Miniserie kampoppsett vår 2015

Postet av Fotball J13 - 2006 den 28. Apr 2015

Kampprogrammet for miniserien er klar. Hold av datoene, lagsoppsett vil komme.

Runde 1 Uke 18 kampdag 29. april

Brattsberg


Bane 1

Bane 2

Klokken

Hjemmelag

Bortelag

Hjemmelag

Bortelag

17.00-17.30

Brattsberg J06-1

Nardo J06-1

Nidelv J06-1

Ottis J06-1

17.30-18.00

Nardo J06-2

Nidelv J06-2

Utleir J06-1

Ottis J06-2

18.00-18.30

Ottis J06-1

Brattsberg J06-1

Nardo J06-1

Nidelv J06-1

18.30-19.00

Ottis J06-2

Nardo J06-2

Nidelv J06-2

Utleir J06-1

Runde 2 Uke 19 kampdag 6. mai

Othillienborg


Bane 1

Bane 2

Bane 3

Klokken

Hjemmelag

Bortelag

Hjemmelag

Bortelag

Hjemmelag

Bortelag

17.00-17.30

Nidelv J06-3

Utleir J06-2

Ottis J06-2

Brattsberg J06-1

17.30-18.00

Utleir G06-3

Nardo G06-3

Ottis G06-2

Nidelv G06-1

Brattsberg G06-1

Nidelv G06-2

18.00-18.30

Brattsberg J06-1

Nidelv J06-3

Utleir J06-2

Ottis J06-2

18.30-19.00

Nidelv G06-2

Utleir G06-3

Nardo G06-3

Ottis G06-2

Nidelv G06-1

Brattsberg G06-1

Runde 3 Uke 20 kampdag 13. mai

Nidarvoll Skole


Bane 1

Bane 2

Klokken

Hjemmelag

Bortelag



17.00-17.30

Nidelv J08-2

Utleir J08-1

Nidelv J08-1

Ottis J08-1

17.30-18.00

Nidelv J06-1

Ottis J06-1

Nardo J06-2

Utleir J06-1

18.00-18.30

Ottis J08-1

Nidelv J08-2

Utleir J08-1

Nidelv J08-1

18.30-19.00

Utleir J06-1

Nidelv J06-1

Ottis J06-1

Nardo J06-2

Runde 4 Uke 21 kampdag 20. mai

Utleira Stordalen


Bane 1

Bane 2

Klokken

Hjemmelag

Bortelag

Hjemmelag

Bortelag

17.00-17.30

17.30-18.00

18.00-18.30

18.30-19.00

Runde 5 Uke 22 kampdag 27.mai

Brattsberg


Bane 1

Bane 2

Klokken

Hjemmelag

Bortelag

Hjemmelag

Bortelag

17.00-17.30

Brattsberg G06-1

Utleir G06-3

Kvikk G06-1

Ottis G06-1

17.30-18.00

Brattsberg J06-1

Utleir J06-2

Nardo J06-2

Ottis J06-1

18.00-18.30

Ottis G06-1

Brattsberg G06-1

Utleir G06-3

Kvikk G06-1

18.30-19.00

Ottis J06-1

Brattsberg J06-1

Utleir J06-2

Nardo J06-2

Runde 6 Uke 23 kampdag 3. juni

Nissekollen


Bane 1

Bane 2

Klokken

Hjemmelag

Bortelag

Hjemmelag

Bortelag

17.00-17.30

Nardo J06-1

Nidelv J06-3

Utleir J06-1

Ottis J06-2

17.30-18.00

Utleir J06-2

Nidelv J06-1

Nardo J06-2

Nidelv J06-2

18.00-18.30

Ottis J06-2

Nardo J06-1

Nidelv J06-3

Utleir J06-1

18.30-19.00

Nidelv J06-2

Utleir J06-2

Nidelv J06-1

Nardo J06-2

Runde 7 Uke 24 kampdag 10. juni

Brattsberg


Bane 1

Bane 2

Klokken

Hjemmelag

Bortelag

Hjemmelag

Bortelag

17.00-17.30

Brattsberg G08-1

Nardo G08-3

Brattsberg G08-2

Utleir G08-2

17.30-18.00

Brattsberg J06-1

Nidelv J06-3

Utleir J06-2

Nidelv J06-1

18.00-18.30

Utleir G08-2

Brattsberg G08-1

Nardo G08-3

Brattsberg G08-2

18.30-19.00

Nidelv J06-1

Brattsberg J06-1

Nidelv J06-3

Utleir J06-2

Nissekollen


Bane 1

Bane 2

Klokken

Hjemmelag

Bortelag

Hjemmelag

Bortelag

17.00-17.30

Nardo J05-1

Nidelv J05-1

Nardo J05-2

Ottis J05-1

17.30-18.00

Nardo J06-1

Nidelv J06-2

Utleir J06-1

Ottis J06-1

18.00-18.30

Ottis J05-1

Nardo J05-1

Nidelv J05-1

Nardo J05-2

18.30-19.00

Ottis J06-1

Nardo J06-1

Nidelv J06-2

Utleir J06-1




0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline