Terminliste høst-2016

Postet av Håndball G14 - 2005 den 20. Okt 2016

Kampoversikt høst-2016

Ved forfall, så varsles trener for laget.

Lag 1. Robert tlf. 95 72 90 58

Lag 2. Mads Ole tlf. 98 28 37 23


Hvis ikke sekretariatsvakt passer, vær vennlig å bytt med noen!

Klokkeslett

Hjemmelag

Bortelag

Hall

UIL1

Sekretariat

22.10.2016

10:00

UIL 1

Malvik IL

Utleira B

Stefan

Kristian/Alejandro

05.11.2016

09:00

Sverresborg

UIL 1

Byåsenhallen

Nils Elias

12.11.2016

09:00

UIL 1

CSK 2

Utleira A

Magnus

Stefan/NilsE.

13.11.2016

13:00

Hommelvik

UIL 1

Malvikhallen

Alvar

26.11.2016

10:00

Klæbu

UIL 1

Tanemhallen

Adrian

27.11.2016

12:00

Melhus/Gimse 2

UIL 1

Melhushallen

Oskar

10.12.2016

09:00

UIL 1

Ranheim 2

Utleira A

Erlend

Alvar/Oskar

10.12.2016

13:00

UIL 1

Byåsen

Utleira A

Iver

Erlend/Iver

18.12.2016

11:00

Sjetne

UIL 1

Nidarø F2

Herman HI


Dato

Klokkeslett

Hjemmelag

Bortelag

Hall

Lag

UIL1

UIL 2

Sekretariat

22.10.2016

11:00

UIL 3

Ranheim 3

Utleira A

UIL1

Stefan

Martin

Herman A./Magnus

22.10.2016

14:00

UIL 3

Strindheim 3

Utleira A

UIL 2

Nils Elias

Matheo

Herman I./ Adrian

05.11.2016

14:00

UIL 3

Rennebu

Utleira B

UIL1

Magnus

Elias

Herman I./ Adrian

12.11.2016

11:30

Sjetne

UIL 3

Åsheimhallen

UIL1

Alvar

Kristian

13.11.2016

13:30

Kattem

UIL 3

Åsheimhallen

UIL 2

Adrian

Herman A

19.11.2016

11:30

UIL 3

Melhus/Gimse

Utleira A

UIL 2

Oskar

Alejandro

Olav/Elias

03.12.2016

11:00

UIL 3

Hitra

Utleira A

UIL1

Erlend

Olav

Stefan/Nils Elias

03.12.2016

15:00

Skaun

UIL 3

Rossvoll flerbrukshall

UIL1

Iver

Marius

07.01.2017

14:00

UIL 3

Skaun

Utleira A

UIL 2

Herman HI

Andreas

Andreas/Matheo


Dato

Klokkeslett

Hjemmelag

Bortelag

Hall

UIL 2

Sekretariat

22.10.2016

10:55

UIL 2

Strindheim 2

Utleira B

Martin

Adrian/Matheo

12.11.2016

10:55

UIL 2

Kattem 2

Utleira A

Matheo

Martin/Matheo

13.11.2016

10:00

CSK

UIL 2

CSK-hallen B

Elias

26.11.2016

14:15

Sjetne 2

UIL 2

Rostenhallen

Kristian

03.12.2016

14:30

UIL 2

Trygg/Lade

Utleira B

Herman A

Marius/Andreas

17.12.2016

11:00

Nidelv

UIL 2

Nidelvhallen

Alejandro

18.12.2016

10:00

Strindheim 2

UIL 2

Leangenhallen

Olav

Marius

Andreas


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline