Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fre. 20 Mai
kl 17:15 - 18:29
Utleira 2 - Trond 2
Utleira Kunstgress Del B
Fre. 20 Mai
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Malvik
Utleira Kunstgress Del B
Fre. 20 Mai
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Vestbyen
Utleira Kunstgress
Søn. 22 Mai
kl 12:00 - 13:14
Utleira 2 - Vestbyen 2
Utleira Kunstgress
Søn. 22 Mai
kl 14:00 - 15:14
Utleira - Strindheim 3
Utleira Kunstgress Del A
Søn. 22 Mai
kl 16:00 - 17:25
Utleira - Astor
Utleira Kunstgress
Søn. 22 Mai
kl 18:00 - 19:14
Utleira 2 - Byåsen 2
Utleira Kunstgress Del B
Man. 23 Mai
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Rissa/Stadsbygd/Vanvik
Utleira Kunstgress
Man. 23 Mai
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Steinkjer
Utleira Kunstgress
Tir. 24 Mai
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Munkholmen
Utleira Kunstgress
Ons. 25 Mai
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Nidelv 2
Utleira Kunstgress Del A1
Ons. 25 Mai
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Sjetne 2
Utleira Kunstgress
Ons. 25 Mai
kl 20:00 - 21:24
Utleira 2 - Ranheim 3
Utleira Kunstgress
Fre. 27 Mai
kl 17:15 - 18:19
Utleira 3 - Charlottenlund 4
Utleira Kunstgress Del B1
Fre. 27 Mai
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Trygg/Lade
Utleira Kunstgress Del B2
Lør. 28 Mai
kl 16:00 - 17:44
Utleira - Trygg/Lade 2
Utleira Kunstgress
Man. 30 Mai
kl 17:15 - 18:29
Othilienborg 2 - Flatås
Utleira Kunstgress Del B
Man. 30 Mai
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Nidelv
Utleira Kunstgress Del A1
Man. 30 Mai
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Freidig
Utleira Kunstgress Del B
Man. 30 Mai
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Nardo
Utleira Kunstgress Del A
Tir. 31 Mai
kl 16:15 - 17:29
Utleira - Vestbyen/Nationalkameratene
Utleira Kunstgress
Tir. 31 Mai
kl 18:00 - 19:25
Utleira - Trond
Utleira Kunstgress
Tir. 31 Mai
kl 20:00 - 21:25
Utleira - Heimdal
Utleira Kunstgress
Ons. 1 Jun
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Tiller
Utleira Kunstgress Del A2
Ons. 1 Jun
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Klæbu
Utleira Kunstgress Del A1
Ons. 1 Jun
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Nidelv
Utleira Kunstgress
Tor. 2 Jun
kl 18:30 - 19:55
Utleira 2 - Astor 2
Utleira Kunstgress
Tor. 2 Jun
kl 20:00 - 21:34
Utleira 2 - KIL/Hemne 2
Utleira Kunstgress
Fre. 3 Jun
kl 17:15 - 18:19
Utleira 3 - Strindheim
Utleira Kunstgress Del B1
Fre. 3 Jun
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Byåsen 3
Utleira Kunstgress Del A
Fre. 3 Jun
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Flatås 2
Utleira Kunstgress Del B
Fre. 3 Jun
kl 20:00 - 21:14
Utleira - Byåsen 2
Utleira Kunstgress
Søn. 5 Jun
kl 14:00 - 15:44
Utleira - Tolga-Vingelen
Utleira Kunstgress
Man. 6 Jun
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Selbu 7er
Utleira Kunstgress Del B1
Man. 6 Jun
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Orkla
Utleira Kunstgress
Tir. 7 Jun
kl 18:45 - 19:49
Utleira - Romolslia
Utleira Kunstgress Del A1
Tir. 7 Jun
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Astor
Utleira Kunstgress
Ons. 8 Jun
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Leinstrand
Utleira Kunstgress Del A1
Ons. 8 Jun
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Fosen
Utleira Kunstgress
Fre. 10 Jun
kl 17:15 - 18:29
Othilienborg 2 - Utleira
Utleira Kunstgress Del A
Fre. 10 Jun
kl 18:30 - 19:55
Utleira - Astor
Utleira Kunstgress
Fre. 10 Jun
kl 20:00 - 21:14
Utleira 2 - Gauldal
Utleira Kunstgress
Lør. 11 Jun
kl 14:00 - 15:14
Utleira - Tiller
Utleira Kunstgress
Søn. 12 Jun
kl 14:00 - 15:25
Utleira - Os/Nansen/Tolga-Vingelen
Utleira Kunstgress
Søn. 12 Jun
kl 14:00 - 15:04
Utleira - Kattem 3
Utleira KG 7er
Søn. 12 Jun
kl 16:00 - 17:14
Utleira - Lånke
Utleira Kunstgress Del A
Man. 13 Jun
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Strindheim
Utleira Kunstgress Del B
Man. 13 Jun
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Malvik
Utleira Kunstgress Del A
Ons. 15 Jun
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Sverresborg
Utleira Kunstgress Del A1
Ons. 15 Jun
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Utleira
Utleira Kunstgress Del A2
Ons. 15 Jun
kl 20:00 - 21:25
Utleira 2 - Remyra
Utleira Kunstgress
Tor. 16 Jun
kl 20:00 - 21:24
Utleira 2 - Kolstad
Utleira Kunstgress
Fre. 17 Jun
kl 17:15 - 18:19
Utleira 3 - Nardo 2
Utleira Kunstgress Del A1
Fre. 17 Jun
kl 17:15 - 18:29
Utleira 2 - Astor
Utleira Kunstgress Del B
Fre. 17 Jun
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Ørland 2
Utleira Kunstgress Del B
Fre. 17 Jun
kl 20:00 - 21:44
Utleira - Nationalkameratene
Utleira Kunstgress
Lør. 18 Jun
kl 10:30 - 11:34
Utleira 2 - Astor 3
Utleira Kunstgress Del A1
Lør. 18 Jun
kl 12:00 - 13:14
Utleira - Malvik
Utleira Kunstgress
Søn. 19 Jun
kl 11:00 - 12:14
Utleira - Varden Meråker
Utleira Kunstgress Del A
Søn. 19 Jun
kl 16:00 - 17:25
Utleira - Orkanger
Utleira Kunstgress
Man. 20 Jun
kl 18:45 - 19:59
Utleira 2 - Astor 2
Utleira Kunstgress Del A
Man. 20 Jun
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Malvik
Utleira Kunstgress
Tor. 23 Jun
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Nationalkameratene 2
Utleira Kunstgress
Tor. 11 Aug
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Freidig
Utleira Kunstgress
Ons. 17 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Kolstad
Utleira Kunstgress Del A1
Ons. 17 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Othilienborg
Utleira Kunstgress Del A2
Tor. 18 Aug
kl 20:00 - 21:44
Utleira - Oppdal
Utleira Kunstgress
Fre. 19 Aug
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Flatås
Utleira Kunstgress Del B
Søn. 21 Aug
kl 18:00 - 19:04
Utleira 2 - Flatås 2
Utleira Kunstgress Del A2
Man. 22 Aug
kl 17:15 - 18:29
Utleira 2 - Nidelv 2
Utleira Kunstgress Del A
Man. 22 Aug
kl 20:00 - 21:35
Utleira - NTNUI
Utleira Kunstgress
Ons. 24 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Tiller 2
Utleira Kunstgress Del A2
Ons. 24 Aug
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Lånke
Utleira Kunstgress Del A
Tor. 25 Aug
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Flerkulturelt
Utleira Kunstgress
Fre. 26 Aug
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Astor 4
Utleira Kunstgress Del A
Fre. 26 Aug
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Remyra
Utleira Kunstgress Del A
Søn. 28 Aug
kl 14:00 - 15:04
Utleira 3 - Nationalkameratene 2
Utleira Kunstgress Del B1
Søn. 28 Aug
kl 14:00 - 15:04
Utleira - Klæbu
Utleira Kunstgress Del A1
Ons. 31 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Astor
Utleira Kunstgress Del A1
Ons. 31 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Nidelv 2
Utleira Kunstgress Del A2
Fre. 2 Sep
kl 17:15 - 18:29
Othilienborg 2 - Astor 4
Utleira Kunstgress Del A
Fre. 2 Sep
kl 17:15 - 18:29
Utleira 2 - Flatås
Utleira Kunstgress Del B
Fre. 2 Sep
kl 20:00 - 21:44
Utleira - NTNUI 2
Utleira Kunstgress
Lør. 3 Sep
kl 10:30 - 11:34
Utleira - Kolstad
Utleira Kunstgress Del A1
Søn. 4 Sep
kl 14:00 - 15:04
Utleira 3 - Othilienborg
Utleira Kunstgress Del B1
Søn. 4 Sep
kl 18:00 - 19:04
Utleira 2 - Charlottenlund 3
Utleira Kunstgress Del A2
Man. 5 Sep
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Vestbyen
Utleira Kunstgress
Tir. 6 Sep
kl 20:00 - 21:34
Utleira 2 - Skaun
Utleira Kunstgress
Ons. 7 Sep
kl 17:15 - 18:29
Utleira 2 - Sverresborg
Utleira Kunstgress Del A
Tor. 8 Sep
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Kattem
Utleira Kunstgress
Fre. 9 Sep
kl 17:15 - 18:29
Utleira 2 - Freidig 2
Utleira Kunstgress Del B
Fre. 9 Sep
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Othilienborg 2
Utleira Kunstgress Del A
Søn. 11 Sep
kl 18:00 - 19:14
Utleira - Skjelstadmark/Hegra
Utleira Kunstgress Del A
Ons. 14 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Astor
Utleira Kunstgress Del A2
Ons. 14 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira 3 - Kattem
Utleira Kunstgress Del A1
Ons. 14 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Tiller 3
Utleira Kunstgress Del B1
Tor. 15 Sep
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Sverresborg 2
Utleira Kunstgress
Fre. 16 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Sjetne
Utleira Kunstgress Del A1
Fre. 16 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Leinstrand
Utleira Kunstgress Del A2
Fre. 16 Sep
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Kattem 2
Utleira Kunstgress Del B
Man. 19 Sep
kl 18:30 - 20:05
Utleira - Strindheim
Utleira Kunstgress
Man. 19 Sep
kl 20:30 - 22:14
Utleira - Charlottenlund 2
Utleira Kunstgress
Tor. 22 Sep
kl 20:00 - 21:34
Utleira 2 - Flatås
Utleira Kunstgress
Fre. 23 Sep
kl 17:15 - 18:29
Utleira 2 - Strindheim
Utleira Kunstgress Del B
Søn. 25 Sep
kl 14:00 - 15:04
Utleira 3 - Astor 2
Utleira Kunstgress Del B1
Søn. 25 Sep
kl 18:00 - 19:14
Utleira - Stjørdals-Blink
Utleira Kunstgress Del A
Ons. 28 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Nidelv
Utleira Kunstgress Del A1
Ons. 28 Sep
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Remyra
Utleira Kunstgress Del B
Fre. 30 Sep
kl 17:15 - 18:29
Othilienborg 2 - Flatås
Utleira Kunstgress Del A
Fre. 30 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Romolslia 2
Utleira Kunstgress Del B2
Lør. 1 Okt
kl 10:30 - 11:34
Utleira - Charlottenlund 2
Utleira Kunstgress Del A1
Man. 3 Okt
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Verdal
Utleira Kunstgress
Ons. 5 Okt
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Tiller 2
Utleira Kunstgress Del A2
Ons. 5 Okt
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Trygg/Lade 2
Utleira Kunstgress Del A1
Tor. 6 Okt
kl 20:00 - 21:34
Utleira 2 - Vestbyen 2
Utleira Kunstgress
Fre. 7 Okt
kl 17:15 - 18:29
Utleira 2 - Trond 2
Utleira Kunstgress Del B
Fre. 7 Okt
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Byåsen 3
Utleira Kunstgress Del A
Søn. 9 Okt
kl 14:00 - 15:04
Utleira 3 - Trygg/Lade 2
Utleira Kunstgress Del B1
Søn. 9 Okt
kl 18:00 - 19:04
Utleira 2 - Kattem 2
Utleira Kunstgress Del A2
Søn. 9 Okt
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Trond
Utleira Kunstgress
Man. 10 Okt
kl 20:00 - 21:44
Utleira - Strindheim TF 3
Utleira Kunstgress
Man. 17 Okt
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Vuku
Utleira Kunstgress
Ons. 19 Okt
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Utleira 2
Utleira Kunstgress Del A1
Ons. 19 Okt
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Fram
Utleira Kunstgress Del A
Fre. 21 Okt
kl 17:15 - 18:29
Othilienborg - Tiller
Utleira Kunstgress Del B
Fre. 21 Okt
kl 17:15 - 18:29
Othilienborg 2 - Utleira
Utleira Kunstgress Del A
Fre. 21 Okt
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Fram
Utleira Kunstgress Del A
Søn. 23 Okt
kl 14:00 - 15:04
Utleira - Nationalkameratene
Utleira Kunstgress Del A1
Søn. 23 Okt
kl 16:00 - 17:44
Utleira - Rennebu/Sokna
Utleira Kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fre. 20 Mai
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Vestbyen
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Fre. 20 Mai
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Malvik
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Fre. 20 Mai
kl 17:15 - 18:29
Utleira 2 - Trond 2
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 20:00 - 21:34
Utleira 2 - Fosen
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 20:00 - 21:25
Utleira - Tiller
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Melhus 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Kattem 2
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Søn. 15 Mai
kl 18:00 - 19:04
Utleira 3 - Byåsen 2
Utleira Kunstgress Del B1
  Les mer  
Søn. 15 Mai
kl 15:44 - 16:48
Utleira - Byåsen
Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Søn. 15 Mai
kl 14:00 - 15:44
Utleira - Melhus 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Søn. 15 Mai
kl 12:30 - 13:44
Utleira - Othilienborg 2
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Lør. 14 Mai
kl 14:00 - 15:14
Utleira - Oppdal
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Fre. 13 Mai
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Othilienborg
Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Fre. 13 Mai
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Nardo
Utleira Kunstgress Del A2
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 20:00 - 21:25
Utleira 2 - Stadsbygd
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Åfjord
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Nidelv
Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 17:00 - 18:14
Utleira - Flatås
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 19:00 - 20:25
Utleira - Romolslia
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 17:45 - 18:59
Utleira - Klæbu
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Tiller 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 16:30 - 17:34
Utleira 3 - Flatås
Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Søn. 8 Mai
kl 18:00 - 19:14
Utleira - Nardo
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Søn. 8 Mai
kl 14:30 - 15:44
Othilienborg - Astor 3
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Søn. 8 Mai
kl 14:00 - 15:14
Utleira - Hommelvik 2
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Lør. 7 Mai
kl 14:00 - 15:14
Utleira 2 - Rennebu
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Fre. 6 Mai
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Freidig 2
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Fre. 6 Mai
kl 17:15 - 18:29
Othilienborg 2 - Astor 4
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Fre. 6 Mai
kl 17:15 - 18:29
Utleira 2 - Strindheim
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 20:00 - 21:34
Utleira 2 - Leinstrand/Byneset
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Støren
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Heimdal
Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Man. 2 Mai
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Sjetne
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Man. 2 Mai
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Heimdal
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Man. 2 Mai
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Hegra
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Søn. 1 Mai
kl 18:00 - 19:04
Utleira 2 - Charlottenlund
Utleira Kunstgress Del A2
  Les mer  
Søn. 1 Mai
kl 16:00 - 17:25
Utleira - Nidelv
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Søn. 1 Mai
kl 14:00 - 15:14
Utleira - Orkla 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Lør. 30 Apr
kl 16:00 - 17:35
Utleira - Gauldal
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Lør. 30 Apr
kl 14:00 - 15:25
Utleira - Røros
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Lør. 30 Apr
kl 12:00 - 13:24
Utleira 2 - Nidelv 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Lør. 30 Apr
kl 10:30 - 11:34
Utleira - Strindheim 2
Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Fre. 29 Apr
kl 20:00 - 21:44
Utleira - Gauldal
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Fre. 29 Apr
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Selbu 7er
Utleira KG 7er
  Les mer  
Fre. 29 Apr
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Tiller 3
Utleira Kunstgress Del A2
  Les mer  
Fre. 29 Apr
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Astor 4
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 20:00 - 21:25
Utleira 2 - Orkla 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Fosen
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 20:00 - 21:25
Utleira - Sverre
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Man. 25 Apr
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Ranheim
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Søn. 24 Apr
kl 12:00 - 13:14
Utleira - Nationalkameratene
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Fre. 22 Apr
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Flatås
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 20:00 - 21:24
Utleira 2 - Orkla 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Vanvik/Stadsbygd
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Tiller
Utleira Kunstgress Del B1
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 17:00 - 18:14
Vestbyen 2 - Utleira 2
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Tir. 19 Apr
kl 20:00 - 21:34
Utleira 2 - Charlottenlund
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Tir. 19 Apr
kl 17:45 - 18:59
Strindheim - Utleira
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Man. 18 Apr
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Kolstad 3
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Man. 18 Apr
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Melhus
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Man. 18 Apr
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Stjørdals-Blink 2
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Fre. 8 Apr
kl 17:15 - 18:29
Utleira 2 - Freidig 2
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Man. 4 Apr
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Gimse
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Man. 4 Apr
kl 16:30 - 17:34
Utleira - Nardo 3
Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Lør. 2 Apr
kl 14:00 - 15:44
Utleira - Alvdal
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Søn. 27 Mar
kl 19:30 - 20:55
Utleira - Sokna/Støren
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Tor. 24 Mar
kl 20:00 - 21:25
Utleira - Skaun
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Man. 21 Mar
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Ranheim 2
Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Man. 21 Mar
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Strindheim 2
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Søn. 20 Mar
kl 20:00 - 21:25
Utleira - Astor 2
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Lør. 19 Mar
kl 16:00 - 17:14
Utleira - Sverre
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Lør. 19 Mar
kl 14:00 - 15:14
Utleira - Lånke
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Lør. 19 Mar
kl 12:00 - 13:24
Utleira - Fosen
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons. 16 Mar
kl 20:00 - 21:34
Utleira - Neset
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Man. 14 Mar
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Klæbu
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Ons. 9 Mar
kl 18:00 - 19:14
Utleira - Byåsen
Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Søn. 20 Feb
kl 12:00 - 13:15
Utleira - KFUM
Utleirahallen
  Les mer  
Lør. 19 Feb
kl 16:00 - 17:15
Utleira - Vesterålen
Utleirahallen
  Les mer  
Lør. 15 Jan
kl 16:00 - 17:15
Utleira - Freidig
Utleirahallen
  Les mer  
Søn. 28 Nov 2021
kl 12:00 - 13:15
Utleira - Hulløy Bodø FC
Utleirahallen
  Les mer  
Lør. 27 Nov 2021
kl 16:00 - 17:15
Utleira - Sjarmtrollan
Utleirahallen
  Les mer