Betaling av treningsavgift
og medlemskontingent
Her betaler du for kommende 
periode. God trening!
https://www.utleira.no/p/27360...

Hovedstyret

Styreleder
Atle Tvinnereim
atle@atvinn.no 
Tlf: 90626908

Nestleder/Info
Anders Hammervold
anders@hammervold.com 
Tlf: 98219545

Styremedlem/Marked
Ole Andreas Uv
OleAnders.Uv@auranor.no 
Tlf:  90728831

Styremedlem/Økonomi
Raymond Bergesen
raymond@compensoas.no 
Tlf: 91111381

Styremedlem/Barneidrett
Jannicke Rogstad
rogstad_jannicke@hotmail.com 
Tlf: 97623783

Varamedlem
Vibeke Remseth
vibekeremseth@gmail.com 
Tlf: 40048680

Andre verv

Inkluderingsansvarlig
Marie Bendiksen Lind
marie.bendiksen.lind@gmail.com 
Tlf: 97068694

Leder av anleggsgruppa
Roar Østgaard
roar.ostgaard@adresseavisen.no 
Tlf: 95297535

Kontrollkomiteen
Jan-Ketil Gullvåg
Trond Kvam
Jon Ivar Wold
Runar Holte

Valgkomite
Kari Aslaksen Aasly
Inge Osen
xxx
xxx

Ungdomsstyret
Ellinor Hangerhagen
Oda Lundeby
Odd Alexander Magne
Erling Skogstad Norddal
Ida Stellander Strømmen

Ansatte

Daglig leder
Pål B. Wahl
leder@utleira.no
Tlf: 93045500

Driftsleder
Vidar Magne
drift@utleira.no
Tlf: 90844807

Baneansvarlig
Knut Rønne
knuroen@hotmail.com
Tlf: 95074003

Kjøkkenansvarlig
Wenche Mikalsen
wenchem74@hotmail.com 
Tlf: 45678420

Idrettskontakt
Jamal Hassoun
jamalhason@hotmail.com
Tlf: 47740671

Levert av IdrettenOnline