Terminliste 2016

Postet av Håndball J12 - 2007 den 6. Des 2015

Hei!

Vi har delt inn i tre nye lag for kampene etter jul.

Lag 1 spiller de kampene som Utleira j08 har oppført i "Minhåndball".

Lag 2 spiller kampene til Utleira 2 j08 i "Minhåndball" unntatt man 11/1 og tor 11/2.

Lag 3 spiller kampene til Utleira 3 j08 i "Minhåndball" pluss man 11/1 og tor 11/2.

Oppmøte 20 min før kampstart og gi beskjed til trener om du ikke kan komme.

Utleira 1

Trener Camilla 93 28 66 18 og Jannicke 90 74 97 32

Leah, Kristine, Ane Margrethe, Tuva, Nora, Linnea, Marikken

Søn 03.01

Kl 14.30

Leangenhallen halvd B

Strindheim 5 - Utleira

Ons 06.01

Kl 17.30

Malvikhallen halvd B

Malvik 4 – Utleira

Ons 20.01

Kl 17.30

Nidarøhallen E1

Trygg/Lade - Utleira

Ons 20.01

Kl 18.30

Nidarøhallen E1

Utleira – Ranheim2

Lør 23.01

Kl 9.30

Utleirahallen B

Utleira – Charlottenlund

Lør 06.02

Kl 10.30

Utleirahallen B

Utleira – Malvik 4

Tir 09.02

Kl 17.00

Nidarøhallen E2

Byåsen 5 – Utleira

Tor 03.03

Kl 18.00

Sveberghallen A

Hommelvik 4 – Utleira

Tir 08.03

Kl 18.30

Nidarøhallen E3

Tiller 2 – Utleira

Tir 08.03

Kl 19.30

Nidarøhallen E2

Utleira – Hommelvik 2

Søn 13.03

Kl 16.30

Sveberghallen B

Hommelvik 2- Utleira

Utleira 2

Trener Kine 93 49 35 91

Kajsa, Lone, Mary, Sara, Sigrid, Johanne, Helene UJ

Ons 20.01

Kl 19.30

Nidarøhallen E3

Sjetne –Utleira 2

Lør 23.01

Kl 9.00

Utleirahallen B

Utleira 2 – Nidelv

Lør 23.01

Kl 11.00

Utleirahallen B

Utleira 2- Freidig 4

Tor 18.02

Kl 18.00

Nidarøhallen E3

Utleira 2 – Ranheim 4

Tor 18.02

Kl 19.30

Nidarøhallen E2

Flatås2 – Utleira 2

Søn 06.03

Kl 9.30

Leangenhallen B

Strindheim2 –Utleira2

Man 07.03

18.00

Nidarøhallen E3

Utleira2 – Strindheim 2

Fre 11.03

19.00

Nidarøhallen E3

Utleira 2- Byåsen 6

Man 14.03

18.30

Nidarøhallen E2

Utleira2- Ranheim 6

Man 14.03

19.30

Nidarøhallen E2

Utleira2 - Sverresborg

Tor 17.03

19.30

Nidarøhallen E3

Freidig4- Utleira 2

Utleira 3

Trener Ann Christin 41 52 92 00 og Elisabeth 97 53 19 75

Jessica, Silja, Malene, Vilde, Helene BE, Guro, Anchal

Man 11.01

Kl 17.00

Nidarøhallen E2

Byåsen6 – Utleira 3

Lør 23.01

Kl 11.30

Utleirahallen B

Utleira 3 –Ranheim7

Lør 23.01

Kl 13.00

Utleirahallen B

Utleira 3- Strindheim

Ons 03.02

Ons 03.02

Kl 17.00

Kl 18.30

Nidarøhallen E1

Nidarøhallen E1

Utleira 3 - Trygg/Lade

Rapp – Utleira 3

Lør 06.02

Kl 12.30

Utleirahallen

Utleira 3- Freidig3

Tor 11.02

Kl 17.00

Nidarøhallen E2

Ranheim6– Utleira 3

Tor 11.02

Kl 19.00

Nidarøhallen E3

Charlottenlund6 – Utleira3

Man 15.02

Kl 18.00

Nidarøhallen E2

Byåsen –Utleira 3

Man 15.02

Kl 19.00

Nidarøhallen E2

Sverresborg2- Utleira3

Ons 02.03

Kl 19.30

Nidarøhallen E2

Utleira3- Nidelv 2

Tir 15.03

Kl 18.30

Nidarøhallen E2

Selsbakk – Utleira3


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline