Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Søn 27 Sep
kl 12:00 - 13:14
Utleira 2 - Charlottenlund 2
  Utleira Kunstgress
Man 28 Sep
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Vestbyen
  Utleira Kunstgress Del A
Man 28 Sep
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Oppdal
  Utleira Kunstgress Del B
Tir 29 Sep
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Ranheim
  Utleira KG 7er
Ons 30 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Nardo
  Utleira Kunstgress Del B2
Ons 30 Sep
kl 19:00 - 20:25
Utleira - Trond
  Utleira Kunstgress
Ons 30 Sep
kl 21:00 - 22:25
Utleira - Freidig
  Utleira Kunstgress
Tor 1 Okt
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Ranheim 2
  Utleira Kunstgress Del A1
Tor 1 Okt
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Astor 3
  Utleira Kunstgress
Tor 1 Okt
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Freidig
  Utleira Kunstgress
Fre 2 Okt
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Tiller 4
  Utleira Kunstgress Del B1
Fre 2 Okt
kl 17:15 - 18:19
Utleira 3 - Nationalkameratene 3
  Utleira Kunstgress Del B2
Lør 3 Okt
kl 12:00 - 13:25
Utleira - Stadsbygd
  Utleira Kunstgress
Søn 4 Okt
kl 12:00 - 13:25
Utleira - Kattem
  Utleira Kunstgress
Søn 4 Okt
kl 14:00 - 15:44
Utleira - Malvik
  Utleira Kunstgress
Søn 4 Okt
kl 16:00 - 17:35
Utleira - Strindheim
  Utleira Kunstgress
Man 5 Okt
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Kolstad 4
  Utleira Kunstgress
Tir 6 Okt
kl 18:00 - 19:14
Utleira 2 - Malvik
  Utleira KG 7er
Ons 7 Okt
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Trygg/Lade 2
  Utleira Kunstgress Del B1
Ons 7 Okt
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Melhus
  Utleira Kunstgress Del A1
Ons 7 Okt
kl 20:00 - 21:34
Utleira 2 - Sokna 2
  Utleira Kunstgress
Fre 9 Okt
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Strindheim 3
  Utleira Kunstgress Del A1
Lør 10 Okt
kl 14:00 - 15:14
Utleira - Gullvikmoen
  Utleira Kunstgress
Søn 11 Okt
kl 16:00 - 17:14
Utleira - Charlottenlund
  Utleira KG 7er
Man 12 Okt
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Byåsen
  Utleira Kunstgress Del A
Tir 13 Okt
kl 18:00 - 19:14
Utleira - Kattem
  Utleira Kunstgress
Tir 13 Okt
kl 20:00 - 21:25
Utleira/Nardo - Meldal 7er
  Utleira KG 7er
Ons 14 Okt
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Kattem 2
  Utleira Kunstgress Del B2
Ons 14 Okt
kl 18:30 - 19:55
Utleira - Flatås
  Utleira Kunstgress
Ons 14 Okt
kl 20:00 - 21:24
Utleira 2 - Ranheim 3
  Utleira Kunstgress
Tor 15 Okt
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Trond 3
  Utleira Kunstgress Del A1
Tor 15 Okt
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Byåsen 3
  Utleira KG 7er
Tor 15 Okt
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Kattem 2/Heimdal 2
  Utleira Kunstgress Del B
Fre 16 Okt
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Strindheim 2
  Utleira Kunstgress Del B1
Fre 16 Okt
kl 17:15 - 18:19
Utleira 3 - Malvik 3
  Utleira Kunstgress Del B2
Fre 16 Okt
kl 18:00 - 19:14
Othilienborg - Oppdal
  Utleira KG 7er
Fre 16 Okt
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Buvik
  Utleira Kunstgress Del A
Lør 17 Okt
kl 12:00 - 13:14
Utleira - Gullvikmoen
  Utleira Kunstgress
Lør 17 Okt
kl 14:00 - 15:35
Utleira - Brekken/Ålen
  Utleira Kunstgress
Ons 21 Okt
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Oppdal
  Utleira Kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons 9 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Astor
$item.username   Utleira Kunstgress Del B2
  Les mer  
Tir 8 Sep
kl 17:15 - 18:29
Utleira 2 - Trond
$item.username   Utleira KG 7er
  Les mer  
Man 7 Sep
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Klæbu
$item.username   Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Lør 5 Sep
kl 14:00 - 15:04
Utleira 3 - Trond 3
$item.username   Utleira Kunstgress Del A2
  Les mer  
Fre 4 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Vestbyen
$item.username   Utleira Kunstgress Del B2
  Les mer  
Fre 4 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Tiller 3
$item.username   Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Fre 4 Sep
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Astor 2
$item.username   Utleira KG 7er
  Les mer  
Tor 3 Sep
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Strindheim TF 3
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Tor 3 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Othilienborg
$item.username   Utleira Kunstgress Del B1
  Les mer  
Ons 2 Sep
kl 20:30 - 21:55
Utleira/Nardo - Frøya 7er
$item.username   Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Ons 2 Sep
kl 20:00 - 21:34
Utleira 2 - Oppdal
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons 2 Sep
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Steinkjer/Sparbu
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons 2 Sep
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Kolstad
$item.username   Utleira Kunstgress Del B1
  Les mer  
Tir 1 Sep
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Oppdal
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Man 31 Aug
kl 20:00 - 21:35
Utleira - Vestbyen
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Søn 30 Aug
kl 18:00 - 19:14
Utleira 2 - Astor 2
$item.username   Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Lør 29 Aug
kl 14:00 - 15:14
Utleira - Charlottenlund
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Fre 28 Aug
kl 20:00 - 21:44
Utleira - Vanvik
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Fre 28 Aug
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Melhus 2
$item.username   Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Fre 28 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Ranheim 3
$item.username   Utleira Kunstgress Del B1
  Les mer  
Tor 27 Aug
kl 20:00 - 21:35
Utleira 2 - Munkholmen
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Tor 27 Aug
kl 18:30 - 19:54
Utleira 2 - Heimdal 2
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Tor 27 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Malvik 3
$item.username   Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Ons 26 Aug
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Støren
$item.username   Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Ons 26 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Byåsen 3
$item.username   Utleira Kunstgress Del B2
  Les mer  
Ons 26 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Tiller 2
$item.username   Utleira Kunstgress Del B1
  Les mer  
Ons 26 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira 3 - Flatås 2
$item.username   Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Tir 25 Aug
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Romolslia 7er
$item.username   Utleira KG 7er
  Les mer  
Man 24 Aug
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Glimt / Orkanger 3
$item.username   Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Man 24 Aug
kl 18:30 - 19:44
Utleira - Sokna/Støren
$item.username   Utleira Kunstgress Del B
  Les mer  
Søn 23 Aug
kl 19:30 - 20:44
Utleira - Verdal
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Søn 23 Aug
kl 18:00 - 19:14
Utleira - Egge
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Søn 23 Aug
kl 15:00 - 16:25
Utleira - Ålen
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Søn 23 Aug
kl 09:00 - 20:00
Topphåndball weekend 2020
Utleira IL   Handball  
https://topphandballweekend.cups.nu/   Les mer  
Lør 22 Aug
kl 09:00 - 20:00
Topphåndball weekend 2020
Utleira IL   Handball  
https://topphandballweekend.cups.nu/   Les mer  
Fre 21 Aug
kl 15:00 - 21:00
Topphåndball weekend 2020
Utleira IL   Handball  
https://topphandballweekend.cups.nu/    Les mer  
Tor 20 Aug
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Klæbu 3
$item.username   Utleira Kunstgress Del A1
  Les mer  
Tor 20 Aug
kl 17:15 - 18:29
Utleira - Tiller
$item.username   Utleira KG 7er
  Les mer  
Ons 19 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Othilienborg 3
$item.username   Utleira Kunstgress Del B1
  Les mer  
Ons 19 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira 2 - Klæbu 2
$item.username   Utleira Kunstgress Del B2
  Les mer  
Tir 18 Aug
kl 17:15 - 18:29
Utleira 2 - Trygg/Lade
$item.username   Utleira KG 7er
  Les mer  
Man 17 Aug
kl 17:15 - 18:19
Utleira - Astor
$item.username   Utleira KG 7er
  Les mer  
Søn 16 Aug
kl 08:00 - 19:00
Nordisk mesterskap Futsal
Utleira IL   Futsal  
  Les mer  
Lør 15 Aug
kl 08:00 - 21:00
Nordisk mesterskap Futsal
Utleira IL   Futsal  
  Les mer  
Fre 14 Aug
kl 15:00 - 21:00
Nordisk mesterskap Futsal
Utleira IL   Futsal  
  Les mer  
Tor 13 Aug
kl 18:00 - 19:24
Utleira - Ranheim
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Ons 12 Aug
kl 18:00 - 19:14
Utleira - Nardo
$item.username   Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Ons 12 Aug
kl 18:00 - 19:14
Utleira - Astor
$item.username   Utleira Kunstgress Del A
  Les mer  
Tir 11 Aug
kl 18:00 - 19:14
Utleira - Charlottenlund
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Man 10 Aug
kl 19:30 - 20:44
Utleira 2 - Strindheim
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Levert avIdrettenOnline