Beskrivelse

En samlet gruppe for spillere født i 02,03,04 :)

Trenere og Støtteapparat

Lagleder:

Utleira J15-1

Line Beate Pettersen, 46800499

line.b.pettersen@gmail.com


Utleira J15-2

Beate Marie Moksnes, 97640749
bmmoksnes@gmail.com


Sportslig:

Stian Rønningen, 45496189

stian95@msn.com



Ole Christian Mo mobil: 91300360

ole.mo@crossplatform.no


Vebjørn Skjærvold, 90070690 
vsk@coopmidtnorge.no



Dugnadsansvarlige:

Monica Torve: 95280066

Monica.torve@hotmail.com


Torhild Magne, 92464982

torhild@leangenkulturbarnehage.no


Foreldrekontakt:

Heidi Svegård, 40232011
Epost:hesveg@frisurf.no

Kasserer:

Norun Aune, 92402484
norun.aune@gmail.com

Lagets  kontonummer 
4358.16.19473















Kommende kamper

Se alle

BDO-serien J14 9er avd 02 Vår

  • 08 mar 2019 - 18:00

    Strindheim (H) vs. (B) Utleira

    Strindheim
    Utleira
    0
    2
  • 20 mar 2019 - 18:30

    Orkla (H) vs. (B) Utleira

    Orkla
    Utleira
    3
    2
  • 27 mar 2019 - 18:00

    Utleira (H) vs. (B) Oppdal

    Utleira
    Oppdal
    1
    9
  • 10 apr 2019 - 18:30

    Freidig 2 (H) vs. (B) Utleira

    Freidig 2
    Utleira
    2
    5
  • 24 apr 2019 - 18:30

    Utleira (H) vs. (B) Sjetne 2 7er

    Utleira
    Sjetne 2 7er
    2
    7
  • 01 mai 2019 - 18:30

    Kattem 2 (H) vs. (B) Utleira

    Kattem 2
    Utleira
    1
    0
  • 08 mai 2019 - 18:30

    Utleira (H) vs. (B) Ranheim 2

    Utleira
    Ranheim 2
    1
    6
  • 19 mai 2019 - 18:00

    Flatås (H) vs. (B) Utleira

    Flatås
    Utleira
    4
    1
  • 22 mai 2019 - 18:30

    Skjelstadmark /Hegra (H) vs. (B) Utleira

    Skjelstadmark /Hegra
    Utleira
    9
    0
  • 05 jun 2019 - 18:30

    Utleira (H) vs. (B) Malvik

    Utleira
    Malvik
    2
    2
  • 12 jun 2019 - 18:30

    Remyra (H) vs. (B) Utleira

    Remyra
    Utleira
    5
    0
  • 19 jun 2019 - 18:30

    Utleira (H) vs. (B) Hommelvik

    Utleira
    Hommelvik
    1
    4

Tabell

Lag Kamp Po
Kattem J14-2 9 24
Utleira J14-1 9 22
Freidig J14-2 9 18
Malvik J14-1 9 14
Flatås J14-1 9 12
Hommelvik J14-1 9 12
Sjetne J14-2 9 10
Skjelstadmark J14-1 9 7
Remyra J14-1 9 7
Ranheim J14-2 9 6

Kommende aktiviteter

Ingen fremtidige arrangementer ble funnet.

Blogginnlegg

Refreshing... Det har vært nye aktiviteter siden forrige gang du lastet siden

Levert av IdrettenOnline