Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 27 Apr
kl 19:30 - 22:00
Styrekurs
Utleira IL   Annet   Dansesalen, Utleirahallen, Utleirveien 99 Styrekurs for alle styremedlemmer i hovedlaget og…
Tue 8 Jun
kl 18:00 - 20:00
Mitt valg - Introduksjonskurs for styremedlemmer
Utleira IL   Annet   Klubbhuset, Utleirahallen Utleiraveien 99 Alle styremedlemmer i hovedstyret og i de…
Sat 4 Sep
kl 08:30 - 16:00
MItt Valg - Kurs for trenere og lagledere
Utleira IL   Annet   Klubbhuset, Utleirahallen Utleiraveien 99 Kurs for alle trenere og lagledere i Utleira IL.…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 12 Apr
kl 17:30 - 20:00
Digitalt seminar for inkludering i idrettslag
Utleira IL   Annet  
Minner om digitalt seminar for inkludering i…   Les mer  
Sun 17 Jan
kl 12:00 - 13:15
Utleira - KFUM
Utleirahallen
  Les mer  
Sun 10 Jan
kl 12:00 - 13:15
Utleira - Hulløy Bodø FC
Utleirahallen
  Les mer  
Sat 9 Jan
kl 16:00 - 17:15
Utleira - Sjarmtrollan
Utleirahallen
  Les mer  
Sun 13 Dec 2020
kl 12:00 - 13:15
Utleira - Sandefjord
Utleirahallen
  Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 16:00 - 17:15
Utleira - Fredrikshald
Utleirahallen
  Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 19:30 - 20:45
Utleira - Freidig
Utleirahallen
  Les mer  
Sat 14 Nov 2020
kl 16:00 - 17:15
Utleira - Vesterålen
Utleirahallen
  Les mer  
Sun 1 Nov 2020
kl 18:00 - 19:14
Utleira 2 - Nardo
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Hegra
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Oppdal
Utleira Kunstgress
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline