Terminliste 2016
Postet av Håndball J12 - 2007 den 6. Des 2015
Hei!
Vi har delt inn i tre nye lag for kampene etter jul.
Lag 1 spiller de kampene som Utleira j08 har oppført i "Minhåndball".
Lag 2 spiller kampene til Utleira 2 j08 i "Minhåndball" unntatt man 11/1 og tor 11/2.
Lag 3 spiller kampene til Utleira 3 j08 i "Minhåndball" pluss man 11/1 og tor 11/2.
Oppmøte 20 min før kampstart og gi beskjed til trener om du ikke kan komme.
Utleira 1
Trener Camilla 93 28 66 18 og Jannicke 90 74 97 32
Leah, Kristine, Ane Margrethe, Tuva, Nora, Linnea, Marikken
Søn 03.01 | Kl 14.30 | Leangenhallen halvd B | Strindheim 5 - Utleira |
Ons 06.01 | Kl 17.30 | Malvikhallen halvd B | Malvik 4 – Utleira |
Ons 20.01 | Kl 17.30 | Nidarøhallen E1 | Trygg/Lade - Utleira |
Ons 20.01 | Kl 18.30 | Nidarøhallen E1 | Utleira – Ranheim2 |
Lør 23.01 | Kl 9.30 | Utleirahallen B | Utleira – Charlottenlund |
Lør 06.02 | Kl 10.30 | Utleirahallen B | Utleira – Malvik 4 |
Tir 09.02 | Kl 17.00 | Nidarøhallen E2 | Byåsen 5 – Utleira |
Tor 03.03 | Kl 18.00 | Sveberghallen A | Hommelvik 4 – Utleira |
Tir 08.03 | Kl 18.30 | Nidarøhallen E3 | Tiller 2 – Utleira |
Tir 08.03 | Kl 19.30 | Nidarøhallen E2 | Utleira – Hommelvik 2 |
Søn 13.03 | Kl 16.30 | Sveberghallen B | Hommelvik 2- Utleira |
Utleira 2
Trener Kine 93 49 35 91
Kajsa, Lone, Mary, Sara, Sigrid, Johanne, Helene UJ
Ons 20.01 | Kl 19.30 | Nidarøhallen E3 | Sjetne –Utleira 2 |
Lør 23.01 | Kl 9.00 | Utleirahallen B | Utleira 2 – Nidelv |
Lør 23.01 | Kl 11.00 | Utleirahallen B | Utleira 2- Freidig 4 |
Tor 18.02 | Kl 18.00 | Nidarøhallen E3 | Utleira 2 – Ranheim 4 |
Tor 18.02 | Kl 19.30 | Nidarøhallen E2 | Flatås2 – Utleira 2 |
Søn 06.03 | Kl 9.30 | Leangenhallen B | Strindheim2 –Utleira2 |
Man 07.03 | 18.00 | Nidarøhallen E3 | Utleira2 – Strindheim 2 |
Fre 11.03 | 19.00 | Nidarøhallen E3 | Utleira 2- Byåsen 6 |
Man 14.03 | 18.30 | Nidarøhallen E2 | Utleira2- Ranheim 6 |
Man 14.03 | 19.30 | Nidarøhallen E2 | Utleira2 - Sverresborg |
Tor 17.03 | 19.30 | Nidarøhallen E3 | Freidig4- Utleira 2 |
Utleira 3
Trener Ann Christin 41 52 92 00 og Elisabeth 97 53 19 75
Jessica, Silja, Malene, Vilde, Helene BE, Guro, Anchal
Man 11.01 | Kl 17.00 | Nidarøhallen E2 | Byåsen6 – Utleira 3 |
Lør 23.01 | Kl 11.30 | Utleirahallen B | Utleira 3 –Ranheim7 |
Lør 23.01 | Kl 13.00 | Utleirahallen B | Utleira 3- Strindheim |
Ons 03.02 Ons 03.02 | Kl 17.00 Kl 18.30 | Nidarøhallen E1 Nidarøhallen E1 | Utleira 3 - Trygg/Lade Rapp – Utleira 3 |
Lør 06.02 | Kl 12.30 | Utleirahallen | Utleira 3- Freidig3 |
Tor 11.02 | Kl 17.00 | Nidarøhallen E2 | Ranheim6– Utleira 3 |
Tor 11.02 | Kl 19.00 | Nidarøhallen E3 | Charlottenlund6 – Utleira3 |
Man 15.02 | Kl 18.00 | Nidarøhallen E2 | Byåsen –Utleira 3 |
Man 15.02 | Kl 19.00 | Nidarøhallen E2 | Sverresborg2- Utleira3 |
Ons 02.03 | Kl 19.30 | Nidarøhallen E2 | Utleira3- Nidelv 2 |
Tir 15.03 | Kl 18.30 | Nidarøhallen E2 | Selsbakk – Utleira3 |
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.