. 21. aug
18:00 - 19:14
Utleira - Heimdal 2
Utleira Kunstgress Del B
Man. 22. aug
17:15 - 18:29
Utleira 2 - Nidelv 2
Utleira Kunstgress Del A
Man. 22. aug
18:30 - 19:44
Utleira 2 - Astor 2
Utleira Kunstgress Del A
Man. 22. aug
20:00 - 21:35
Utleira - NTNUI
Utleira Kunstgress
Ons. 24. aug
17:15 - 18:19
Utleira - Tiller 2
Utleira Kunstgress Del A2
Ons. 24. aug
17:15 - 18:29
Utleira 2 - Byåsen 4
Utleira Kunstgress Del B
Ons. 24. aug
18:30 - 19:44
Utleira 2 - Lånke
Utleira Kunstgress Del A
Ons. 24. aug
18:30 - 19:55
Utleira - Neset/Aasguten
Utleira Kunstgress
Tor. 25. aug
20:00 - 21:35
Utleira 2 - Flerkulturelt
Utleira Kunstgress
Fre. 26. aug
17:15 - 18:29
Utleira - Astor 4
Utleira Kunstgress Del A
Fre. 26. aug
18:30 - 19:44
Utleira - Remyra
Utleira Kunstgress Del A
Søn. 28. aug
12:00 - 13:14
Utleira 2 - Stjørna/HIL/Fevåg
Utleira Kunstgress
Søn. 28. aug
14:00 - 15:04
Utleira 3 - Nationalkameratene 2
Utleira Kunstgress Del B1
Søn. 28. aug
14:00 - 15:04
Utleira - Klæbu
Utleira Kunstgress Del A1
Søn. 28. aug
16:00 - 17:25
Utleira - Sørlia
Utleira Kunstgress
Man. 29. aug
18:30 - 19:44
Utleira - Klæbu
Utleira Kunstgress Del A
Man. 29. aug
20:00 - 21:24
Utleira 2 - Hommelvik 2
Utleira Kunstgress
Tir. 30. aug
18:30 - 19:34
Utleira 2 - Melhus 2
Utleira KG 7er
Tir. 30. aug
19:30 - 20:55
Utleira - Strindheim
Utleira Kunstgress
Ons. 31. aug
17:15 - 18:19
Utleira - Astor
Utleira Kunstgress Del A1
Ons. 31. aug
17:15 - 18:19
Utleira 2 - Nidelv 2
Utleira Kunstgress Del A2
Ons. 31. aug
18:30 - 19:44
Utleira 2 - Fosen
Utleira Kunstgress
Ons. 31. aug
20:00 - 21:25
Utleira 2 - Oppdal
Utleira Kunstgress
Tor. 1. sep
19:30 - 20:44
Utleira 2 - Åfjord
Utleira Kunstgress
Fre. 2. sep
17:15 - 18:29
Othilienborg 2 - Astor 4
Utleira Kunstgress Del A
Fre. 2. sep
17:15 - 18:29
Utleira 2 - Flatås
Utleira Kunstgress Del B
Fre. 2. sep
17:15 - 18:29
Othilienborg 2 - Utleira
Utleira Kunstgress Del A
Lør. 3. sep
10:30 - 11:34
Utleira - Kolstad
Utleira Kunstgress Del A1
Lør. 3. sep
10:30 - 11:44
Utleira 2 - Strindheim
Utleira Kunstgress Del B
Lør. 3. sep
12:00 - 13:14
Utleira - Strindheim 2
Utleira Kunstgress
Lør. 3. sep
14:00 - 15:14
Utleira - Beitstad
Utleira Kunstgress
Søn. 4. sep
14:00 - 15:04
Utleira 3 - Othilienborg
Utleira Kunstgress Del B1
Søn. 4. sep
16:00 - 17:25
Utleira - Tiller
Utleira Kunstgress
Søn. 4. sep
18:00 - 19:04
Utleira 2 - Charlottenlund 3
Utleira Kunstgress Del A2
Søn. 4. sep
20:00 - 21:44
Utleira - NTNUI 2
Utleira Kunstgress
Man. 5. sep
18:30 - 19:44
Utleira - Klæbu
Utleira Kunstgress Del B
Man. 5. sep
18:30 - 19:44
Utleira - Freidig 2
Utleira Kunstgress Del A
Man. 5. sep
20:00 - 21:35
Utleira - Vestbyen
Utleira Kunstgress
Tir. 6. sep
20:00 - 21:34
Utleira 2 - Skaun
Utleira Kunstgress
Ons. 7. sep
17:15 - 18:29
Utleira 2 - Sverresborg
Utleira Kunstgress Del A
Ons. 7. sep
18:30 - 19:55
Utleira - Egge
Utleira Kunstgress
Tor. 8. sep
20:00 - 21:35
Utleira 2 - Kattem
Utleira Kunstgress
Fre. 9. sep
17:15 - 18:29
Utleira 2 - Freidig 2
Utleira Kunstgress Del B
Fre. 9. sep
17:15 - 18:29
Utleira - Othilienborg 2
Utleira Kunstgress Del A
Fre. 9. sep
17:15 - 18:29
Utleira - Kattem 2
Utleira Kunstgress Del A
Fre. 9. sep
18:30 - 19:44
Utleira 2 - Åfjord
Utleira Kunstgress
Fre. 9. sep
20:00 - 21:14
Utleira 2 - Hommelvik 2
Utleira Kunstgress
Søn. 11. sep
16:00 - 17:25
Utleira - Steinkjer
Utleira Kunstgress
Søn. 11. sep
18:00 - 19:14
Utleira - Skjelstadmark/Hegra
Utleira Kunstgress Del A
Tir. 13. sep
18:30 - 19:34
Utleira 2 - Oppdal
Utleira KG 7er
Tir. 13. sep
20:00 - 21:25
Utleira 2 - Malvik
Utleira Kunstgress
Ons. 14. sep
17:15 - 18:19
Utleira - Astor
Utleira Kunstgress Del A2
Ons. 14. sep
17:15 - 18:19
Utleira 3 - Kattem
Utleira Kunstgress Del A1
Ons. 14. sep
17:15 - 18:19
Utleira - Tiller 3
Utleira Kunstgress Del B1
Ons. 14. sep
18:30 - 19:55
Utleira - Ranheim 2
Utleira Kunstgress
Ons. 14. sep
20:00 - 21:24
Utleira 2 - Strindheim 2
Utleira Kunstgress
Tor. 15. sep
20:00 - 21:35
Utleira 2 - Sverresborg 2
Utleira Kunstgress
Fre. 16. sep
17:15 - 18:19
Utleira - Sjetne
Utleira Kunstgress Del A1
Fre. 16. sep
17:15 - 18:19
Utleira 2 - Leinstrand
Utleira Kunstgress Del A2
Fre. 16. sep
18:30 - 19:44
Utleira - Kattem 2
Utleira Kunstgress Del B
Fre. 16. sep
18:30 - 19:44
Utleira 2 - Støren
Utleira Kunstgress Del B
Fre. 16. sep
20:00 - 21:14
Utleira 2 - Melhus 2
Utleira Kunstgress
Lør. 17. sep
12:00 - 13:14
Utleira - Fram
Utleira Kunstgress
Lør. 17. sep
14:00 - 15:14
Utleira - Følling/Kvam
Utleira Kunstgress
Søn. 18. sep
14:00 - 15:14
Utleira - Snåsa
Utleira Kunstgress Del B
Søn. 18. sep
16:00 - 17:25
Utleira - Steinkjer
Utleira Kunstgress
Søn. 18. sep
18:00 - 19:14
Utleira - Ranheim 2
Utleira Kunstgress Del B
Man. 19. sep
18:30 - 20:05
Utleira - Strindheim
Utleira Kunstgress
Man. 19. sep
20:30 - 22:14
Utleira - Charlottenlund 2
Utleira Kunstgress
Tir. 20. sep
17:15 - 18:19
Utleira 2 - Nationalkameratene
Utleira KG 7er
Ons. 21. sep
17:15 - 18:29
Othilienborg 2 - Flatås
Utleira Kunstgress Del A
Ons. 21. sep
17:15 - 18:29
Utleira - Byåsen 3
Utleira Kunstgress Del B
Tor. 22. sep
20:00 - 21:34
Utleira 2 - Flatås
Utleira Kunstgress
Fre. 23. sep
17:15 - 18:29
Utleira 2 - Strindheim
Utleira Kunstgress Del B
Lør. 24. sep
14:00 - 15:25
Utleira 2 - Alvdal
Utleira Kunstgress
Søn. 25. sep
14:00 - 15:04
Utleira 3 - Astor 2
Utleira Kunstgress Del B1
Søn. 25. sep
18:00 - 19:14
Utleira - Stjørdals-Blink
Utleira Kunstgress Del A
Tir. 27. sep
18:30 - 19:34
Utleira 2 - Romolslia
Utleira KG 7er
Tir. 27. sep
19:30 - 20:44
Othilienborg 2 - Astor 4
Utleira Kunstgress Del B
Tir. 27. sep
19:30 - 20:44
Utleira - Vestbyen
Utleira Kunstgress Del A
Ons. 28. sep
17:15 - 18:19
Utleira - Nidelv
Utleira Kunstgress Del A1
Ons. 28. sep
18:30 - 19:44
Utleira 2 - Remyra
Utleira Kunstgress Del B
Fre. 30. sep
17:15 - 18:29
Othilienborg 2 - Flatås
Utleira Kunstgress Del A
Fre. 30. sep
17:15 - 18:19
Utleira 2 - Romolslia 2
Utleira Kunstgress Del B2
Fre. 30. sep
18:30 - 19:44
Utleira - Remyra
Utleira Kunstgress Del A
Fre. 30. sep
20:00 - 21:24
Utleira 2 - Freidig 3
Utleira Kunstgress
Lør. 1. okt
10:30 - 11:34
Utleira - Charlottenlund 2
Utleira Kunstgress Del A1
Lør. 1. okt
12:00 - 13:14
Utleira 2 - Oppdal
Utleira Kunstgress Del B
Lør. 1. okt
14:00 - 15:14
Utleira - Flatås
Utleira Kunstgress
Søn. 2. okt
12:00 - 13:25
Utleira - Hommelvik
Utleira Kunstgress
Søn. 2. okt
14:00 - 15:14
Utleira - Stjørdals-Blink 2
Utleira Kunstgress
Søn. 2. okt
16:00 - 17:25
Utleira - Trond/Nardo
Utleira Kunstgress
Man. 3. okt
18:30 - 19:44
Utleira - Ranheim
Utleira Kunstgress Del B
Man. 3. okt
20:00 - 21:35
Utleira - Verdal
Utleira Kunstgress
Tir. 4. okt
19:30 - 20:55
Utleira - Klæbu
Utleira Kunstgress
Ons. 5. okt
17:15 - 18:19
Utleira 2 - Tiller 2
Utleira Kunstgress Del A2
Ons. 5. okt
17:15 - 18:19
Utleira - Trygg/Lade 2
Utleira Kunstgress Del A1
Ons. 5. okt
18:30 - 19:44
Utleira 2 - Gauldal
Utleira Kunstgress
Ons. 5. okt
20:00 - 21:14
Utleira 2 - Lånke 2/Hegra 2
Utleira Kunstgress
Tor. 6. okt
20:00 - 21:34
Utleira 2 - Vestbyen 2
Utleira Kunstgress
Fre. 7. okt
17:15 - 18:29
Utleira 2 - Trond 2
Utleira Kunstgress Del B
Fre. 7. okt
17:15 - 18:29
Utleira - Byåsen 3
Utleira Kunstgress Del A
Fre. 7. okt
18:30 - 19:44
Utleira - Melhus 2
Utleira Kunstgress Del B
Søn. 9. okt
14:00 - 15:04
Utleira 3 - Trygg/Lade 2
Utleira Kunstgress Del B1
Søn. 9. okt
18:00 - 19:04
Utleira 2 - Kattem 2
Utleira Kunstgress Del A2
Søn. 9. okt
20:00 - 21:35
Utleira 2 - Trond
Utleira Kunstgress
Man. 10. okt
20:00 - 21:44
Utleira - Strindheim TF 3
Utleira Kunstgress
Fre. 14. okt
20:00 - 21:44
Utleira - Nationalkameratene
Utleira Kunstgress
Man. 17. okt
18:30 - 19:44
Utleira - Nationalkameratene
Utleira Kunstgress Del A
Man. 17. okt
20:00 - 21:35
Utleira - Vuku
Utleira Kunstgress
Tir. 18. okt
18:30 - 19:34
Utleira 2 - Klæbu 2
Utleira KG 7er
Ons. 19. okt
17:15 - 18:19
Utleira - Utleira 2
Utleira Kunstgress Del A1
Ons. 19. okt
18:30 - 19:44
Utleira 2 - Fram
Utleira Kunstgress Del A
Fre. 21. okt
17:15 - 18:29
Othilienborg - Tiller
Utleira Kunstgress Del B
Fre. 21. okt
17:15 - 18:29
Othilienborg 2 - Utleira
Utleira Kunstgress Del A
Fre. 21. okt
18:30 - 19:44
Utleira - Fram
Utleira Kunstgress Del A
Fre. 21. okt
18:30 - 19:44
Utleira 2 - Ranheim 3
Utleira Kunstgress Del B
Lør. 22. okt
14:00 - 15:14
Utleira - Tiller
Utleira Kunstgress
Lør. 22. okt
16:00 - 17:25
Utleira - Orkla
Utleira Kunstgress
Søn. 23. okt
12:00 - 13:25
Utleira - Strindheim
Utleira Kunstgress
Søn. 23. okt
14:00 - 15:04
Utleira - Nationalkameratene
Utleira Kunstgress Del A1
Søn. 23. okt
16:00 - 17:44
Utleira - Rennebu/Sokna
Utleira Kunstgress
Man. 24. okt
20:00 - 21:35
Utleira - Malvik
Utleira Kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor. 23. jun
20:00 - 21:35
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Nationalkameratene 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Man. 20. jun
18:45 - 19:59
kl 18:45 - 19:59
Utleira 2 - Astor 2
Utleira KG 7er
  Les mer  
Lør. 18. jun
12:00 - 13:14
kl 12:00 - 13:14
Utleira - Malvik
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Lør. 18. jun
10:30 - 11:34
kl 10:30 - 11:34
Utleira 2 - Astor 3
Utleira KG 7er
  Les mer  
Fre. 17. jun
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Astor
Utleira KG 7er
  Les mer  
Fre. 17. jun
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Utleira 3 - Nardo 2
Utleira KG 7er
  Les mer  
Ons. 15. jun
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Utleira - Sverresborg
Utleira KG 7er
  Les mer  
Ons. 15. jun
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Utleira
Utleira KG 7er
  Les mer  
Søn. 12. jun
18:00 - 19:25
kl 18:00 - 19:25
Utleira 2 - Remyra
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Søn. 12. jun
16:00 - 17:14
kl 16:00 - 17:14
Utleira - Lånke
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Søn. 12. jun
14:00 - 15:25
kl 14:00 - 15:25
Utleira - Os/Nansen/Tolga-Vingelen
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Søn. 12. jun
14:00 - 15:04
kl 14:00 - 15:04
Utleira - Kattem 3
Utleira KG 7er
  Les mer  
Lør. 11. jun
14:00 - 15:14
kl 14:00 - 15:14
Utleira - Tiller
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Lør. 11. jun
12:00 - 13:14
kl 12:00 - 13:14
Utleira - Strindheim
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Fre. 10. jun
20:00 - 21:14
kl 20:00 - 21:14
Utleira 2 - Gauldal
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Fre. 10. jun
18:30 - 19:55
kl 18:30 - 19:55
Utleira - Astor
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Fre. 10. jun
17:15 - 18:29
kl 17:15 - 18:29
Othilienborg 2 - Utleira
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Tor. 9. jun
20:00 - 21:25
kl 20:00 - 21:25
Utleira - Astor
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 8. jun
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Fosen
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 8. jun
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Leinstrand
Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Tir. 7. jun
20:00 - 21:35
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Astor
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Tir. 7. jun
18:45 - 19:49
kl 18:45 - 19:49
Utleira - Romolslia
Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Man. 6. jun
20:00 - 21:35
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Orkla
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Man. 6. jun
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Selbu 7er
Utleira Kunstgress Del B1
  Les mer  
Søn. 5. jun
14:00 - 15:44
kl 14:00 - 15:44
Utleira - Tolga-Vingelen
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Fre. 3. jun
20:00 - 21:14
kl 20:00 - 21:14
Utleira - Byåsen 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Fre. 3. jun
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Flatås 2
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Fre. 3. jun
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Utleira 3 - Strindheim
Utleira Kunstgress Del B1
  Les mer  
Fre. 3. jun
17:15 - 18:29
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Byåsen 3
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Tor. 2. jun
20:00 - 21:34
kl 20:00 - 21:34
Utleira 2 - KIL/Hemne 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Tor. 2. jun
18:30 - 19:55
kl 18:30 - 19:55
Utleira 2 - Astor 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 1. jun
20:00 - 21:35
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Nidelv
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 1. jun
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Tiller
Utleira Kunstgress Del A2
  Les mer  
Ons. 1. jun
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Klæbu
Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Tir. 31. mai
20:00 - 21:25
kl 20:00 - 21:25
Utleira - Heimdal
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Tir. 31. mai
18:00 - 19:25
kl 18:00 - 19:25
Utleira - Trond
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Tir. 31. mai
16:15 - 17:29
kl 16:15 - 17:29
Utleira - Vestbyen/Nationalkameratene
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Man. 30. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Freidig
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Man. 30. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Nardo
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Man. 30. mai
17:15 - 18:29
kl 17:15 - 18:29
Othilienborg 2 - Flatås
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Man. 30. mai
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Nidelv
Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Lør. 28. mai
16:00 - 17:44
kl 16:00 - 17:44
Utleira - Trygg/Lade 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Fre. 27. mai
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Trygg/Lade
Utleira Kunstgress Del B2
  Les mer  
Ons. 25. mai
20:00 - 21:24
kl 20:00 - 21:24
Utleira 2 - Ranheim 3
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 25. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Sjetne 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 25. mai
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Nidelv 2
Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Tir. 24. mai
20:00 - 21:35
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Munkholmen
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Man. 23. mai
20:00 - 21:35
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Steinkjer
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Man. 23. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Rissa/Stadsbygd/Vanvik
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Søn. 22. mai
18:00 - 19:14
kl 18:00 - 19:14
Utleira 2 - Byåsen 2
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Søn. 22. mai
14:00 - 15:14
kl 14:00 - 15:14
Utleira - Strindheim 3
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Søn. 22. mai
12:00 - 13:14
kl 12:00 - 13:14
Utleira 2 - Vestbyen 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Fre. 20. mai
20:00 - 21:35
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Vestbyen
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Fre. 20. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Malvik
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Fre. 20. mai
17:15 - 18:29
kl 17:15 - 18:29
Utleira 2 - Trond 2
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Ons. 18. mai
20:00 - 21:25
kl 20:00 - 21:25
Utleira - Tiller
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 18. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Melhus 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 18. mai
17:15 - 18:29
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Kattem 2
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Søn. 15. mai
18:00 - 19:04
kl 18:00 - 19:04
Utleira 3 - Byåsen 2
Utleira Kunstgress Del B1
  Les mer  
Søn. 15. mai
15:44 - 16:48
kl 15:44 - 16:48
Utleira - Byåsen
Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Søn. 15. mai
14:00 - 15:44
kl 14:00 - 15:44
Utleira - Melhus 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Søn. 15. mai
12:30 - 13:44
kl 12:30 - 13:44
Utleira - Othilienborg 2
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Lør. 14. mai
14:00 - 15:14
kl 14:00 - 15:14
Utleira - Oppdal
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Fre. 13. mai
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Othilienborg
Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Fre. 13. mai
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Nardo
Utleira Kunstgress Del A2
  Les mer  
Ons. 11. mai
20:00 - 21:25
kl 20:00 - 21:25
Utleira 2 - Stadsbygd
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 11. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Åfjord
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 11. mai
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Nidelv
Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 11. mai
17:00 - 18:14
kl 17:00 - 18:14
Utleira - Flatås
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Tir. 10. mai
19:00 - 20:25
kl 19:00 - 20:25
Utleira - Romolslia
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Tir. 10. mai
17:45 - 18:59
kl 17:45 - 18:59
Utleira - Klæbu
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Man. 9. mai
20:00 - 21:35
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Tiller 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Man. 9. mai
16:30 - 17:34
kl 16:30 - 17:34
Utleira 3 - Flatås
Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Søn. 8. mai
18:00 - 19:14
kl 18:00 - 19:14
Utleira - Nardo
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Søn. 8. mai
14:30 - 15:44
kl 14:30 - 15:44
Othilienborg - Astor 3
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Søn. 8. mai
14:00 - 15:14
kl 14:00 - 15:14
Utleira - Hommelvik 2
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Lør. 7. mai
14:00 - 15:14
kl 14:00 - 15:14
Utleira 2 - Rennebu
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Fre. 6. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Freidig 2
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Fre. 6. mai
17:15 - 18:29
kl 17:15 - 18:29
Othilienborg 2 - Astor 4
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Fre. 6. mai
17:15 - 18:29
kl 17:15 - 18:29
Utleira 2 - Strindheim
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Tor. 5. mai
20:00 - 21:34
kl 20:00 - 21:34
Utleira 2 - Leinstrand/Byneset
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 4. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Støren
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 4. mai
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Heimdal
Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Man. 2. mai
20:00 - 21:35
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Sjetne
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Man. 2. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Heimdal
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Man. 2. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Hegra
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Søn. 1. mai
18:00 - 19:04
kl 18:00 - 19:04
Utleira 2 - Charlottenlund
Utleira Kunstgress Del A2
  Les mer  
Søn. 1. mai
16:00 - 17:25
kl 16:00 - 17:25
Utleira - Nidelv
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Søn. 1. mai
14:00 - 15:14
kl 14:00 - 15:14
Utleira - Orkla 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Lør. 30. apr
16:00 - 17:35
kl 16:00 - 17:35
Utleira - Gauldal
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Lør. 30. apr
14:00 - 15:25
kl 14:00 - 15:25
Utleira - Røros
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Lør. 30. apr
12:00 - 13:24
kl 12:00 - 13:24
Utleira 2 - Nidelv 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Lør. 30. apr
10:30 - 11:34
kl 10:30 - 11:34
Utleira - Strindheim 2
Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Fre. 29. apr
20:00 - 21:44
kl 20:00 - 21:44
Utleira - Gauldal
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Fre. 29. apr
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Selbu
Utleira KG 7er
  Les mer  
Fre. 29. apr
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Tiller 3
Utleira Kunstgress Del A2
  Les mer  
Fre. 29. apr
17:15 - 18:29
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Astor 4
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Ons. 27. apr
20:00 - 21:25
kl 20:00 - 21:25
Utleira 2 - Orkla 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 27. apr
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Fosen
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Tir. 26. apr
20:00 - 21:25
kl 20:00 - 21:25
Utleira - Sverre
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Man. 25. apr
20:00 - 21:35
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Ranheim
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Søn. 24. apr
12:00 - 13:14
kl 12:00 - 13:14
Utleira - Nationalkameratene
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Fre. 22. apr
17:15 - 18:29
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Flatås
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Ons. 20. apr
20:00 - 21:24
kl 20:00 - 21:24
Utleira 2 - Orkla 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 20. apr
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Vanvik/Stadsbygd
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Ons. 20. apr
17:15 - 18:19
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Tiller
Utleira Kunstgress Del B1
  Les mer  
Ons. 20. apr
17:00 - 18:14
kl 17:00 - 18:14
Vestbyen 2 - Utleira 2
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Tir. 19. apr
20:00 - 21:34
kl 20:00 - 21:34
Utleira 2 - Charlottenlund
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Tir. 19. apr
17:45 - 18:59
kl 17:45 - 18:59
Strindheim - Utleira
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Man. 18. apr
20:00 - 21:35
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Kolstad 3
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Man. 18. apr
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Melhus
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Man. 18. apr
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Stjørdals-Blink 2
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Fre. 8. apr
17:15 - 18:29
kl 17:15 - 18:29
Utleira 2 - Freidig 2
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Man. 4. apr
20:00 - 21:35
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Gimse
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Man. 4. apr
16:30 - 17:34
kl 16:30 - 17:34
Utleira - Nardo 3
Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Lør. 2. apr
14:00 - 15:44
kl 14:00 - 15:44
Utleira - Alvdal
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Søn. 27. mar
19:30 - 20:55
kl 19:30 - 20:55
Utleira - Sokna/Støren
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Tor. 24. mar
20:00 - 21:25
kl 20:00 - 21:25
Utleira - Skaun
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Man. 21. mar
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Ranheim 2
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Man. 21. mar
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Strindheim 2
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Søn. 20. mar
20:00 - 21:25
kl 20:00 - 21:25
Utleira - Astor 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Lør. 19. mar
16:00 - 17:14
kl 16:00 - 17:14
Utleira - Sverre
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Lør. 19. mar
14:00 - 15:14
kl 14:00 - 15:14
Utleira - Lånke
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Lør. 19. mar
12:00 - 13:24
kl 12:00 - 13:24
Utleira - Fosen
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 16. mar
20:00 - 21:34
kl 20:00 - 21:34
Utleira - Neset
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Man. 14. mar
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Klæbu
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Ons. 9. mar
18:00 - 19:14
kl 18:00 - 19:14
Utleira - Byåsen
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Søn. 20. feb
12:00 - 13:15
kl 12:00 - 13:15
Utleira - KFUM
Utleirahallen
  Les mer  
Lør. 19. feb
16:00 - 17:15
kl 16:00 - 17:15
Utleira - Vesterålen
Utleirahallen
  Les mer