Fotball/Futsal


Betal Treningsavgift
Lagssider
Utleira Fotballcup 2020

Vis alle artikler

Banekalender utleira kunstgress 7-er og 11-er

Fotballinformasjon

Kontakt Utleira Fotball

Utleira IL Fotball
Postboks 3625 Risvollan, 
7431 TRONDHEIM
Klubbnr. GR16010110260
Org.nr.: 983 774 318

Styreleder: 
Odd Einar Landsem
tlf: 90 75 47 90, e-post

Styremedlem, økonomi: 
Elin Ingeborg Blakstad
tlf: 93 45 81 62, e-post

Styremedlem, sport:
Ole Christian Mo,
tlf: 91300360, e-post

Styremedlem, sport:
Christian Ringnes,
tlf: 91771585, e-post

Styremedlem, futsal:
Torgeir Kråkenes
tlf: 90633205, e-post

Styremedlem:
Valborg Engan,
tlf: 99445282, e-post

Styremedlem: 
Elin Moe,
tlf: 93014111, e-post

Trenerutvikler:
Geir Kojen,
tlf: 97132213, e-post

Talentutvikler:
Espen Schmitz,
tlf: 98871064, e-post

Keepertrener: 
Mikael Gjevik,
tlf: 95439272, e-post

Materialforvalter:
Jan Kristian Hammernes
tlf: 93449884, e-post

Dommerkoordinator:
Leif Magne Betten
tlf: 99692033, e-post


Overgangskoordinator:
Terje Brekke, 
tlf 414 60 633, e-post

Kommende kamper

Se alle

Futsal 1. div. menn region midt

  • 05 januar 2019 - 15:00
    Sjarmtrollan (H) vs. (B) Utleira
    Sjarmtrollan
    Utleira
    3
    3
  • 06 januar 2019 - 12:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) NTNUI
    Utleira 2
    NTNUI
    1
    2
  • 06 januar 2019 - 14:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Vegakameratene
    Utleira 2
    Vegakameratene
    6
    1
  • 06 januar 2019 - 14:30
    Hulløy Bodø FC (H) vs. (B) Utleira
    Hulløy Bodø FC
    Utleira
    6
    8
  • 06 januar 2019 - 15:00
    Innherred (H) vs. (B) Utleira 2
    Innherred
    Utleira 2
    0
    0
  • 12 januar 2019 - 19:00
    Utleira (H) vs. (B) Fredrikshald
    Utleira
    Fredrikshald
    4
    4
  • 13 januar 2019 - 10:55
    Tiller 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Tiller 2
    Utleira 2
    3
    6
  • 13 januar 2019 - 12:00
    Utleira (H) vs. (B) KFUM
    Utleira
    KFUM
    0
    0
  • 13 januar 2019 - 14:35
    Ranheim (H) vs. (B) Utleira 2
    Ranheim
    Utleira 2
    3
    4
  • 13 januar 2019 - 15:30
    Utleira (H) vs. (B) NTNUI 2
    Utleira
    NTNUI 2
    1
    9
  • 13 januar 2019 - 16:25
    Utleira 2 (H) vs. (B) Kattem
    Utleira 2
    Kattem
    0
    3
  • 13 januar 2019 - 18:15
    Kattem (H) vs. (B) Utleira
    Kattem
    Utleira
    12
    2
  • 19 januar 2019 - 16:00
    Utleira (H) vs. (B) Freidig
    Utleira
    Freidig
    3
    4
  • 20 januar 2019 - 11:00
    Ranheim (H) vs. (B) Utleira 2
    Ranheim
    Utleira 2
    3
    7
  • 20 januar 2019 - 14:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Trondheim Troll
    Utleira 2
    Trondheim Troll
    6
    1
  • 26 januar 2019 - 10:00
    Tiller 2 (H) vs. (B) Utleira
    Tiller 2
    Utleira
    2
    1
  • 26 januar 2019 - 12:45
    Utleira (H) vs. (B) Ranheim
    Utleira
    Ranheim
    2
    4
  • 26 januar 2019 - 14:35
    NTNUI (H) vs. (B) Utleira
    NTNUI
    Utleira
    1
    1
  • 26 januar 2019 - 16:25
    Tiller (H) vs. (B) Utleira 2
    Tiller
    Utleira 2
    1
    0
  • 26 januar 2019 - 18:15
    NTNUI 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    NTNUI 2
    Utleira 2
    1
    5
  • 27 januar 2019 - 10:00
    Trondheim Troll (H) vs. (B) Utleira 2
    Trondheim Troll
    Utleira 2
    8
    3
  • 27 januar 2019 - 13:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Vegakameratene
    Utleira 2
    Vegakameratene
    1
    2
  • 02 februar 2019 - 12:50
    Utleira (H) vs. (B) Tiller 2
    Utleira
    Tiller 2
    2
    5
  • 02 februar 2019 - 14:40
    Utleira 2 (H) vs. (B) Tiller
    Utleira 2
    Tiller
    2
    4
  • 02 februar 2019 - 16:30
    Utleira (H) vs. (B) NTNUI
    Utleira
    NTNUI
    4
    1
  • 02 februar 2019 - 17:25
    Utleira 2 (H) vs. (B) NTNUI 2
    Utleira 2
    NTNUI 2
    4
    0
  • 10 februar 2019 - 11:50
    Tiller (H) vs. (B) Utleira
    Tiller
    Utleira
    6
    0
  • 10 februar 2019 - 12:45
    NTNUI (H) vs. (B) Utleira 2
    NTNUI
    Utleira 2
    0
    3
  • 10 februar 2019 - 13:00
    Sandefjord (H) vs. (B) Utleira
    Sandefjord
    Utleira
    3
    3
  • 10 februar 2019 - 15:30
    Utleira (H) vs. (B) Kattem
    Utleira
    Kattem
    1
    7
  • 10 februar 2019 - 16:25
    Utleira 2 (H) vs. (B) Ranheim
    Utleira 2
    Ranheim
    6
    4
  • 16 februar 2019 - 17:00
    Freidig (H) vs. (B) Utleira
    Freidig
    Utleira
    5
    2
  • 17 februar 2019 - 12:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) NTNUI
    Utleira 2
    NTNUI
    3
    2
  • 17 februar 2019 - 14:00
    Ranheim (H) vs. (B) Utleira 2
    Ranheim
    Utleira 2
    2
    6
  • 17 februar 2019 - 15:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Innherred
    Utleira 2
    Innherred
    0
    0
  • 23 februar 2019 - 15:00
    Utleira (H) vs. (B) Sjarmtrollan
    Utleira
    Sjarmtrollan
    2
    2
  • 24 februar 2019 - 13:30
    Utleira (H) vs. (B) Hulløy Bodø FC
    Utleira
    Hulløy Bodø FC
    5
    6
  • 04 mars 2019 - 18:30
    Charlottenlund 2 (H) vs. (B) Utleira
    Charlottenlund 2
    Utleira
    6
    10
  • 04 mars 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Nardo
    Utleira
    Nardo
    6
    2
  • 04 mars 2019 - 20:00
    Gauldal (H) vs. (B) Utleira 3
    Gauldal
    Utleira 3
    0
    7
  • 05 mars 2019 - 18:00
    Ranheim (H) vs. (B) Utleira
    Ranheim
    Utleira
    4
    0
  • 05 mars 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Gimse
    Utleira 2
    Gimse
    4
    1
  • 05 mars 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Tiller
    Utleira 2
    Tiller
    7
    3
  • 07 mars 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Byåsen
    Utleira
    Byåsen
    4
    3
  • 08 mars 2019 - 18:00
    Strindheim (H) vs. (B) Utleira
    Strindheim
    Utleira
    0
    2
  • 09 mars 2019 - 13:00
    Steinkjer (H) vs. (B) Utleira
    Steinkjer
    Utleira
    1
    6
  • 09 mars 2019 - 15:00
    Namsos 3 (H) vs. (B) Utleira
    Namsos 3
    Utleira
    3
    1
  • 09 mars 2019 - 16:00
    Fredrikshald (H) vs. (B) Utleira
    Fredrikshald
    Utleira
    4
    1
  • 10 mars 2019 - 13:00
    KFUM (H) vs. (B) Utleira
    KFUM
    Utleira
    3
    3
  • 10 mars 2019 - 18:00
    Utleira (H) vs. (B) Gimse
    Utleira
    Gimse
    0
    5
  • 11 mars 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Astor 3
    Utleira
    Astor 3
    5
    0
  • 11 mars 2019 - 18:30
    Buvik (H) vs. (B) Utleira 2
    Buvik
    Utleira 2
    1
    3
  • 11 mars 2019 - 18:30
    Charlottenlund (H) vs. (B) Utleira 3
    Charlottenlund
    Utleira 3
    2
    3
  • 11 mars 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Sverresborg
    Utleira
    Sverresborg
    2
    2
  • 11 mars 2019 - 18:40
    Melhus (H) vs. (B) Utleira 2
    Melhus
    Utleira 2
    1
    6
  • 12 mars 2019 - 19:00
    Astor (H) vs. (B) Utleira
    Astor
    Utleira
    4
    4
  • 14 mars 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Sverre
    Utleira
    Sverre
    0
    6
  • 14 mars 2019 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Byneset
    Utleira
    Byneset
    5
    1
  • 16 mars 2019 - 13:00
    Tiller 2 (H) vs. (B) Utleira
    Tiller 2
    Utleira
    1
    2
  • 17 mars 2019 - 17:00
    Utleira (H) vs. (B) Neset
    Utleira
    Neset
    3
    1
  • 18 mars 2019 - 18:00
    Ranheim (H) vs. (B) Utleira 2
    Ranheim
    Utleira 2
    4
    4
  • 18 mars 2019 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Nidelv
    Utleira 3
    Nidelv
    6
    2
  • 19 mars 2019 - 18:30
    Trond (H) vs. (B) Utleira 2
    Trond
    Utleira 2
    1
    8
  • 20 mars 2019 - 18:30
    Orkla (H) vs. (B) Utleira
    Orkla
    Utleira
    3
    2
  • 21 mars 2019 - 18:00
    Gimse (H) vs. (B) Utleira
    Gimse
    Utleira
    2
    6
  • 21 mars 2019 - 18:30
    Kattem (H) vs. (B) Utleira
    Kattem
    Utleira
    2
    11
  • 21 mars 2019 - 19:30
    Utleira (H) vs. (B) Melhus
    Utleira
    Melhus
    0
    0
  • 23 mars 2019 - 10:00
    Vålerenga (H) vs. (B) Utleira
    Vålerenga
    Utleira
    6
    1
  • 23 mars 2019 - 16:00
    Utleira (H) vs. (B) Lyngbø
    Utleira
    Lyngbø
    1
    5
  • 24 mars 2019 - 10:00
    Utleira (H) vs. (B) Tiller
    Utleira
    Tiller
    3
    4
  • 24 mars 2019 - 13:00
    Namsos (H) vs. (B) Utleira
    Namsos
    Utleira
    4
    1
  • 24 mars 2019 - 14:30
    Utleira (H) vs. (B) Lyngbø
    Utleira
    Lyngbø
    2
    3
  • 24 mars 2019 - 15:00
    Utleira (H) vs. (B) Hegra
    Utleira
    Hegra
    0
    0
  • 25 mars 2019 - 18:00
    Freidig (H) vs. (B) Utleira
    Freidig
    Utleira
    5
    2
  • 27 mars 2019 - 18:00
    Utleira (H) vs. (B) Oppdal
    Utleira
    Oppdal
    1
    9
  • 27 mars 2019 - 19:30
    Utleira (H) vs. (B) Markabygda
    Utleira
    Markabygda
    1
    12
  • 30 mars 2019 - 12:00
    Utleira (H) vs. (B) Frøya
    Utleira
    Frøya
    1
    11
  • 30 mars 2019 - 14:00
    Utleira (H) vs. (B) Tynset
    Utleira
    Tynset
    0
    0
  • 31 mars 2019 - 14:00
    Egge (H) vs. (B) Utleira
    Egge
    Utleira
    2
    6
  • 31 mars 2019 - 19:00
    Malvik (H) vs. (B) Utleira
    Malvik
    Utleira
    7
    2
  • 04 april 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Steinkjer
    Utleira
    Steinkjer
    1
    4
  • 05 april 2019 - 19:00
    Utleira (H) vs. (B) Rindal
    Utleira
    Rindal
    1
    8
  • 06 april 2019 - 16:00
    Utleira (H) vs. (B) Trygg/Lade 2
    Utleira
    Trygg/Lade 2
    4
    1
  • 07 april 2019 - 19:00
    Utleira (H) vs. (B) Klæbu
    Utleira
    Klæbu
    3
    6
  • 08 april 2019 - 16:30
    Trond 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Trond 2
    Utleira 2
    3
    4
  • 08 april 2019 - 18:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Tangmoen
    Utleira 2
    Tangmoen
    2
    8
  • 08 april 2019 - 19:30
    Utleira (H) vs. (B) KIL/Hemne 2
    Utleira
    KIL/Hemne  2
    0
    14
  • 08 april 2019 - 20:00
    Nationalkameratene 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Nationalkameratene 2
    Utleira 2
    0
    3
  • 09 april 2019 - 17:15
    Kolstad (H) vs. (B) Utleira 2
    Kolstad
    Utleira 2
    0
    0
  • 09 april 2019 - 17:15
    Nidelv (H) vs. (B) Utleira 2
    Nidelv
    Utleira 2
    5
    2
  • 09 april 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Freidig 2
    Utleira 2
    Freidig 2
    3
    4
  • 09 april 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Strindheim 2
    Utleira
    Strindheim 2
    3
    2
  • 09 april 2019 - 18:30
    Tiller 2 (H) vs. (B) Utleira 3
    Tiller 2
    Utleira 3
    4
    1
  • 10 april 2019 - 16:45
    Utleira (H) vs. (B) Sjetne
    Utleira
    Sjetne
    0
    5
  • 10 april 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Sørlia
    Utleira
    Sørlia
    4
    5
  • 10 april 2019 - 18:30
    Freidig 2 (H) vs. (B) Utleira
    Freidig 2
    Utleira
    2
    5
  • 10 april 2019 - 19:45
    Byåsen 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Byåsen 2
    Utleira 2
    6
    18
  • 11 april 2019 - 17:15
    Kattem (H) vs. (B) Utleira 3
    Kattem
    Utleira 3
    5
    4
  • 11 april 2019 - 17:15
    Othilienborg (H) vs. (B) Utleira
    Othilienborg
    Utleira
    7
    6
  • 11 april 2019 - 18:30
    Tiller 3 (H) vs. (B) Utleira
    Tiller 3
    Utleira
    10
    3
  • 11 april 2019 - 18:30
    Freidig 3 (H) vs. (B) Utleira 3
    Freidig 3
    Utleira 3
    1
    9
  • 11 april 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Gimse
    Utleira
    Gimse
    5
    2
  • 11 april 2019 - 18:30
    Kattem (H) vs. (B) Utleira
    Kattem
    Utleira
    2
    5
  • 11 april 2019 - 19:00
    Støren (H) vs. (B) Utleira
    Støren
    Utleira
    3
    0
  • 11 april 2019 - 20:00
    Sjetne 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Sjetne 2
    Utleira 2
    0
    0
  • 12 april 2019 - 17:15
    Kattem (H) vs. (B) Utleira
    Kattem
    Utleira
    1
    4
  • 12 april 2019 - 18:00
    Strindheim 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Strindheim 2
    Utleira 2
    0
    4
  • 22 april 2019 - 18:30
    Sverre 2 (H) vs. (B) Utleira
    Sverre 2
    Utleira
    9
    1
  • 22 april 2019 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Strindheim 2
    Utleira 3
    Strindheim 2
    2
    2
  • 22 april 2019 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Vanvik 2
    Utleira 2
    Vanvik 2
    3
    6
  • 23 april 2019 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Kattem
    Utleira
    Kattem
    10
    1
  • 23 april 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Hommelvik 2
    Utleira 2
    Hommelvik 2
    4
    9
  • 23 april 2019 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Kattem 2
    Utleira 3
    Kattem 2
    2
    6
  • 23 april 2019 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Heimdal
    Utleira 2
    Heimdal
    2
    2
  • 24 april 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Kattem 2
    Utleira 2
    Kattem 2
    2
    0
  • 24 april 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Sjetne 2 7er
    Utleira
    Sjetne 2 7er
    2
    7
  • 25 april 2019 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Sjetne 2
    Utleira
    Sjetne 2
    3
    7
  • 25 april 2019 - 17:15
    Utleira 3 (H) vs. (B) Othilienborg
    Utleira 3
    Othilienborg
    4
    2
  • 25 april 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Hommelvik 2
    Utleira 2
    Hommelvik 2
    1
    2
  • 25 april 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Tiller
    Utleira
    Tiller
    5
    1
  • 25 april 2019 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Hommelvik 2
    Utleira 2
    Hommelvik 2
    0
    1
  • 26 april 2019 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Sverresborg 2
    Utleira
    Sverresborg  2
    0
    13
  • 26 april 2019 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Nardo 2
    Utleira 2
    Nardo 2
    1
    4
  • 26 april 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Freidig 2
    Utleira 2
    Freidig 2
    1
    9
  • 26 april 2019 - 18:30
    Orkla (H) vs. (B) Utleira 2
    Orkla
    Utleira 2
    5
    8
  • 26 april 2019 - 18:30
    Astor 2 (H) vs. (B) Utleira
    Astor 2
    Utleira
    5
    0
  • 26 april 2019 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) IL Tempo
    Utleira
    IL Tempo
    0
    0
  • 28 april 2019 - 16:30
    Tynset (H) vs. (B) Utleira
    Tynset
    Utleira
    2
    3
  • 28 april 2019 - 19:30
    Sokna (H) vs. (B) Utleira
    Sokna
    Utleira
    4
    3
  • 29 april 2019 - 18:00
    Astor 3 (H) vs. (B) Utleira 2
    Astor 3
    Utleira 2
    3
    4
  • 29 april 2019 - 18:00
    Astor 2 (H) vs. (B) Utleira 3
    Astor 2
    Utleira 3
    3
    5
  • 29 april 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Egge
    Utleira
    Egge
    0
    6
  • 29 april 2019 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Ranheim 2
    Utleira 3
    Ranheim 2
    2
    4
  • 30 april 2019 - 18:30
    Nationalkameratene (H) vs. (B) Utleira 3
    Nationalkameratene
    Utleira 3
    3
    9
  • 01 mai 2019 - 18:30
    Kattem 2 (H) vs. (B) Utleira
    Kattem 2
    Utleira
    1
    0
  • 01 mai 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Klæbu
    Utleira
    Klæbu
    7
    1
  • 01 mai 2019 - 18:30
    Stadsbygd (H) vs. (B) Utleira 2
    Stadsbygd
    Utleira 2
    11
    0
  • 02 mai 2019 - 17:15
    Sverresborg (H) vs. (B) Utleira
    Sverresborg
    Utleira
    8
    13
  • 02 mai 2019 - 17:15
    Astor (H) vs. (B) Utleira
    Astor
    Utleira
    4
    4
  • 02 mai 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Gauldal
    Utleira
    Gauldal
    0
    4
  • 02 mai 2019 - 20:00
    Vestbyen 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Vestbyen 2
    Utleira 2
    4
    2
  • 02 mai 2019 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Sokna
    Utleira
    Sokna
    0
    7
  • 03 mai 2019 - 17:15
    Freidig 3 (H) vs. (B) Utleira 2
    Freidig 3
    Utleira 2
    4
    4
  • 03 mai 2019 - 17:15
    Freidig (H) vs. (B) Utleira 2
    Freidig
    Utleira 2
    1
    18
  • 03 mai 2019 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Trond 2
    Utleira 2
    Trond 2
    3
    2
  • 03 mai 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Svorkmo
    Utleira 2
    Svorkmo
    0
    11
  • 03 mai 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Charlottenlund 2
    Utleira
    Charlottenlund  2
    2
    6
  • 04 mai 2019 - 12:00
    Oppdal (H) vs. (B) Utleira
    Oppdal
    Utleira
    6
    3
  • 04 mai 2019 - 14:00
    Utleira (H) vs. (B) Røros 7er
    Utleira
    Røros 7er
    2
    4
  • 04 mai 2019 - 14:30
    Fosen (H) vs. (B) Utleira 2
    Fosen
    Utleira 2
    3
    3
  • 05 mai 2019 - 14:00
    Kolstad 2 (H) vs. (B) Utleira
    Kolstad  2
    Utleira
    2
    1
  • 05 mai 2019 - 16:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Åfjord
    Utleira 2
    Åfjord
    0
    0
  • 06 mai 2019 - 18:00
    Ranheim (H) vs. (B) Utleira 2
    Ranheim
    Utleira 2
    3
    16
  • 06 mai 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) KIL/Hemne
    Utleira 2
    KIL/Hemne
    1
    1
  • 06 mai 2019 - 18:30
    Gimse (H) vs. (B) Utleira
    Gimse
    Utleira
    0
    7
  • 06 mai 2019 - 20:00
    Hommelvik (H) vs. (B) Utleira
    Hommelvik
    Utleira
    4
    0
  • 06 mai 2019 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Byåsen
    Utleira 2
    Byåsen
    0
    2
  • 07 mai 2019 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Astor 2
    Utleira 2
    Astor 2
    5
    7
  • 07 mai 2019 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Nidelv
    Utleira
    Nidelv
    2
    6
  • 07 mai 2019 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Sverresborg 2
    Utleira 3
    Sverresborg  2
    9
    3
  • 08 mai 2019 - 17:15
    Byåsen 3 (H) vs. (B) Utleira 3
    Byåsen 3
    Utleira 3
    2
    1
  • 08 mai 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Kolstad 2
    Utleira 2
    Kolstad 2
    1
    0
  • 08 mai 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Ranheim 2
    Utleira
    Ranheim 2
    1
    6
  • 08 mai 2019 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Freidig
    Utleira
    Freidig
    0
    5
  • 09 mai 2019 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Nationalkameratene
    Utleira
    Nationalkameratene
    17
    4
  • 09 mai 2019 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Byåsen
    Utleira 2
    Byåsen
    8
    2
  • 09 mai 2019 - 18:00
    Strindheim 2 (H) vs. (B) Utleira
    Strindheim 2
    Utleira
    1
    7
  • 09 mai 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Tangmoen 2
    Utleira 2
    Tangmoen 2
    1
    3
  • 09 mai 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Utleira
    Oppdal
    Utleira
    3
    1
  • 09 mai 2019 - 18:30
    Gimse (H) vs. (B) Utleira
    Gimse
    Utleira
    1
    8
  • 09 mai 2019 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Flatås
    Utleira 2
    Flatås
    2
    5
  • 10 mai 2019 - 17:15
    Byneset 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Byneset 2
    Utleira 2
    5
    8
  • 10 mai 2019 - 18:30
    Klæbu (H) vs. (B) Utleira 3
    Klæbu
    Utleira 3
    15
    2
  • 10 mai 2019 - 18:30
    Hitra (H) vs. (B) Utleira 2
    Hitra
    Utleira 2
    1
    5
  • 10 mai 2019 - 18:30
    Heimdal 2 7er (H) vs. (B) Utleira
    Heimdal  2 7er
    Utleira
    3
    5
  • 10 mai 2019 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Trønder-Lyn
    Utleira
    Trønder-Lyn
    2
    7
  • 11 mai 2019 - 10:30
    Strindheim (H) vs. (B) Utleira
    Strindheim
    Utleira
    0
    1
  • 13 mai 2019 - 18:00
    Utleira (H) vs. (B) Charlottenlund
    Utleira
    Charlottenlund
    10
    0
  • 13 mai 2019 - 18:30
    Vinne (H) vs. (B) Utleira
    Vinne
    Utleira
    6
    3
  • 13 mai 2019 - 18:30
    Hommelvik (H) vs. (B) Utleira 2
    Hommelvik
    Utleira 2
    1
    6
  • 13 mai 2019 - 20:00
    Sverresborg 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Sverresborg 2
    Utleira 2
    1
    2
  • 14 mai 2019 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Flatås 2
    Utleira 2
    Flatås 2
    6
    5
  • 14 mai 2019 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Flatås
    Utleira
    Flatås
    6
    6
  • 14 mai 2019 - 17:15
    Vestbyen 2 (H) vs. (B) Utleira
    Vestbyen 2
    Utleira
    0
    0
  • 14 mai 2019 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Leinstrand
    Utleira 2
    Leinstrand
    7
    6
  • 14 mai 2019 - 18:00
    Ranheim (H) vs. (B) Utleira
    Ranheim
    Utleira
    1
    6
  • 14 mai 2019 - 18:30
    Flatås 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Flatås 2
    Utleira 2
    0
    5
  • 15 mai 2019 - 19:45
    Ørland (H) vs. (B) Utleira 2
    Ørland
    Utleira 2
    0
    0
  • 16 mai 2019 - 17:15
    Utleira 3 (H) vs. (B) Ranheim 4
    Utleira 3
    Ranheim  4
    7
    7
  • 16 mai 2019 - 17:15
    Nardo (H) vs. (B) Utleira 2
    Nardo
    Utleira 2
    0
    0
  • 16 mai 2019 - 18:30
    Nardo (H) vs. (B) Utleira
    Nardo
    Utleira
    5
    9
  • 16 mai 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Budal
    Utleira
    Budal
    1
    3
  • 19 mai 2019 - 14:00
    Leik (H) vs. (B) Utleira
    Leik
    Utleira
    7
    0
  • 19 mai 2019 - 15:00
    Utleira (H) vs. (B) Tynset
    Utleira
    Tynset
    1
    1
  • 19 mai 2019 - 17:00
    Utleira (H) vs. (B) Namsos
    Utleira
    Namsos
    0
    2
  • 19 mai 2019 - 18:00
    Flatås (H) vs. (B) Utleira
    Flatås
    Utleira
    4
    1
  • 20 mai 2019 - 17:15
    Vestbyen 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Vestbyen 2
    Utleira 2
    7
    7
  • 20 mai 2019 - 18:00
    Strindheim (H) vs. (B) Utleira 2
    Strindheim
    Utleira 2
    7
    3
  • 20 mai 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Trygg/Lade
    Utleira
    Trygg/Lade
    4
    1
  • 20 mai 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Vestbyen
    Utleira 2
    Vestbyen
    3
    1
  • 20 mai 2019 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Orkla
    Utleira
    Orkla
    0
    3
  • 21 mai 2019 - 17:15
    Nidelv (H) vs. (B) Utleira
    Nidelv
    Utleira
    1
    6
  • 21 mai 2019 - 17:15
    Strindheim 2 (H) vs. (B) Utleira
    Strindheim 2
    Utleira
    4
    11
  • 21 mai 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Frøya
    Utleira 2
    Frøya
    2
    8
  • 21 mai 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Oppdal
    Utleira
    Oppdal
    1
    2
  • 22 mai 2019 - 18:30
    Charlottenlund 3 (H) vs. (B) Utleira 2
    Charlottenlund 3
    Utleira 2
    2
    3
  • 22 mai 2019 - 18:30
    Skjelstadmark /Hegra (H) vs. (B) Utleira
    Skjelstadmark /Hegra
    Utleira
    9
    0
  • 22 mai 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Melhus
    Utleira
    Melhus
    1
    2
  • 23 mai 2019 - 17:15
    Flatås (H) vs. (B) Utleira
    Flatås
    Utleira
    16
    3
  • 23 mai 2019 - 17:15
    Bratsberg (H) vs. (B) Utleira 3
    Bratsberg
    Utleira 3
    2
    7
  • 23 mai 2019 - 17:15
    Tiller (H) vs. (B) Utleira 2
    Tiller
    Utleira 2
    3
    1
  • 23 mai 2019 - 18:00
    Utleira 3 (H) vs. (B) Malvik 2
    Utleira 3
    Malvik 2
    5
    4
  • 23 mai 2019 - 18:30
    Freidig 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Freidig 2
    Utleira 2
    5
    0
  • 23 mai 2019 - 19:15
    Melhus 2 (H) vs. (B) Utleira 3
    Melhus 2
    Utleira 3
    4
    2
  • 24 mai 2019 - 17:15
    Malvik (H) vs. (B) Utleira 2
    Malvik
    Utleira 2
    5
    4
  • 24 mai 2019 - 18:00
    Utleira (H) vs. (B) Tiller
    Utleira
    Tiller
    0
    1
  • 24 mai 2019 - 18:30
    Romolslia (H) vs. (B) Utleira 2
    Romolslia
    Utleira 2
    2
    7
  • 24 mai 2019 - 20:00
    Charlottenlund (H) vs. (B) Utleira
    Charlottenlund
    Utleira
    0
    6
  • 24 mai 2019 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Leksvik
    Utleira 2
    Leksvik
    1
    4
  • 26 mai 2019 - 17:00
    Utleira (H) vs. (B) Os/Nansen
    Utleira
    Os/Nansen
    0
    2
  • 26 mai 2019 - 18:00
    Byneset (H) vs. (B) Utleira
    Byneset
    Utleira
    0
    2
  • 26 mai 2019 - 19:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Klæbu 2
    Utleira 2
    Klæbu 2
    2
    3
  • 27 mai 2019 - 18:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Ranheim 2
    Utleira 2
    Ranheim 2
    7
    0
  • 27 mai 2019 - 18:30
    Meldal (H) vs. (B) Utleira 2
    Meldal
    Utleira 2
    9
    4
  • 27 mai 2019 - 19:30
    Utleira (H) vs. (B) KIL/Hemne 2
    Utleira
    KIL/Hemne  2
    1
    4
  • 27 mai 2019 - 20:00
    Ranheim (H) vs. (B) Utleira
    Ranheim
    Utleira
    4
    0
  • 28 mai 2019 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Vestbyen 2
    Utleira
    Vestbyen 2
    2
    1
  • 28 mai 2019 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Charlottenlund 2
    Utleira
    Charlottenlund 2
    11
    1
  • 28 mai 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Inderøy
    Utleira
    Inderøy
    4
    3
  • 28 mai 2019 - 18:30
    Hommelvik 2 (H) vs. (B) Utleira 3
    Hommelvik 2
    Utleira 3
    1
    6
  • 28 mai 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Gauldal
    Utleira
    Gauldal
    4
    1
  • 28 mai 2019 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Klæbu 2
    Utleira 3
    Klæbu 2
    5
    5
  • 28 mai 2019 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Nardo 2
    Utleira 2
    Nardo 2
    6
    3
  • 29 mai 2019 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Trygg/Lade 2
    Utleira 2
    Trygg/Lade 2
    13
    2
  • 29 mai 2019 - 19:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Sjetne
    Utleira 2
    Sjetne
    3
    1
  • 29 mai 2019 - 19:00
    Melhus (H) vs. (B) Utleira
    Melhus
    Utleira
    1
    8
  • 30 mai 2019 - 12:00
    Tolga-Vingelen (H) vs. (B) Utleira
    Tolga-Vingelen
    Utleira
    4
    0
  • 30 mai 2019 - 17:15
    Utleira 3 (H) vs. (B) Strindheim 2
    Utleira 3
    Strindheim 2
    4
    15
  • 30 mai 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Heimdal 2
    Utleira
    Heimdal 2
    2
    10
  • 30 mai 2019 - 20:00
    Trygg/Lade (H) vs. (B) Utleira 2
    Trygg/Lade
    Utleira 2
    6
    0
  • 31 mai 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Utleira
    Oppdal
    Utleira
    8
    3
  • 31 mai 2019 - 19:30
    Tolga-Vingelen /Os/Nansen (H) vs. (B) Utleira
    Tolga-Vingelen /Os/Nansen
    Utleira
    2
    1
  • 02 juni 2019 - 14:00
    Tiller 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Tiller 2
    Utleira 2
    0
    11
  • 03 juni 2019 - 18:30
    Klæbu (H) vs. (B) Utleira
    Klæbu
    Utleira
    1
    1
  • 03 juni 2019 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Buvik
    Utleira 3
    Buvik
    7
    3
  • 03 juni 2019 - 18:30
    Orkla 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Orkla 2
    Utleira 2
    0
    5
  • 03 juni 2019 - 19:15
    Ranheim (H) vs. (B) Utleira
    Ranheim
    Utleira
    6
    10
  • 03 juni 2019 - 19:30
    Trond (H) vs. (B) Utleira
    Trond
    Utleira
    7
    1
  • 05 juni 2019 - 17:15
    Charlottenlund 4 (H) vs. (B) Utleira 3
    Charlottenlund 4
    Utleira 3
    7
    13
  • 05 juni 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Trygg/Lade 2
    Utleira 2
    Trygg/Lade 2
    0
    5
  • 05 juni 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Malvik
    Utleira
    Malvik
    2
    2
  • 06 juni 2019 - 18:30
    Strindheim 3 (H) vs. (B) Utleira
    Strindheim 3
    Utleira
    8
    5
  • 06 juni 2019 - 18:30
    Trond 3 (H) vs. (B) Utleira 2
    Trond 3
    Utleira 2
    3
    8
  • 06 juni 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Strindheim 3
    Utleira
    Strindheim 3
    5
    0
  • 06 juni 2019 - 18:30
    Flatås 2 (H) vs. (B) Utleira 3
    Flatås 2
    Utleira 3
    2
    4
  • 06 juni 2019 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Freidig
    Utleira 2
    Freidig
    5
    1
  • 07 juni 2019 - 17:15
    Charlottenlund (H) vs. (B) Utleira 2
    Charlottenlund
    Utleira 2
    0
    1
  • 07 juni 2019 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Tiller 2
    Utleira 2
    Tiller 2
    0
    0
  • 07 juni 2019 - 18:30
    Charlottenlund (H) vs. (B) Utleira 2
    Charlottenlund
    Utleira 2
    3
    7
  • 07 juni 2019 - 18:30
    Steinkjer (H) vs. (B) Utleira
    Steinkjer
    Utleira
    4
    5
  • 07 juni 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) KIL/Hemne
    Utleira 2
    KIL/Hemne
    4
    9
  • 07 juni 2019 - 18:30
    Gimse (H) vs. (B) Utleira
    Gimse
    Utleira
    2
    6
  • 07 juni 2019 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Tynset 2
    Utleira
    Tynset 2
    2
    1
  • 07 juni 2019 - 20:00
    Buvik (H) vs. (B) Utleira
    Buvik
    Utleira
    1
    6
  • 07 juni 2019 - 20:30
    Byåsen 3 (H) vs. (B) Utleira 2
    Byåsen 3
    Utleira 2
    1
    0
  • 08 juni 2019 - 13:00
    Sørlia (H) vs. (B) Utleira
    Sørlia
    Utleira
    3
    0
  • 10 juni 2019 - 17:00
    Utleira (H) vs. (B) Melhus
    Utleira
    Melhus
    7
    0
  • 10 juni 2019 - 18:00
    Ranheim 3 (H) vs. (B) Utleira 2
    Ranheim  3
    Utleira 2
    2
    2
  • 10 juni 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Malvik
    Utleira 2
    Malvik
    5
    4
  • 10 juni 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Nardo
    Utleira
    Nardo
    10
    2
  • 10 juni 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Malvik
    Utleira 2
    Malvik
    3
    4
  • 10 juni 2019 - 19:00
    Selbu (H) vs. (B) Utleira 2
    Selbu
    Utleira 2
    3
    1
  • 10 juni 2019 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Kattem
    Utleira
    Kattem
    0
    4
  • 11 juni 2019 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Byneset
    Utleira
    Byneset
    5
    6
  • 11 juni 2019 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Nationalkameratene
    Utleira
    Nationalkameratene
    3
    1
  • 11 juni 2019 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Charlottenlund 3
    Utleira 3
    Charlottenlund  3
    4
    8
  • 12 juni 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Flatås 2
    Utleira 2
    Flatås 2
    2
    6
  • 12 juni 2019 - 18:30
    Remyra (H) vs. (B) Utleira
    Remyra
    Utleira
    5
    0
  • 13 juni 2019 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Charlottenlund 3
    Utleira
    Charlottenlund 3
    2
    10
  • 13 juni 2019 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Hommelvik 4
    Utleira 3
    Hommelvik 4
    11
    10
  • 13 juni 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Lånke 2
    Utleira 2
    Lånke 2
    2
    3
  • 13 juni 2019 - 18:30
    Klæbu (H) vs. (B) Utleira
    Klæbu
    Utleira
    3
    2
  • 13 juni 2019 - 20:00
    Astor 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Astor 2
    Utleira 2
    3
    3
  • 14 juni 2019 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Charlottenlund 5
    Utleira 2
    Charlottenlund 5
    0
    0
  • 14 juni 2019 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Vestbyen
    Utleira 2
    Vestbyen
    9
    1
  • 14 juni 2019 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Nidelv
    Utleira 2
    Nidelv
    0
    0
  • 14 juni 2019 - 18:30
    Skaun (H) vs. (B) Utleira 2
    Skaun
    Utleira 2
    5
    3
  • 14 juni 2019 - 18:30
    Heimdal 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Heimdal  2
    Utleira 2
    0
    5
  • 14 juni 2019 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Byneset
    Utleira
    Byneset
    0
    3
  • 15 juni 2019 - 12:30
    KIL/Hemne (H) vs. (B) Utleira
    KIL/Hemne
    Utleira
    1
    0
  • 16 juni 2019 - 12:00
    Utleira (H) vs. (B) Flatås
    Utleira
    Flatås
    1
    2
  • 16 juni 2019 - 14:00
    Utleira (H) vs. (B) Alvdal
    Utleira
    Alvdal
    0
    6
  • 16 juni 2019 - 16:30
    Utleira (H) vs. (B) Malvik
    Utleira
    Malvik
    2
    3
  • 17 juni 2019 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Astor 4
    Utleira 3
    Astor 4
    5
    0
  • 17 juni 2019 - 18:30
    Lånke (H) vs. (B) Utleira 2
    Lånke
    Utleira 2
    5
    2
  • 17 juni 2019 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Flerkulturelt
    Utleira 2
    Flerkulturelt
    1
    2
  • 18 juni 2019 - 20:00
    Heimdal (H) vs. (B) Utleira
    Heimdal
    Utleira
    1
    2
  • 19 juni 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Byneset 2
    Utleira 2
    Byneset 2
    3
    0
  • 19 juni 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Hommelvik
    Utleira
    Hommelvik
    1
    4
  • 20 juni 2019 - 18:30
    Tiller 2 (H) vs. (B) Utleira 3
    Tiller 2
    Utleira 3
    0
    2
  • 20 juni 2019 - 18:30
    Sjetne (H) vs. (B) Utleira 3
    Sjetne
    Utleira 3
    7
    5
  • 20 juni 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Trygg/Lade
    Utleira
    Trygg/Lade
    3
    1
  • 20 juni 2019 - 21:00
    Strindheim (H) vs. (B) Utleira
    Strindheim
    Utleira
    4
    0
  • 21 juni 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Orkanger
    Utleira 2
    Orkanger
    4
    2
  • 22 juni 2019 - 12:00
    Tiller (H) vs. (B) Utleira
    Tiller
    Utleira
    3
    1
  • 22 juni 2019 - 14:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Strindheim 2
    Utleira 2
    Strindheim 2
    2
    7
  • 23 juni 2019 - 16:00
    Steinkjer (H) vs. (B) Utleira
    Steinkjer
    Utleira
    1
    1
  • 23 juni 2019 - 17:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Nardo 2
    Utleira 2
    Nardo 2
    1
    2
  • 23 juni 2019 - 18:45
    Utleira (H) vs. (B) Ålen /Haltdalen
    Utleira
    Ålen /Haltdalen
    4
    1
  • 24 juni 2019 - 20:00
    Vanvik 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Vanvik 2
    Utleira 2
    1
    3
  • 25 juni 2019 - 20:00
    Ranheim TF 3 (H) vs. (B) Utleira
    Ranheim TF 3
    Utleira
    0
    0
  • 30 juni 2019 - 14:00
    Rindal (H) vs. (B) Utleira
    Rindal
    Utleira
    4
    7
  • 09 august 2019 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Støren
    Utleira
    Støren
    0
    4
  • 12 august 2019 - 19:30
    KIL/Hemne 2 (H) vs. (B) Utleira
    KIL/Hemne  2
    Utleira
    10
    0
  • 12 august 2019 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Fosen
    Utleira 2
    Fosen
    1
    3
  • 13 august 2019 - 19:30
    Utleira (H) vs. (B) Stadsbygd
    Utleira
    Stadsbygd
    1
    5
  • 14 august 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Nardo 3
    Utleira 2
    Nardo 3
    4
    0
  • 15 august 2019 - 18:00
    Utleira (H) vs. (B) Trondheims-Ørn
    Utleira
    Trondheims-Ørn
    2
    0
  • 15 august 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Kattem
    Utleira
    Kattem
    2
    0
  • 16 august 2019 - 20:00
    IL Tempo (H) vs. (B) Utleira
    IL Tempo
    Utleira
    2
    2
  • 17 august 2019 - 14:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Åfjord
    Utleira 2
    Åfjord
    5
    1
  • 18 august 2019 - 12:00
    Utleira (H) vs. (B) Freidig
    Utleira
    Freidig
    2
    1
  • 18 august 2019 - 14:00
    Strindheim (H) vs. (B) Utleira
    Strindheim
    Utleira
    3
    4
  • 18 august 2019 - 14:00
    Utleira (H) vs. (B) Tynset
    Utleira
    Tynset
    1
    5
  • 18 august 2019 - 16:00
    Rennebu (H) vs. (B) Utleira
    Rennebu
    Utleira
    2
    2
  • 18 august 2019 - 17:00
    Utleira (H) vs. (B) Hegra
    Utleira
    Hegra
    1
    7
  • 19 august 2019 - 18:30
    Selbu (H) vs. (B) Utleira 3
    Selbu
    Utleira 3
    1
    1
  • 19 august 2019 - 18:30
    Ålen /Haltdalen (H) vs. (B) Utleira 2
    Ålen /Haltdalen
    Utleira 2
    0
    1
  • 20 august 2019 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Hommelvik
    Utleira 2
    Hommelvik
    5
    6
  • 20 august 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Utleira 2
    Oppdal
    2
    0
  • 20 august 2019 - 18:30
    Sjetne 2 (H) vs. (B) Utleira 4
    Sjetne 2
    Utleira 4
    10
    10
  • 20 august 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Selbu
    Utleira
    Selbu
    1
    3
  • 20 august 2019 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Trønder-Lyn
    Utleira 3
    Trønder-Lyn
    4
    7
  • 20 august 2019 - 20:00
    Freidig (H) vs. (B) Utleira
    Freidig
    Utleira
    1
    4
  • 21 august 2019 - 18:30
    Meldal (H) vs. (B) Utleira 2
    Meldal
    Utleira 2
    8
    1
  • 22 august 2019 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Fram 2
    Utleira 2
    Fram 2
    2
    6
  • 22 august 2019 - 17:15
    Nardo 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Nardo 2
    Utleira 2
    2
    0
  • 22 august 2019 - 18:30
    Kattem 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Kattem 2
    Utleira 2
    1
    3
  • 22 august 2019 - 19:30
    Hommelvik (H) vs. (B) Utleira
    Hommelvik
    Utleira
    1
    5
  • 22 august 2019 - 19:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Stadsbygd
    Utleira 2
    Stadsbygd
    0
    7
  • 22 august 2019 - 20:00
    Sverresborg 2 (H) vs. (B) Utleira
    Sverresborg 2
    Utleira
    3
    1
  • 23 august 2019 - 17:15
    Utleira 3 (H) vs. (B) Sverresborg 2
    Utleira 3
    Sverresborg 2
    5
    12
  • 23 august 2019 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Leinstrand
    Utleira
    Leinstrand
    4
    3
  • 23 august 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Leik 2
    Utleira
    Leik 2
    7
    8
  • 23 august 2019 - 18:30
    Charlottenlund (H) vs. (B) Utleira
    Charlottenlund
    Utleira
    3
    3
  • 23 august 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Othilienborg
    Utleira
    Othilienborg
    2
    7
  • 23 august 2019 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Steinkjer
    Utleira
    Steinkjer
    4
    2
  • 23 august 2019 - 20:30
    Byåsen (H) vs. (B) Utleira 2
    Byåsen
    Utleira 2
    0
    0
  • 24 august 2019 - 12:00
    Charlottenlund (H) vs. (B) Utleira
    Charlottenlund
    Utleira
    0
    4
  • 25 august 2019 - 16:00
    Utleira (H) vs. (B) Charlottenlund
    Utleira
    Charlottenlund
    4
    1
  • 25 august 2019 - 18:00
    Utleira 4 (H) vs. (B) Rennebu
    Utleira 4
    Rennebu
    4
    3
  • 26 august 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Nationalkameratene
    Utleira
    Nationalkameratene
    6
    3
  • 26 august 2019 - 18:30
    Klæbu 2 (H) vs. (B) Utleira 3
    Klæbu 2
    Utleira 3
    2
    6
  • 26 august 2019 - 18:30
    Kattem (H) vs. (B) Utleira 2
    Kattem
    Utleira 2
    2
    3
  • 26 august 2019 - 19:00
    Sokna (H) vs. (B) Utleira
    Sokna
    Utleira
    5
    0
  • 26 august 2019 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Sverresborg 2
    Utleira 2
    Sverresborg 2
    2
    2
  • 27 august 2019 - 17:15
    Freidig 3 (H) vs. (B) Utleira 2
    Freidig 3
    Utleira 2
    6
    2
  • 27 august 2019 - 18:30
    Stjørdals-Blink 2 (H) vs. (B) Utleira 4
    Stjørdals-Blink 2
    Utleira 4
    9
    10
  • 27 august 2019 - 18:30
    Tangmoen (H) vs. (B) Utleira 2
    Tangmoen
    Utleira 2
    3
    8
  • 27 august 2019 - 18:30
    Heimdal 2 (H) vs. (B) Utleira 3
    Heimdal  2
    Utleira 3
    2
    4
  • 27 august 2019 - 18:30
    Orkla (H) vs. (B) Utleira
    Orkla
    Utleira
    0
    5
  • 27 august 2019 - 20:00
    Tiller 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Tiller 2
    Utleira 2
    2
    5
  • 28 august 2019 - 17:15
    Trond 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Trond 2
    Utleira 2
    3
    3
  • 28 august 2019 - 18:30
    Varden Meråker (H) vs. (B) Utleira
    Varden Meråker
    Utleira
    2
    4
  • 29 august 2019 - 18:30
    Orkdal (H) vs. (B) Utleira
    Orkdal
    Utleira
    4
    8
  • 29 august 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Utleira 2
    Oppdal
    2
    2
  • 29 august 2019 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Orkla /Orkanger
    Utleira
    Orkla /Orkanger
    1
    3
  • 29 august 2019 - 20:00
    Flatås (H) vs. (B) Utleira 2
    Flatås
    Utleira 2
    1
    3
  • 30 august 2019 - 17:15
    Hommelvik 3 (H) vs. (B) Utleira 2
    Hommelvik 3
    Utleira 2
    2
    7
  • 30 august 2019 - 17:15
    Byneset (H) vs. (B) Utleira
    Byneset
    Utleira
    4
    4
  • 30 august 2019 - 18:30
    Trygg/Lade 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Trygg/Lade 2
    Utleira 2
    2
    2
  • 30 august 2019 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Ranheim 3
    Utleira 3
    Ranheim 3
    5
    5
  • 30 august 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Malvik
    Utleira
    Malvik
    0
    3
  • 31 august 2019 - 12:00
    Utleira (H) vs. (B) Nardo
    Utleira
    Nardo
    4
    1
  • 31 august 2019 - 14:00
    Utleira (H) vs. (B) Tolga-Vingelen /Os/Nansen
    Utleira
    Tolga-Vingelen /Os/Nansen
    2
    6
  • 01 september 2019 - 12:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Utleira 2
    Oppdal 2
    0
    5
  • 01 september 2019 - 14:00
    Byåsen (H) vs. (B) Utleira 3
    Byåsen
    Utleira 3
    5
    5
  • 01 september 2019 - 14:00
    Utleira (H) vs. (B) Leik
    Utleira
    Leik
    0
    5
  • 01 september 2019 - 16:00
    Hitra (H) vs. (B) Utleira
    Hitra
    Utleira
    2
    0
  • 01 september 2019 - 18:00
    Utleira (H) vs. (B) Kattem
    Utleira
    Kattem
    2
    4
  • 01 september 2019 - 18:00
    Strindheim (H) vs. (B) Utleira
    Strindheim
    Utleira
    1
    3
  • 02 september 2019 - 18:30
    Freidig (H) vs. (B) Utleira
    Freidig
    Utleira
    1
    11
  • 02 september 2019 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Nidelv
    Utleira 3
    Nidelv
    3
    3
  • 02 september 2019 - 18:30
    Freidig (H) vs. (B) Utleira 2
    Freidig
    Utleira 2
    4
    9
  • 02 september 2019 - 20:00
    Leksvik (H) vs. (B) Utleira 2
    Leksvik
    Utleira 2
    5
    1
  • 03 september 2019 - 18:30
    Utleira 4 (H) vs. (B) Nationalkameratene 2
    Utleira 4
    Nationalkameratene 2
    2
    2
  • 03 september 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Malvik
    Utleira 2
    Malvik
    8
    6
  • 03 september 2019 - 18:30
    Lensvik (H) vs. (B) Utleira 3
    Lensvik
    Utleira 3
    8
    4
  • 04 september 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Remyra
    Utleira 2
    Remyra
    2
    5
  • 04 september 2019 - 18:30
    Kattem 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Kattem 2
    Utleira 2
    4
    0
  • 04 september 2019 - 19:00
    Vanvik /Stadsbygd (H) vs. (B) Utleira
    Vanvik /Stadsbygd
    Utleira
    2
    1
  • 05 september 2019 - 17:15
    Nidelv (H) vs. (B) Utleira 2
    Nidelv
    Utleira 2
    8
    2
  • 05 september 2019 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Byneset 2
    Utleira 2
    Byneset 2
    5
    2
  • 05 september 2019 - 19:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Ørland
    Utleira 2
    Ørland
    0
    0
  • 05 september 2019 - 19:30
    Heimdal (H) vs. (B) Utleira 2
    Heimdal
    Utleira 2
    7
    3
  • 06 september 2019 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Strindheim 3
    Utleira
    Strindheim 3
    10
    3
  • 06 september 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Strindheim
    Utleira 2
    Strindheim
    6
    4
  • 06 september 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Nidelv
    Utleira
    Nidelv
    6
    4
  • 06 september 2019 - 18:30
    Hommelvik (H) vs. (B) Utleira
    Hommelvik
    Utleira
    1
    1
  • 06 september 2019 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Ørland
    Utleira 2
    Ørland
    0
    5
  • 08 september 2019 - 14:00
    Selbu (H) vs. (B) Utleira
    Selbu
    Utleira
    2
    1
  • 08 september 2019 - 16:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Strindheim
    Utleira 2
    Strindheim
    3
    9
  • 08 september 2019 - 16:00
    Orkla (H) vs. (B) Utleira
    Orkla
    Utleira
    1
    4
  • 09 september 2019 - 18:00
    Utleira (H) vs. (B) Melhus 3
    Utleira
    Melhus 3
    14
    2
  • 09 september 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Tiller 2
    Utleira
    Tiller 2
    1
    3
  • 09 september 2019 - 18:30
    Malvik 2 (H) vs. (B) Utleira 3
    Malvik 2
    Utleira 3
    3
    6
  • 09 september 2019 - 19:30
    KIL/Hemne 2 (H) vs. (B) Utleira
    KIL/Hemne  2
    Utleira
    1
    3
  • 09 september 2019 - 20:00
    Orkla (H) vs. (B) Utleira
    Orkla
    Utleira
    17
    0
  • 10 september 2019 - 17:15
    Utleira 3 (H) vs. (B) Tiller
    Utleira 3
    Tiller
    10
    6
  • 10 september 2019 - 18:30
    Lånke 2 (H) vs. (B) Utleira 4
    Lånke 2
    Utleira 4
    11
    3
  • 10 september 2019 - 18:30
    Selbu (H) vs. (B) Utleira 2
    Selbu
    Utleira 2
    3
    5
  • 10 september 2019 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Melhus 2
    Utleira 3
    Melhus 2
    2
    2
  • 10 september 2019 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Skaun
    Utleira
    Skaun
    7
    2
  • 11 september 2019 - 18:15
    Ranheim 4 (H) vs. (B) Utleira 3
    Ranheim  4
    Utleira 3
    4
    4
  • 11 september 2019 - 18:30
    Meldal (H) vs. (B) Utleira
    Meldal
    Utleira
    4
    8
  • 11 september 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Rindal 7er
    Utleira 2
    Rindal 7er
    5
    7
  • 11 september 2019 - 18:30
    Melhus (H) vs. (B) Utleira
    Melhus
    Utleira
    1
    1
  • 12 september 2019 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Byneset
    Utleira 2
    Byneset
    4
    14
  • 12 september 2019 - 17:15
    Leinstrand (H) vs. (B) Utleira 2
    Leinstrand
    Utleira 2
    1
    9
  • 12 september 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Skaun
    Utleira
    Skaun
    4
    3
  • 12 september 2019 - 19:30
    Strindheim 3 (H) vs. (B) Utleira 2
    Strindheim 3
    Utleira 2
    0
    2
  • 12 september 2019 - 20:00
    Nardo 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Nardo 2
    Utleira 2
    3
    0
  • 12 september 2019 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Tiller 2
    Utleira 2
    Tiller 2
    13
    0
  • 13 september 2019 - 18:30
    Stjørdals-Blink 2 (H) vs. (B) Utleira 3
    Stjørdals-Blink 2
    Utleira 3
    2
    6
  • 13 september 2019 - 18:30
    Lånke 2 (H) vs. (B) Utleira
    Lånke 2
    Utleira
    9
    4
  • 13 september 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Ranheim
    Utleira
    Ranheim
    1
    4
  • 13 september 2019 - 19:00
    Byåsen (H) vs. (B) Utleira 2
    Byåsen
    Utleira 2
    3
    3
  • 13 september 2019 - 20:00
    Trønder-Lyn (H) vs. (B) Utleira
    Trønder-Lyn
    Utleira
    1
    2
  • 14 september 2019 - 14:00
    Astor (H) vs. (B) Utleira
    Astor
    Utleira
    4
    4
  • 14 september 2019 - 15:00
    Utleira (H) vs. (B) Byåsen 2
    Utleira
    Byåsen 2
    1
    0
  • 14 september 2019 - 18:00
    Utleira (H) vs. (B) Klæbu 2
    Utleira
    Klæbu 2
    10
    2
  • 15 september 2019 - 12:00
    Utleira (H) vs. (B) Astor
    Utleira
    Astor
    4
    4
  • 15 september 2019 - 16:00
    Kolstad (H) vs. (B) Utleira 2
    Kolstad
    Utleira 2
    12
    1
  • 16 september 2019 - 18:30
    Sokna (H) vs. (B) Utleira
    Sokna
    Utleira
    2
    6
  • 16 september 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Ålen /Haltdalen
    Utleira 2
    Ålen /Haltdalen
    3
    3
  • 16 september 2019 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Ranheim
    Utleira
    Ranheim
    1
    5
  • 16 september 2019 - 20:00
    Freidig (H) vs. (B) Utleira 2
    Freidig
    Utleira 2
    1
    1
  • 17 september 2019 - 18:00
    Ranheim 3 (H) vs. (B) Utleira 2
    Ranheim 3
    Utleira 2
    5
    5
  • 17 september 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Tiller
    Utleira 2
    Tiller
    4
    4
  • 17 september 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Fram
    Utleira 2
    Fram
    1
    1
  • 17 september 2019 - 18:30
    Sverresborg 2 (H) vs. (B) Utleira 3
    Sverresborg  2
    Utleira 3
    2
    5
  • 17 september 2019 - 20:00
    Skogn (H) vs. (B) Utleira
    Skogn
    Utleira
    1
    4
  • 18 september 2019 - 18:30
    Lensvik (H) vs. (B) Utleira 2
    Lensvik
    Utleira 2
    3
    1
  • 18 september 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Oppdal
    Utleira
    Oppdal
    0
    7
  • 19 september 2019 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Kattem 2
    Utleira 2
    Kattem 2
    3
    8
  • 19 september 2019 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Vestbyen 2
    Utleira 2
    Vestbyen 2
    2
    3
  • 19 september 2019 - 18:30
    Utleira 4 (H) vs. (B) Melhus 2
    Utleira 4
    Melhus 2
    5
    2
  • 19 september 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Malvik 2
    Utleira
    Malvik 2
    3
    6
  • 19 september 2019 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Trygg/Lade
    Utleira 2
    Trygg/Lade
    0
    6
  • 20 september 2019 - 17:15
    Utleira 3 (H) vs. (B) Vestbyen
    Utleira 3
    Vestbyen
    3
    6
  • 20 september 2019 - 18:30
    Nationalkameratene 2 (H) vs. (B) Utleira
    Nationalkameratene 2
    Utleira
    9
    7
  • 20 september 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Gauldal
    Utleira
    Gauldal
    7
    2
  • 20 september 2019 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Hommelvik 2
    Utleira 3
    Hommelvik 2
    3
    3
  • 20 september 2019 - 18:30
    Lånke (H) vs. (B) Utleira 2
    Lånke
    Utleira 2
    6
    0
  • 20 september 2019 - 18:30
    Tangmoen 2 (H) vs. (B) Utleira
    Tangmoen 2
    Utleira
    2
    2
  • 20 september 2019 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Buvik
    Utleira
    Buvik
    7
    2
  • 21 september 2019 - 14:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Byneset
    Utleira 2
    Byneset
    6
    0
  • 22 september 2019 - 14:00
    Utleira (H) vs. (B) Sjetne
    Utleira
    Sjetne
    2
    4
  • 22 september 2019 - 15:30
    Strindheim (H) vs. (B) Utleira
    Strindheim
    Utleira
    2
    9
  • 22 september 2019 - 16:00
    Oppdal (H) vs. (B) Utleira
    Oppdal
    Utleira
    4
    5
  • 22 september 2019 - 18:00
    Kattem (H) vs. (B) Utleira
    Kattem
    Utleira
    2
    6
  • 22 september 2019 - 18:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) NTNUI 2
    Utleira 2
    NTNUI 2
    1
    3
  • 22 september 2019 - 19:30
    Astor (H) vs. (B) Utleira
    Astor
    Utleira
    4
    1
  • 23 september 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Astor 3
    Utleira
    Astor 3
    1
    9
  • 23 september 2019 - 18:30
    Svorkmo 2 (H) vs. (B) Utleira 3
    Svorkmo 2
    Utleira 3
    8
    1
  • 23 september 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Kattem
    Utleira 2
    Kattem
    2
    3
  • 23 september 2019 - 20:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Astor 2
    Utleira 2
    Astor 2
    0
    0
  • 24 september 2019 - 16:30
    Utleira (H) vs. (B) Melhus
    Utleira
    Melhus
    1
    0
  • 24 september 2019 - 17:15
    Strindheim 5 (H) vs. (B) Utleira 4
    Strindheim 5
    Utleira 4
    1
    3
  • 24 september 2019 - 18:00
    Charlottenlund 3 (H) vs. (B) Utleira
    Charlottenlund  3
    Utleira
    5
    5
  • 24 september 2019 - 18:00
    Ranheim 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Ranheim 2
    Utleira 2
    1
    6
  • 24 september 2019 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Klæbu 2
    Utleira 3
    Klæbu 2
    9
    2
  • 24 september 2019 - 19:30
    Utleira (H) vs. (B) Ørland
    Utleira
    Ørland
    1
    3
  • 25 september 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Leik 7er
    Utleira 2
    Leik 7er
    6
    3
  • 25 september 2019 - 18:30
    Nidelv (H) vs. (B) Utleira
    Nidelv
    Utleira
    2
    5
  • 26 september 2019 - 17:15
    Klæbu 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Klæbu 2
    Utleira 2
    4
    5
  • 26 september 2019 - 18:00
    Nardo (H) vs. (B) Utleira
    Nardo
    Utleira
    6
    0
  • 26 september 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Astor 3
    Utleira
    Astor 3
    7
    2
  • 26 september 2019 - 18:30
    Trygg/Lade (H) vs. (B) Utleira
    Trygg/Lade
    Utleira
    0
    11
  • 26 september 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Tiller
    Utleira
    Tiller
    7
    4
  • 26 september 2019 - 19:30
    Hitra (H) vs. (B) Utleira
    Hitra
    Utleira
    4
    0
  • 27 september 2019 - 17:15
    Strindheim 2 (H) vs. (B) Utleira 3
    Strindheim 2
    Utleira 3
    3
    4
  • 27 september 2019 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Freidig
    Utleira
    Freidig
    4
    1
  • 27 september 2019 - 18:30
    Lånke (H) vs. (B) Utleira 2
    Lånke
    Utleira 2
    10
    2
  • 27 september 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Hommelvik
    Utleira 2
    Hommelvik
    5
    3
  • 27 september 2019 - 20:00
    Byneset (H) vs. (B) Utleira
    Byneset
    Utleira
    5
    3
  • 28 september 2019 - 15:30
    Fosen (H) vs. (B) Utleira 2
    Fosen
    Utleira 2
    3
    6
  • 29 september 2019 - 16:00
    Utleira (H) vs. (B) Sverresborg
    Utleira
    Sverresborg
    2
    2
  • 29 september 2019 - 17:30
    Charlottenlund 5 (H) vs. (B) Utleira 2
    Charlottenlund 5
    Utleira 2
    8
    5
  • 30 september 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Stjørdals-Blink
    Utleira
    Stjørdals-Blink
    3
    2
  • 30 september 2019 - 18:30
    Utleira 3 (H) vs. (B) Strindheim 3
    Utleira 3
    Strindheim 3
    1
    2
  • 30 september 2019 - 18:30
    Lånke (H) vs. (B) Utleira
    Lånke
    Utleira
    2
    0
  • 30 september 2019 - 20:00
    Kattem (H) vs. (B) Utleira
    Kattem
    Utleira
    7
    0
  • 01 oktober 2019 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Trond 2
    Utleira 2
    Trond 2
    1
    7
  • 01 oktober 2019 - 18:30
    Utleira 4 (H) vs. (B) Sokna 2
    Utleira 4
    Sokna 2
    9
    1
  • 01 oktober 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Oppdal
    Utleira
    Oppdal
    1
    5
  • 01 oktober 2019 - 18:30
    Hegra (H) vs. (B) Utleira 2
    Hegra
    Utleira 2
    2
    3
  • 01 oktober 2019 - 18:30
    Leik (H) vs. (B) Utleira 3
    Leik
    Utleira 3
    4
    3
  • 02 oktober 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Utleira 2
    Oppdal
    Utleira 2
    1
    4
  • 02 oktober 2019 - 19:30
    Ranheim 2 (H) vs. (B) Utleira
    Ranheim 2
    Utleira
    2
    3
  • 02 oktober 2019 - 19:45
    Tynset (H) vs. (B) Utleira
    Tynset
    Utleira
    0
    5
  • 03 oktober 2019 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Kattem
    Utleira 2
    Kattem
    1
    6
  • 03 oktober 2019 - 17:15
    Utleira 2 (H) vs. (B) Ranheim 3
    Utleira 2
    Ranheim  3
    6
    3
  • 03 oktober 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Malvik
    Utleira 2
    Malvik
    0
    8
  • 03 oktober 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) KIL/Hemne
    Utleira
    KIL/Hemne
    3
    1
  • 03 oktober 2019 - 19:00
    NTNUI 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    NTNUI 2
    Utleira 2
    3
    1
  • 04 oktober 2019 - 17:15
    Utleira 3 (H) vs. (B) Freidig 2
    Utleira 3
    Freidig 2
    5
    12
  • 04 oktober 2019 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Heimdal
    Utleira
    Heimdal
    3
    2
  • 04 oktober 2019 - 17:15
    Sjetne (H) vs. (B) Utleira
    Sjetne
    Utleira
    0
    0
  • 04 oktober 2019 - 18:00
    Ranheim 2 (H) vs. (B) Utleira
    Ranheim  2
    Utleira
    3
    2
  • 04 oktober 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Orkdal 2
    Utleira
    Orkdal 2
    3
    6
  • 04 oktober 2019 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Hitra
    Utleira
    Hitra
    0
    13
  • 05 oktober 2019 - 13:00
    Flerkulturelt (H) vs. (B) Utleira 2
    Flerkulturelt
    Utleira 2
    4
    1
  • 06 oktober 2019 - 16:00
    Utleira (H) vs. (B) Ranheim TF 3
    Utleira
    Ranheim TF 3
    0
    0
  • 06 oktober 2019 - 16:00
    Utleira (H) vs. (B) Kolstad 2
    Utleira
    Kolstad  2
    3
    4
  • 06 oktober 2019 - 18:00
    Hommelvik 3 (H) vs. (B) Utleira 2
    Hommelvik 3
    Utleira 2
    5
    1
  • 13 oktober 2019 - 15:00
    Utleira (H) vs. (B) Flatås
    Utleira
    Flatås
    1
    3
  • 14 oktober 2019 - 16:30
    Utleira (H) vs. (B) Flatås
    Utleira
    Flatås
    4
    3
  • 14 oktober 2019 - 18:30
    Kolstad (H) vs. (B) Utleira 3
    Kolstad
    Utleira 3
    2
    1
  • 14 oktober 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Freidig
    Utleira 2
    Freidig
    1
    2
  • 14 oktober 2019 - 18:30
    Remyra (H) vs. (B) Utleira
    Remyra
    Utleira
    4
    2
  • 14 oktober 2019 - 19:15
    Astor 4 (H) vs. (B) Utleira 2
    Astor 4
    Utleira 2
    2
    12
  • 15 oktober 2019 - 16:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Malvik
    Utleira 2
    Malvik
    2
    6
  • 15 oktober 2019 - 18:30
    Hegra (H) vs. (B) Utleira 2
    Hegra
    Utleira 2
    9
    0
  • 15 oktober 2019 - 18:30
    Vestbyen 2 (H) vs. (B) Utleira 4
    Vestbyen 2
    Utleira 4
    7
    3
  • 15 oktober 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Charlottenlund
    Utleira 2
    Charlottenlund
    11
    3
  • 15 oktober 2019 - 19:45
    Utleira (H) vs. (B) Lånke
    Utleira
    Lånke
    1
    8
  • 15 oktober 2019 - 20:00
    Nationalkameratene (H) vs. (B) Utleira
    Nationalkameratene
    Utleira
    0
    2
  • 17 oktober 2019 - 17:15
    Hommelvik 4 (H) vs. (B) Utleira 2
    Hommelvik 4
    Utleira 2
    10
    7
  • 17 oktober 2019 - 17:15
    Charlottenlund 6 (H) vs. (B) Utleira 3
    Charlottenlund 6
    Utleira 3
    10
    3
  • 17 oktober 2019 - 17:15
    Tiller 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Tiller 2
    Utleira 2
    3
    7
  • 17 oktober 2019 - 19:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Trønder-Lyn
    Utleira 2
    Trønder-Lyn
    7
    5
  • 17 oktober 2019 - 20:00
    Nationalkameratene 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Nationalkameratene 2
    Utleira 2
    5
    2
  • 18 oktober 2019 - 17:15
    Tiller 3 (H) vs. (B) Utleira
    Tiller 3
    Utleira
    2
    3
  • 18 oktober 2019 - 17:15
    Utleira (H) vs. (B) Byneset
    Utleira
    Byneset
    6
    5
  • 18 oktober 2019 - 18:30
    Melhus 2 (H) vs. (B) Utleira
    Melhus 2
    Utleira
    6
    1
  • 18 oktober 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Melhus
    Utleira 2
    Melhus
    5
    3
  • 18 oktober 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Remyra
    Utleira
    Remyra
    3
    3
  • 20 oktober 2019 - 11:00
    Nationalkameratene 2 (H) vs. (B) Utleira
    Nationalkameratene 2
    Utleira
    7
    1
  • 20 oktober 2019 - 14:00
    Frøya (H) vs. (B) Utleira 2
    Frøya
    Utleira 2
    1
    3
  • 20 oktober 2019 - 14:00
    Tynset 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Tynset 2
    Utleira 2
    3
    0
  • 20 oktober 2019 - 18:00
    Utleira (H) vs. (B) Remyra
    Utleira
    Remyra
    5
    5
  • 02 november 2019 - 11:00
    Tiller 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Tiller 2
    Utleira 2
    2
    1
  • 09 november 2019 - 17:00
    Utleira (H) vs. (B) Vesterålen
    Utleira
    Vesterålen
    2
    7
  • 12 november 2019 - 20:45
    Ranheim (H) vs. (B) Utleira
    Ranheim
    Utleira
    9
    0
  • 16 november 2019 - 15:00
    Utleira (H) vs. (B) Sjarmtrollan
    Utleira
    Sjarmtrollan
    1
    3
  • 23 november 2019 - 10:00
    Trondheim Troll (H) vs. (B) Utleira 2
    Trondheim Troll
    Utleira 2
    0
    0
  • 23 november 2019 - 12:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Vegakameratene
    Utleira 2
    Vegakameratene
    0
    0
  • 23 november 2019 - 16:00
    Utleira (H) vs. (B) Ranheim
    Utleira
    Ranheim
    0
    0
  • 24 november 2019 - 10:40
    NTNUI 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    NTNUI 2
    Utleira 2
    0
    0
  • 24 november 2019 - 12:30
    Tiller 2 (H) vs. (B) Utleira 2
    Tiller 2
    Utleira 2
    0
    0
  • 24 november 2019 - 13:25
    Utleira (H) vs. (B) Strindheim
    Utleira
    Strindheim
    0
    0
  • 24 november 2019 - 14:00
    Utleira (H) vs. (B) Freidig
    Utleira
    Freidig
    0
    0
  • 24 november 2019 - 15:15
    Utleira (H) vs. (B) NTNUI
    Utleira
    NTNUI
    0
    0
  • 01 desember 2019 - 10:40
    Utleira (H) vs. (B) Ranheim
    Utleira
    Ranheim
    0
    0
  • 01 desember 2019 - 13:25
    NTNUI 2 (H) vs. (B) Utleira
    NTNUI 2
    Utleira
    0
    0
  • 01 desember 2019 - 15:15
    NTNUI (H) vs. (B) Utleira 2
    NTNUI
    Utleira 2
    0
    0
  • 01 desember 2019 - 17:05
    Utleira 2 (H) vs. (B) NTNUI 2
    Utleira 2
    NTNUI 2
    0
    0
  • 01 desember 2019 - 18:55
    Utleira 2 (H) vs. (B) Kattem
    Utleira 2
    Kattem
    0
    0
  • 07 desember 2019 - 12:00
    Byneset (H) vs. (B) Utleira 2
    Byneset
    Utleira 2
    0
    0
  • 07 desember 2019 - 15:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) NTNUI
    Utleira 2
    NTNUI
    0
    0
  • 14 desember 2019 - 18:00
    Utleira (H) vs. (B) Hulløy Bodø FC
    Utleira
    Hulløy Bodø FC
    0
    0
  • 31 desember 2019 - 00:00
    Freidig (H) vs. (B) Utleira
    Freidig
    Utleira
    0
    0
  • 04 januar 2020 - 12:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Byneset
    Utleira 2
    Byneset
    0
    0
  • 04 januar 2020 - 15:00
    Tiller (H) vs. (B) Utleira 2
    Tiller
    Utleira 2
    0
    0
  • 05 januar 2020 - 10:00
    Ranheim (H) vs. (B) Utleira
    Ranheim
    Utleira
    0
    0
  • 05 januar 2020 - 11:50
    Utleira (H) vs. (B) Tiller
    Utleira
    Tiller
    0
    0
  • 05 januar 2020 - 12:45
    Utleira 2 (H) vs. (B) Ranheim
    Utleira 2
    Ranheim
    0
    0
  • 05 januar 2020 - 16:25
    Utleira 2 (H) vs. (B) Utleira
    Utleira 2
    Utleira
    0
    0
  • 05 januar 2020 - 16:25
    Utleira 2 (H) vs. (B) Utleira
    Utleira 2
    Utleira
    0
    0
  • 11 januar 2020 - 17:00
    KFUM (H) vs. (B) Utleira
    KFUM
    Utleira
    0
    0
  • 12 januar 2020 - 11:00
    NTNUI (H) vs. (B) Utleira 2
    NTNUI
    Utleira 2
    0
    0
  • 12 januar 2020 - 14:00
    Fredrikshald (H) vs. (B) Utleira
    Fredrikshald
    Utleira
    0
    0
  • 12 januar 2020 - 14:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Trondheim Troll
    Utleira 2
    Trondheim Troll
    0
    0
  • 18 januar 2020 - 10:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) NTNUI
    Utleira 2
    NTNUI
    0
    0
  • 18 januar 2020 - 10:55
    Utleira (H) vs. (B) NTNUI 2
    Utleira
    NTNUI 2
    0
    0
  • 18 januar 2020 - 11:50
    Utleira 2 (H) vs. (B) Tiller
    Utleira 2
    Tiller
    0
    0
  • 18 januar 2020 - 12:45
    NTNUI (H) vs. (B) Utleira
    NTNUI
    Utleira
    0
    0
  • 18 januar 2020 - 14:35
    Utleira (H) vs. (B) Tiller 2
    Utleira
    Tiller 2
    0
    0
  • 19 januar 2020 - 15:00
    Hulløy Bodø FC (H) vs. (B) Utleira
    Hulløy Bodø FC
    Utleira
    0
    0
  • 25 januar 2020 - 12:30
    Sandefjord (H) vs. (B) Utleira
    Sandefjord
    Utleira
    0
    0
  • 26 januar 2020 - 10:00
    Byneset (H) vs. (B) Utleira 2
    Byneset
    Utleira 2
    0
    0
  • 26 januar 2020 - 14:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) NTNUI
    Utleira 2
    NTNUI
    0
    0
  • 26 januar 2020 - 15:30
    OSI Futsal (H) vs. (B) Utleira
    OSI Futsal
    Utleira
    0
    0
  • 01 februar 2020 - 11:00
    Trondheim Troll (H) vs. (B) Utleira 2
    Trondheim Troll
    Utleira 2
    0
    0
  • 01 februar 2020 - 13:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Vegakameratene
    Utleira 2
    Vegakameratene
    0
    0
  • 01 februar 2020 - 15:00
    Tiller (H) vs. (B) Utleira 2
    Tiller
    Utleira 2
    0
    0
  • 02 februar 2020 - 15:30
    Ranheim (H) vs. (B) Utleira 2
    Ranheim
    Utleira 2
    0
    0
  • 02 februar 2020 - 16:25
    Kattem (H) vs. (B) Utleira
    Kattem
    Utleira
    0
    0
  • 02 februar 2020 - 18:15
    Utleira (H) vs. (B) Utleira 2
    Utleira
    Utleira 2
    0
    0
  • 02 februar 2020 - 18:15
    Utleira (H) vs. (B) Utleira 2
    Utleira
    Utleira 2
    0
    0
  • 08 februar 2020 - 16:00
    Utleira (H) vs. (B) KFUM
    Utleira
    KFUM
    0
    0
  • 09 februar 2020 - 10:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Strindheim
    Utleira 2
    Strindheim
    0
    0
  • 09 februar 2020 - 10:55
    Tiller (H) vs. (B) Utleira
    Tiller
    Utleira
    0
    0
  • 09 februar 2020 - 12:00
    Utleira (H) vs. (B) Fredrikshald
    Utleira
    Fredrikshald
    0
    0
  • 09 februar 2020 - 12:45
    Tiller (H) vs. (B) Utleira 2
    Tiller
    Utleira 2
    0
    0
  • 09 februar 2020 - 13:40
    Tiller 2 (H) vs. (B) Utleira
    Tiller 2
    Utleira
    0
    0
  • 14 februar 2020 - 19:00
    Sjarmtrollan (H) vs. (B) Utleira
    Sjarmtrollan
    Utleira
    0
    0
  • 15 februar 2020 - 11:00
    Utleira 2 (H) vs. (B) Tiller
    Utleira 2
    Tiller
    0
    0
  • 15 februar 2020 - 13:00
    Vegakameratene (H) vs. (B) Utleira 2
    Vegakameratene
    Utleira 2
    0
    0
  • 15 februar 2020 - 21:00
    Vesterålen (H) vs. (B) Utleira
    Vesterålen
    Utleira
    0
    0
  • 16 februar 2020 - 14:35
    Kattem (H) vs. (B) Utleira 2
    Kattem
    Utleira 2
    0
    0
  • 16 februar 2020 - 15:30
    Strindheim (H) vs. (B) Utleira
    Strindheim
    Utleira
    0
    0
  • 16 februar 2020 - 16:25
    Utleira 2 (H) vs. (B) Tiller 2
    Utleira 2
    Tiller 2
    0
    0
  • 16 februar 2020 - 17:20
    Utleira (H) vs. (B) Kattem
    Utleira
    Kattem
    0
    0
  • 16 februar 2020 - 18:15
    Strindheim (H) vs. (B) Utleira 2
    Strindheim
    Utleira 2
    0
    0
  • 28 februar 2020 - 20:00
    Utleira (H) vs. (B) Sandefjord
    Utleira
    Sandefjord
    0
    0
  • 01 mars 2020 - 12:00
    Utleira (H) vs. (B) OSI Futsal
    Utleira
    OSI Futsal
    0
    0
Levert av IdrettenOnline