Beskrivelse

En samlet gruppe for spillere født i 02,03,04 :)

Trenere og Støtteapparat

Lagleder:

Utleira J15-1

Line Beate Pettersen, 46800499

line.b.pettersen@gmail.com


Utleira J15-2

Beate Marie Moksnes, 97640749
bmmoksnes@gmail.com


Sportslig:

Stian Rønningen, 45496189

stian95@msn.com



Ole Christian Mo mobil: 91300360

ole.mo@crossplatform.no


Vebjørn Skjærvold, 90070690 
vsk@coopmidtnorge.no



Dugnadsansvarlige:

Monica Torve: 95280066

Monica.torve@hotmail.com


Torhild Magne, 92464982

torhild@leangenkulturbarnehage.no


Foreldrekontakt:

Heidi Svegård, 40232011
Epost:hesveg@frisurf.no

Kasserer:

Norun Aune, 92402484
norun.aune@gmail.com

Lagets  kontonummer 
4358.16.19473















Kommende kamper

Se alle

BDO-serien J14 9er avd 05 Vår

  • 03 mar 2020 - 16:30

    Hommelvik (H) vs. (B) Utleira

    Hommelvik
    Utleira
    2
    0
  • 03 mar 2020 - 18:30

    Lånke (H) vs. (B) Utleira 2

    Lånke
    Utleira 2
    1
    0
  • 09 mar 2020 - 18:00

    Utleira (H) vs. (B) Nardo

    Utleira
    Nardo
    1
    6
  • 11 mar 2020 - 18:00

    Utleira 2 (H) vs. (B) Tiller

    Utleira 2
    Tiller
    2
    1
  • 15 apr 2020 - 18:30

    Utleira 2 (H) vs. (B) Støren

    Utleira 2
    Støren
    0
    0
  • 16 apr 2020 - 19:00

    Freidig (H) vs. (B) Utleira

    Freidig
    Utleira
    0
    0
  • 22 apr 2020 - 18:30

    Vestbyen (H) vs. (B) Utleira 2

    Vestbyen
    Utleira 2
    0
    0
  • 26 apr 2020 - 14:00

    Utleira (H) vs. (B) Charlottenlund

    Utleira
    Charlottenlund
    0
    0
  • 29 apr 2020 - 18:30

    Utleira 2 (H) vs. (B) Strindheim 2

    Utleira 2
    Strindheim 2
    0
    0

Tabell

Lag Kamp Po
Utleira J14-1 2 6
Skogn J14-1 1 3
Nardo J14-1 1 0
Hommelvik J14-1 2 0

Kommende aktiviteter

Ingen fremtidige arrangementer ble funnet.

Blogginnlegg

Refreshing... Det har vært nye aktiviteter siden forrige gang du lastet siden

Levert av IdrettenOnline