Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 21 Sep
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Charlottenlund
  Utleira Kunstgress Del A
Mon 21 Sep
kl 18:30 - 19:34
Utleira - Buvik
  Utleira Kunstgress Del B2
Mon 21 Sep
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Freidig
  Utleira Kunstgress
Tue 22 Sep
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Stjørdals-Blink 2
  Utleira KG 7er
Wed 23 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Freidig 3
  Utleira Kunstgress Del B1
Wed 23 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Romolslia
  Utleira Kunstgress Del B2
Wed 23 Sep
kl 18:30 - 19:55
Utleira - Støren
  Utleira Kunstgress
Wed 23 Sep
kl 20:00 - 21:34
Utleira 2 - Ålen
  Utleira Kunstgress
Wed 23 Sep
kl 20:00 - 21:14
Utleira - Ranheim
  Utleira Kunstgress
Thu 24 Sep
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Glimt
  Utleira KG 7er
Thu 24 Sep
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Nationalkameratene
  Utleira Kunstgress Del B2
Thu 24 Sep
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Strindheim 2 7er
  Utleira Kunstgress Del A1
Thu 24 Sep
kl 20:00 - 21:24
Utleira 2 - Tiller 3
  Utleira Kunstgress
Fri 25 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Nidelv 2
  Utleira Kunstgress Del A1
Fri 25 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira 3 - Sjetne 2
  Utleira Kunstgress Del B2
Fri 25 Sep
kl 18:00 - 19:14
Othilienborg - Flatås
  Utleira KG 7er
Sun 27 Sep
kl 12:00 - 13:14
Utleira 2 - Charlottenlund 2
  Utleira Kunstgress
Mon 28 Sep
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Vestbyen
  Utleira Kunstgress Del A
Mon 28 Sep
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Oppdal
  Utleira Kunstgress Del B
Tue 29 Sep
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Ranheim
  Utleira KG 7er
Wed 30 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Nardo
  Utleira Kunstgress Del B2
Wed 30 Sep
kl 19:00 - 20:25
Utleira - Trond
  Utleira Kunstgress
Thu 1 Oct
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Ranheim 2
  Utleira Kunstgress Del A1
Thu 1 Oct
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Astor 3
  Utleira Kunstgress
Thu 1 Oct
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Freidig
  Utleira Kunstgress
Fri 2 Oct
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Tiller 4
  Utleira Kunstgress Del B1
Fri 2 Oct
kl 17:15 - 18:19
Utleira 3 - Nationalkameratene 3
  Utleira Kunstgress Del B2
Fri 2 Oct
kl 18:30 - 19:55
Utleira - Freidig
  Utleira Kunstgress
Sat 3 Oct
kl 12:00 - 13:25
Utleira - Stadsbygd
  Utleira Kunstgress
Sun 4 Oct
kl 12:00 - 13:25
Utleira - Kattem
  Utleira Kunstgress
Sun 4 Oct
kl 14:00 - 15:44
Utleira - Malvik
  Utleira Kunstgress
Sun 4 Oct
kl 16:00 - 17:35
Utleira - Strindheim
  Utleira Kunstgress
Mon 5 Oct
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Kolstad 4
  Utleira Kunstgress
Tue 6 Oct
kl 18:00 - 19:14
Utleira 2 - Malvik
  Utleira KG 7er
Wed 7 Oct
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Trygg/Lade 2
  Utleira Kunstgress Del B1
Wed 7 Oct
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Melhus
  Utleira Kunstgress Del A1
Wed 7 Oct
kl 20:00 - 21:34
Utleira 2 - Sokna 2
  Utleira Kunstgress
Fri 9 Oct
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Strindheim 3
  Utleira Kunstgress Del A1
Sat 10 Oct
kl 14:00 - 15:14
Utleira - Gullvikmoen
  Utleira Kunstgress
Sun 11 Oct
kl 16:00 - 17:14
Utleira - Charlottenlund
  Utleira KG 7er
Mon 12 Oct
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Byåsen
  Utleira Kunstgress Del A
Tue 13 Oct
kl 18:00 - 19:14
Utleira - Kattem
  Utleira Kunstgress
Tue 13 Oct
kl 20:00 - 21:25
Utleira/Nardo - Meldal 7er
  Utleira KG 7er
Wed 14 Oct
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Kattem 2
  Utleira Kunstgress Del B2
Wed 14 Oct
kl 18:30 - 19:55
Utleira - Flatås
  Utleira Kunstgress
Wed 14 Oct
kl 20:00 - 21:24
Utleira 2 - Ranheim 3
  Utleira Kunstgress
Thu 15 Oct
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Trond 3
  Utleira Kunstgress Del A1
Thu 15 Oct
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Byåsen 3
  Utleira KG 7er
Thu 15 Oct
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Kattem 2/Heimdal 2
  Utleira Kunstgress Del B
Fri 16 Oct
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Strindheim 2
  Utleira Kunstgress Del B1
Fri 16 Oct
kl 17:15 - 18:19
Utleira 3 - Malvik 3
  Utleira Kunstgress Del B2
Fri 16 Oct
kl 18:00 - 19:14
Othilienborg - Oppdal
  Utleira KG 7er
Fri 16 Oct
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Buvik
  Utleira Kunstgress Del A
Sat 17 Oct
kl 12:00 - 13:14
Utleira - Gullvikmoen
  Utleira Kunstgress
Sat 17 Oct
kl 14:00 - 15:35
Utleira - Brekken/Ålen
  Utleira Kunstgress
Wed 21 Oct
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Oppdal
  Utleira Kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 21 Sep
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Freidig
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Charlottenlund
$item.username   Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 18:30 - 19:34
Utleira - Buvik
$item.username   Utleira Kunstgress Del B2
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 14:00 - 15:35
Utleira - Tynset 2
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 12:00 - 13:14
Utleira 2 - Frøya/Trønder/Frøya/Nabeita
$item.username   Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 14:00 - 15:14
Utleira - Ranheim
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 12:00 - 13:25
Utleira/Nardo - Skaun
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 20:00 - 21:44
Utleira - Nidaros
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 19:00 - 20:14
Utleira - Egge
$item.username   Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Trygg/Lade 2
$item.username   Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Strindheim
$item.username   Utleira Kunstgress Del B2
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Trond 2
$item.username   Utleira Kunstgress Del B1
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Sverresborg 2
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Strindheim
$item.username   Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Skogn
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 19:20 - 20:34
Utleira - Orkdal
$item.username   Utleira KG 7er
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:00 - 19:25
Utleira - Trygg/Lade
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 20:00 - 21:34
Utleira - Gimse
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Astor
$item.username   Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Vestbyen 2
$item.username   Utleira KG 7er
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 20:00 - 21:34
Utleira 2 - Flatås
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 20:00 - 21:25
Utleira - Nardo
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Hitra
$item.username   Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Sverresborg 3
$item.username   Utleira Kunstgress Del B2
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Freidig
$item.username   Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 20:00 - 21:24
Utleira 2 - Nardo 2
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Gimse
$item.username   Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Astor
$item.username   Utleira Kunstgress Del B2
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 17:15 - 18:29
Utleira 2 - Trond
$item.username   Utleira KG 7er
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Klæbu
$item.username   Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Sat 5 Sep
kl 14:00 - 15:04
Utleira 3 - Trond 3
$item.username   Utleira Kunstgress Del A2
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Vestbyen
$item.username   Utleira Kunstgress Del B2
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Tiller 3
$item.username   Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Astor 2
$item.username   Utleira KG 7er
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Strindheim TF 3
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Othilienborg
$item.username   Utleira Kunstgress Del B1
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 20:30 - 21:55
Utleira/Nardo - Frøya 7er
$item.username   Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 20:00 - 21:34
Utleira 2 - Oppdal
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Steinkjer/Sparbu
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Kolstad
$item.username   Utleira Kunstgress Del B1
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Oppdal
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Vestbyen
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Sun 30 Aug
kl 18:00 - 19:14
Utleira 2 - Astor 2
$item.username   Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Sat 29 Aug
kl 14:00 - 15:14
Utleira - Charlottenlund
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 20:00 - 21:44
Utleira - Vanvik
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Melhus 2
$item.username   Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Ranheim 3
$item.username   Utleira Kunstgress Del B1
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Munkholmen
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 18:30 - 19:54
Utleira 2 - Heimdal 2
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Malvik 3
$item.username   Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Støren
$item.username   Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Byåsen 3
$item.username   Utleira Kunstgress Del B2
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Tiller 2
$item.username   Utleira Kunstgress Del B1
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira 3 - Flatås 2
$item.username   Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Romolslia 7er
$item.username   Utleira KG 7er
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Glimt / Orkanger 3
$item.username   Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Sokna/Støren
$item.username   Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Sun 23 Aug
kl 19:30 - 20:44
Utleira - Verdal
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Sun 23 Aug
kl 18:00 - 19:14
Utleira - Egge
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Sun 23 Aug
kl 15:00 - 16:25
Utleira - Ålen
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Sun 23 Aug
kl 09:00 - 20:00
Topphåndball weekend 2020
Utleira IL   Handball  
https://topphandballweekend.cups.nu/   Les mer  
Sat 22 Aug
kl 09:00 - 20:00
Topphåndball weekend 2020
Utleira IL   Handball  
https://topphandballweekend.cups.nu/   Les mer  
Fri 21 Aug
kl 15:00 - 21:00
Topphåndball weekend 2020
Utleira IL   Handball  
https://topphandballweekend.cups.nu/    Les mer  
Thu 20 Aug
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Klæbu 3
$item.username   Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Tiller
$item.username   Utleira KG 7er
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Othilienborg 3
$item.username   Utleira Kunstgress Del B1
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Klæbu 2
$item.username   Utleira Kunstgress Del B2
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 17:15 - 18:29
Utleira 2 - Trygg/Lade
$item.username   Utleira KG 7er
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Astor
$item.username   Utleira KG 7er
  Les mer  
Sun 16 Aug
kl 08:00 - 19:00
Nordisk mesterskap Futsal
Utleira IL   Futsal  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 08:00 - 21:00
Nordisk mesterskap Futsal
Utleira IL   Futsal  
  Les mer  
Fri 14 Aug
kl 15:00 - 21:00
Nordisk mesterskap Futsal
Utleira IL   Futsal  
  Les mer  
Thu 13 Aug
kl 18:00 - 19:24
Utleira - Ranheim
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Wed 12 Aug
kl 18:00 - 19:14
Utleira - Nardo
$item.username   Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Wed 12 Aug
kl 18:00 - 19:14
Utleira - Astor
$item.username   Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Tue 11 Aug
kl 18:00 - 19:14
Utleira - Charlottenlund
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Mon 10 Aug
kl 19:30 - 20:44
Utleira 2 - Strindheim
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Mon 10 Aug
kl 18:00 - 19:14
Utleira - Malvik
$item.username   Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Sun 9 Aug
kl 18:00 - 19:34
Utleira - Flatås
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 16:00 - 17:14
Utleira 2 - Klæbu
$item.username   Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 14:00 - 15:25
Utleira - Hegra
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Thu 6 Aug
kl 18:00 - 19:14
Utleira - Nardo
$item.username   Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Thu 6 Aug
kl 18:00 - 19:14
Utleira - Trond 2
$item.username   Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Thu 25 Jun
kl 18:30 - 19:30
Løpegruppe/trening
Utleira IL  
Løpetreningen starter torsdag 28. mai og…   Les mer  
Mon 22 Jun
kl 20:00 - 21:00
Utendørs basistrening
Utleira IL  
Basistreningen i Utleira IL har fokus på…   Les mer  
Thu 18 Jun
kl 18:30 - 19:30
Løpegruppe/trening
Utleira IL  
Løpetreningen starter torsdag 28. mai og…   Les mer  
Mon 15 Jun
kl 20:00 - 21:00
Utendørs basistrening
Utleira IL  
Basistreningen i Utleira IL har fokus på…   Les mer  
Thu 11 Jun
kl 18:30 - 19:30
Løpegruppe/trening
Utleira IL  
Løpetreningen starter torsdag 28. mai og…   Les mer  
Mon 8 Jun
kl 20:00 - 21:00
Utendørs basistrening
Utleira IL  
Basistreningen i Utleira IL har fokus på…   Les mer  
Thu 4 Jun
kl 18:30 - 19:30
Løpegruppe/trening
Utleira IL  
Løpetreningen starter torsdag 28. mai og…   Les mer  
Mon 1 Jun
kl 20:00 - 21:00
Utendørs basistrening
Utleira IL  
Basistreningen i Utleira IL har fokus på…   Les mer  
Thu 28 May
kl 18:30 - 19:30
Løpegruppe/trening
Utleira IL  
Løpetreningen starter torsdag 28. mai og…   Les mer  
Mon 25 May
kl 20:00 - 21:00
Utendørs basistrening
Utleira IL  
Basistreningen i Utleira IL har fokus på…   Les mer  
Mon 27 Apr
kl 18:00 - 20:00
Webkurs, gjennomføring av årsmøte
Utleira IL  
Trøndelag idrettskrets introduserer…   Les mer  
Thu 23 Apr
kl 18:00 - 21:00
Webkurs, Økonomistyring og regnskap
Utleira IL  
Trøndelag idrettskrets introduserer…   Les mer  
Wed 22 Apr
kl 18:00 - 21:00
Webkurs, klubbens styrearbeid i praksis
Utleira IL  
Trøndelag idrettskrets introduserer…   Les mer  
Mon 30 Mar
kl 18:00 - 20:00
Webkurs, gjennomføring av årsmøte
Utleira IL   Annet  
Trøndelag idrettskrets introduserer…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline