Programmet for uke 49

Postet av Håndball J9 - 2009 den 3. Des 2017

Kun én kamp neste uke, men trening som vanlig mandag.


Lørdag kl.18.30 Byneset - Utleira 1, Byneshallen mini A

Lagleder: Lene
Spillere: Andrea, Jenny, Mille, Pernille, Ronja, Sofia, Victoria

Byneshallen ligger ved Spongdal skole.


Minner også om eksamensdugnad i hallen torsdag kl. 23.
Håper alle stiller opp, slik at dugnaden avvikles raskt.



Programmet for uke 47

Postet av Håndball J9 - 2009 den 19. Nov 2017

Mandag 20.11:
19.00 Kamp for lag 2 mot Strindheim i Nidarøhallen E1
Lagleder: Brit Eva
Spillere: Agnethe, Erle, Ingrid U, Ingrid F, Lovise, Sofie, Thea

Det blir trening som vanlig for resten.

---------------------------------------------------------
Tirsdag 21.11 fordeler vi kampene mellom de tre lagene:

17.00 Utleira 1 - Strindheim, Nidarø E4
Lagleder: Lene
Spillere: Andrea, Jenny, Mille, Pernille, Ronja, Sofia, Victoria

19.30 Utleira 2 - Tiller, Nidarø E1
Lagleder: Brit Eva
Spillere: Agnethe, Erle, Ingrid U, Ingrid F, Lovise, Sofie, Thea

19.30 Utleira 3 - Byåsen, Nidarø E3
Lagledere: Kristin og Gøril
Spillere: Andrine, Arianne, Leah, Mayah, Tilde, Maja

 ---------------------------------------------------------

Lørdag 25.11:
11.00 Melhus/Gimse - Utleira 1, Melhushallen Mini 3
12.00 Melhus/Gimse 2 - Utleira 1, Melhushallen Mini 3
Lagleder: Lene
Spillere: Andrea, Jenny, Mille, Pernille, Ronja, Sofia, Victoria

---------------------------------------------------------

Søndag 26.11
09.00 Klæbu - Utleira 1, Klæbuhallen C
Lagleder: Lene
Spillere: Andrea, Jenny, Mille, Pernille, Ronja, Sofia, Victoria

---------------------------------------------------------

Oppmøte 20 minutter før kampene som vanlig.
Ved kamper i Nidarøhellen kan det lønne seg å parkere på 
parkeringsplassen ved friidrettsbanen.
Sist uke var det i hvert  fall god plass der.



Kampoppsett for uke 46

Postet av Håndball J9 - 2009 den 12. Nov 2017

Trening som vanlig på mandag kl. 18-19.
--------------------------------------------------------

Tirsdag 14.11
17.30 CSK - Utleira 3, Nidarø E3
Lagledere: Kristin / Gøril
Spillere: Andrine, Arianne, Leah, Mayah, Tilde

18.30 Freidig 2 - Utleira 2, Nidarø E1
Lagleder: Brit Eva
Spillere: Agnethe, Erle, Ingrid U, Lovise, Sofie, Thea 

Oppmøte 20 min før kamp som vanlig.
Parkering og adkomst til Nidarøhallen kan være litt 
utfordrende pga byggeaktivitet, så vær ute i god tid.

------------------------------------------------------

Søndag 19.11 i Utleirahallen
11.00 Utleira 1 - Byåsen 4, Utleira A3
12.00 Utleira 1 - Byneset, Utleira A2
Lagleder: Lene
Spillere: Andrea, Jenny, Pernille, Ronja, Sofia, Victoria

11.30 Utleira 2 - Malvik 3, Utleira A3
12.30 Utleira 2 - Freidig 2, Utleira A3
Lag 3 - Kristin / Gøril:
Spillere: Andrine, Arianne, Leah, Mayah, Tilde



Kampoppsett for uke 45

Postet av Håndball J9 - 2009 den 6. Nov 2017

Lørdag 11.11

12.30 Utleira 2 - Nidelv 3, Nidelvhallen
Lagleder: Brit Eva
Spillere: Agnethe, Erle, Ingrid U, Ingrid F, Lovise, Sofie, Thea

15.30 Utleira 3 - Nidelv 1, Nidelvhallen
Lagledere: Kristin/Gøril
Spillere: Andrine, Arianne, Leah, Mayah, Tilde, Maja
-----------------------------------------------------------------

Søndag 12.11

10.00 Utleira 3 - Kolstad, Utleira A1
12.30 Utleira 3 - Nidelv 1, Utleira A3 

Lagledere: Kristin/Gøril
Spillere: Andrine, Arianne, Leah, Mayah, Tilde, Maja

11.30 Utleira 1 - Melhus/Gimse 2, Utleira A3
12.30 Utleira 1 - Heimdal, Utleira A1
Lagleder: Lene
Spillere: Andrea, Jenny, Mille, Pernille, Ronja, Sofia, Victoria

Oppmøte 20 minutter før første kamp som vanlig.



Oppsett for Sverresborg cup søndag 5.november

Postet av Håndball J9 - 2009 den 1. Nov 2017

Her er oppsettet for Sverresborg miniturnering i Åsveihallen på søndag.


Lag 1: Lagleder: Lene
Spillere: Jenny, Sofia, Pernille, Ronja, victoria

09:00 - 09:15 A Byåsen 2
09:40 - 09:55 B Melhus/Gimse 4
10:40 - 10:55 B Rapp


Lag 2:  Lagleder: Geir Olav
Spillere: Andrine, Lovise, Mayah, Mille, Maja

09:20 - 09:35 A Byåsen 1
10:00 - 10:15 B Heimdal 2
11:00 - 11:15 B Melhus/Gimse 3


Lag 3: Lagledere: Kristin/Gøril
Spillere: Leah, Tilde, Arianne, Erle (+ bistand fra Mayah/Andrine)

11:20 - 11:35 B Byåsen Dalgård 1
12:20 - 12:35 C Melhus/Gimse 2
13:00 - 13:15 B Tiller 1

Oppmøte senest 20 minutter før lagets første kamp.
Åsveihallen ligger ved Åsveien skole i Byåsveien.



Sverresborg minicup søndag 5.november

Postet av Håndball J9 - 2009 den 29. Okt 2017

Vi har meldt på 3 lag til Sverresborg minicup i Åsveienhallen søndag 5.november.

Kampoppsettet er ikke klart, men hvert lag skal spille minst 3 kamper  á 15 minutter. 

Meld dere på via Facebook-sida vår, eller send en melding til Geir Olav / 932 61 549.



Kampdag lørdag 28.oktober

Postet av Håndball J9 - 2009 den 24. Okt 2017

Lørdag 28.oktober er det sesongåpning i Utleirahallen med følgende kamper: 

12.45: Utleira 1 - Melhus/Gimse, bane B3
13.15: Utleira 2 - Nidelv 3, bane B3
14.15: Utleira 1 - Kattem, bane B2
14.15: Utleira 2 - Sverresborg 2, bane B3

Utleira 1: Lagleder Lene 
Andrea, Arianne, Jenny, Mille, Pernille, Sofia og Victoria

Utleira 2: Lagleder Geir Olav 
Mayah, Erle, Ingrid U, Ingrid F, Lovise, Sofie og Thea

Oppmøte 20 minutter før lagets første kamp.

Husk at medlemsavgift og treningsavgift må være betalt før seriespillet starter,
betales via Superinvite.

Terminlistene for sesongen finner man ved å laste ned appen Min Håndball.
I appen er lagene angitt etter alder, så vår klasse er kalt J08.



Kampdager i oktober/november

Postet av Håndball J9 - 2009 den 2. Okt 2017

Kampoppsettet for sesongen 2017-18 har nå kommet. Vi deltar med 3 lag i serien.
Detaljert kamp-og lagoppsett legges ut her og på FB fortløpende hver uke, men inntil videre kan det være verdt å merke seg at vi har kamper på følgende dager i oktober/november som fordeles mellom lagene:

Lørdag 28.10: 4 kamper i Utleirahallen
Lørdag 11.11: 2 kamper i Nidelvhallen
Søndag 12.11: 4 kamper i Utleirahallen
Tirsdag 14.11: 2 kamper i Nidarøhallen
Søndag 19.11: 4 kamper i Utleirahallen
Mandag 20.11: 1 kamp i Nidarøhallen
Tirsdag 21.11: 3 kamper i Nidarøhallen
Lørdag 25.11: 2 kamper i Melhushallen
Søndag 26.11: 1 kamp i Klæbuhallen





Foreldremøte tirsdag 26.september

Postet av Håndball J9 - 2009 den 26. Sep 2017

Vi avholder foreldremøte for J2009 i klubbbhuset (Utleirahallen, 2.etg) tirsdag 26.september kl. 20.00.
Ønsker alle "gamle" og nye foreldre i håndballgruppa velkommen!



Oppstart i høst mandag 2.oktober

Postet av Håndball J9 - 2009 den 21. Aug 2017

Håndballtreningene starter opp igjen mandag 2.oktober.
Vi har fått tildelt treningstid i Utleirahallen mandager kl. 18-19.

Vi ønsker alle gamle og nye spillere veilkommen !
 



Sesongavslutning mandag 3.april

Postet av Håndball J9 - 2009 den 2. Apr 2017

Det blir sesongavslutning for de flinke håndballjentene våre på treninga i morgen, med en internkamp først, etterfulgt av kake og saft i klubbhuset.

Fint om noen kan ta på seg å lage kake, de to første som melder seg får tilslaget. I mitt og Mariannes fravær håper vi foreldregruppa kan bistå Lene med hjelp under avslutninga. All erfaring tilsier at akkurat det er null problem

Arrangementet pågår i vanlig treningstid, kl 17-18.



Program uke 13

Postet av Håndball J9 - 2009 den 26. Mar 2017

Sesongens siste kamper avvikles mandag denne uka, så da blir det ikke trening.

Vi fordeler de tre kampene mellom lagene slik at alle får spille, selv om lag 1 er satt opp med to kamper i terminlista.
Lagledere avklares i løpet av søndagen

Mandag 27.03 kl. 17.30: Sverresborg - Utleira 3, Nidarøhallen E3
Spillere: Andrine, Anne, Leah, Lovise og Sofie Malene
Lagleder: Geir H ?


Mandag 27.03. kl. 17.30: Strindheim - Utleira 2, Nidarøhallen E1

Spillere: Amalie, Agnethe, Ingrid U, Ingrid F og Thea
Lagleder: Marianne/Marita ?

Mandag 27.03 kl. 19.30: National - Utleira 1, Nidarøhallen E1
Spillere: Jenny, Victoria, Pernille, Ronja Emilie og Sofia Johanne
Lagleder: Lene




Program uke 11 og 12

Postet av Håndball J9 - 2009 den 12. Mar 2017

Kun én kamp de neste to ukene, men vi kjører trening som vanlig.


Mandag 13.mars kl.17-18: Trening, husk egen ball

Søndag 19.mars kl. 11.00: Sjetne - Utleira 2, Heimdalshallen Mini 1

Spillere: Agnethe, Amalie, Ingrid F, Ingrid U, Thea og Sofia Johanne

Lagleder: Marianne

Oppmøte senest 15 minutter før kamp.


Mandag 20.mars kl.17-18: Trening, husk egen ball





Program uke 10

Postet av Håndball J9 - 2009 den 5. Mar 2017

Mandag 6.mars kl.17-18: Trening, husk egen ball

Tirsdag 7.mars kl. 18.00: National - Utleira 2, Nidarøhallen E1

Spillere: Agnethe, Amalie, Ingrid F, Ingrid U, Thea og Sofia Johanne

Lagleder: Marianne


Kampen mellom Utleira 3 og Sverresborg som var satt opp torsdag 9.mars er flyttet til 27.mars.


Kampdag lørdag 11.mars i Utleirahallen:

09.30: Utleira 3 - Nidelv, mini 2
10.00: Utleira 1 - Klæbu, mini 2
10.30: Utleira 3 - Tiller, mini 1 (endret fra Utleira 2-Tiller)
11.30: Utleira 1 - Nidelv, mini 2
12.00: Utleira 2 - Klæbu, mini 2 (endret fra Utleira 3-Klæbu)
12.30: Utleira 2 - Nidelv, mini 1
14.30: Utleira 2 - Jonsvatnet, mini 1


Lag 1 (Lene): Jenny, Pernille, Ronja Emilie, Sofia Johanne og Victoria

Lag 2: (Marianne): Agnethe, Amalie, Ingrid F, Ingrid U og Thea

Lag 3: (Geir H / Geir O): Anne, Lovise, Leah, Mirna og Sofie Malene

Vi har valgt å bytte lag som spiller kampene kl 10.30 og 12.00 for å begrense tida lag 1 og 3 trenger å være i hallen. Spesielt lag 3 lå an til å få en veldig lang dag, med lange pauser mellom kampene.






Program uke 9

Postet av Håndball J9 - 2009 den 26. Feb 2017

Da er vinterferien over og vi går i gang med innspurten på håndballsesongen med to kamper på mandag, dermed blir det ikke trening mandag 27.februar. Kampene:


Mandag 27.2 kl. 18.00: Selsbakk - Utleira 1, i Nidarøhallen E1

Jenny, Pernille, Ronja Emilie, Sofia, Thea og Victoria

Lagleder: Lene


Mandag 27.2 kl. 18.30: Strindheim - Utleira 3, i Nidarøhallen E1

Agnethe, Andrine, Anne, Leah, Lovise og Sofie Malene

Lagledere: Geir H og Geir O


Oppmøte 15 minutter før kamp.





Strindheim cup lørdag 18.2

Postet av Håndball J9 - 2009 den 14. Feb 2017

Her er kampoppsettet for Strindheim cup i Utleirahallen lørdag 18.februar.
Vi stiller med 2 lag denne gangen, og hvert lag spiller 4 kamper á 1x15 min.

12.00: Strindheim 3 - Utleira 1, bane 5
12.18: Strindheim 1 - Utleira 2, bane 5
12.36: Utleira 1 - Byneset 1, bane 4
12.54: Utleira 2 - Strindheim 6, bane 5
-----
13.30: Utleira 2 - Byneset 2, bane 4
13.48: Strindheim 5 - Utleira 1, bane 5
-----
14.24: Utleira 1 - Flatås 2, bane 6
14.42: Strindheim 4 - Utleira 2, bane 6


Utleira 1 (Lene):
Ingrid U, Mirna, Pernille, Ronje Emilie, Thea


Utleira 2 (Geir H/Geir O):
Andrine, Anne, Leah, Sofie Malene, Sofia


Oppmøte senest 15 minutter før lagets første kamp.



Program uke 6

Postet av Håndball J9 - 2009 den 5. Feb 2017

Mandag 6.februar kl. 17-18: Trening, husk egen ball


Torsdag 9.februar kl. 17.00: Nidelv - Utleira 3 i Nidarøhallen E1

Spillere: Andrine, Anne, Lovise, Leah og Sofie Malene

Lagleder: Geir Henrik


Lørdag 11.februar er det kampdag i Utleirahallen med følgende kamper:

kl. 09.30: Utleira 3 - Utleira 1, bane mini 2

kl. 10.30: Utleira 1 - Tiller 2, bane mini 1

kl. 11.00: Utleira 2 - Heimdal, bane mini 1

kl. 12.00: Utleira 3 - Tiller 2, bane mini 1


Utleira 1 (Lene): Jenny, Mirna, Pernille, Ronja Emilie , Sofia og Victoria

Utleira 2 (Marianne): Agnete, Amalie, Ingrid F, Ingrid U og Thea

Utleira 3 (Geir H og Geir O): Andrine, Anne, Lovise, Leah og Sofie Malene



Program uke 4 og 5

Postet av Håndball J9 - 2009 den 22. Jan 2017

Kun én kamp de neste to ukene, der programmet blir sånn:


Mandag 23.januar kl. 17-18: Trening. Husk egen ball.


Onsdag 25.januar kl. 17.00: National - Utleira 3, i Nidarøhallen E1

Spillere: Andrine, Anne, Lovise, Sofie Malene, Mayah og Sofia

Lagledere: Geir Henrik / Geir Olav


Mandag 30.januar: kl. 17-18: Trening.




Program uke 3

Postet av Håndball J9 - 2009 den 15. Jan 2017

Da gyver vi løs på en ny uke, etter flott innsats av jentene på kampdagen på lørdag.

Denne uka er det kamper både tirsdag, lørdag og søndag. Mange av jentene er med på skileik på tirsdager, så det blir litt rokkering på laget på tirsdag.


Mandag 16.januar kl 17-18: Trening, husk å ta med egen ball.


Tirsdag 17.januar kl 17.00: Nidelv - Utleira 2, Nidarøhallen E4

Tirsdag 17.januar kl 18.00: Kattem - Utleira 2, Nidarøhallen E1

Spillere: Andrine, Agnete, Leah, Marley, Ronja Emilie og Pernille

Lagledere: Geir Olav / Lene


Lørdag 21.januar kl. 10.00: Klæbu - Utleira 3, Klæbuhallen halvdel A

Spillere: Andrine, Anne, Leah, Lovise, Marley og Sofie Malene

Lagledere: Geir Henrik / Geir Olav


Søndag 22.januar kl.11.00: Flatås - Utleira 2, Heimdalshallen Mini 1

Spillere: Amalie, Agnete, Ingrid BU, Ingrid F, Mayah og Thea

Lagleder: Marianne



Program uke 2

Postet av Håndball J9 - 2009 den 7. Jan 2017

Mandag 9.januar kl. 17-18: Trening, husk å ta med egen ball.


Lørdag 14.januar er det kampdag i Utleirahallen med følgende kamper:

10.00: Utleira 1 - Strindheim, bane mini 2

10.30: Utleira 3 - Sverresborg, bane mini 1

10.30: Utleira 2 - Nidelv 2, bane mini 2

11.30: Utleira 3 - Strindheim, bane mini 1

12.00: Utleira 1 - Sverresborg, bane mini 1

12.00: Utleira 2 - Kattem, bane mini 2


Lagoppsett:

Utleira 1 (Lene): Jenny, Leah, Pernille, Ronja Emilie, Sofia og Victoria

Utleira 2 (Marianne): Agnete, Amalie, Ingrid BU, Ingrid F, Mayah, Thea

Utleira 3 (Geir Henrik/Geir Olav): Andrine, Anne, Lovise, Marley, Mirna, Norah og Sofie Malene


Minner også om betaling av medlemsavgift og treningsavgift for håndball, som nå skal skje via Superinvite, se link på hovedsida.



Program uke 1

Postet av Håndball J9 - 2009 den 1. Jan 2017

Da er juleferien straks unnagjort og vi starter det nye året friskt med en relativt hektisk håndballuke.


Mandag 2.januar kl.17-18: Trening. Husk å ta med egen ball.


Onsdag 4.januar kl.17.00: Nidelv - Utleira 1, i Nidarøhallen E1, lagleder Lene

Spillere: Jenny, Leah, Pernille, Ronja Emilie, Sofia og Victoria


Onsdag 4.januar kl.19.00: Kattem 2 - Utleira 3, i Nidarøhallen E4, lagleder Geir Olav/Geir Henrik

Spillere: Andrine, Lovise, Marley, Mirna, Norah og Sofie Malene

NB! I terminlista er Utleira 1 satt opp på begge kampene onsdag, men vi har valgt å dele kampene mellom lag 1 og lag 3 slik at jentene slipper å bruke hele kvelden i Nidarøhallen.


Torsdag 5.januar kl.17.00: Jonsvatnet - Utleira 2, i Nidarøhallen E2, lagleder Marianne

Torsdag 5.januar kl.18.00: Strindheim 2 - Utleira 2, i Nidarøhallen E1, lagleder Marianne

Spillere: Agnete, Amalie, Ingrid BU, Ingrid F, Mayah, Thea


Oppmøte 15 min før første kamp.


Betaling av medlemsavgift og treningsavgift

Fra i år skal medlemsavgift og treningsavgift betales via betalingstjenesten Superinvite, se info på hovedsida utleira.no.

Treningsavgiften for håndball er kr 500, som betales snarest og senest innen 20.februar.

Registrer dere som medlemmer, familiemedlemskap koster fortsatt kun kr 700, men hvert familiemedlem må registreres i Superivinte. Fristen her er 1.februar.

For de det gjelder må også tilgangt treningsrommet betales via Superinvite, nå for 6 mnd i slengen. Betalingsfrist her er 12.januar. Info om treningsavgifter for fotball kommer senere på våren.



Levert av IdrettenOnline