CSK cup mandag 16.april
Postet av Håndball J10 - 2009 den 13. Apr 2018
Her er oppsettet for CSK-cupen på mandag 16.april.
Kampene spilles i Charlottenlundhallen (CSK Hummelarena)
Lag 1 - lagleder Kristin
Spillere: Arianne,
Ingrid F, Victoria, Leah, Lovise, Pernille
17.00: Ranheim 4, hall B - bane 2
18.00: Strindheim 4, hall B - bane 2
18.45: CSK 3, hall B - bane 1
---------------------------------------------
Lag 2- lagleder Gøril
Spillere: Mille, Signe, Martine, Tilde, Maja, Fride
17.15: Ranheim 6, hall B - bane 2
18.15: CSK 2, hall B - bane 2
19.00: Strindheim 6, hall B - bane 1
Treningsfri i vinterferien
Postet av Håndball J10 - 2009 den 17. Feb 2018
Flott spill og innsats av jentene på Strindheimcupen, her er det mye bra å bygge videre på :-)
Det blir ikke trening neste uke, men vi fortsetter med treningene etter vinterferien og fram til påske. Seriespillet er slutt for i år, men vi satser på å bli med på en cup til før sesongen er over, sannsynligvis Byåsen minicup lørdag 7.april.
Program for uke 7
Postet av Håndball J10 - 2009 den 11. Feb 2018
Mandag er det trening som vanlig kl.18-19
------------------------------------------------
Onsdag var egentlig lag 1 satt opp med to kamper,
men vi stokker litt om på oppsettet slik at ingen
må tilbringe hele kvelden i Nidarøhallen.
17.30 Kattem - Utleira 1, Nidarøhallen E2
Lagleder: Geir Olav
Spillere: Andrea, Jenny, Pernille, Ronja, Victoria,
Nora Emilie, Sofie Malene
19.00 Byåsen 4 - Utleira 2, Nidarøhallen E3
Lagleder: Brit Eva
Spillere: Agnethe, Erle, Ingrid U, Ingrid F, Lovise,
Sofia Johanne, Thea
----------------------------------------------------
Strindheim cup lørdag 17.februar i Utleirahallen,
alle våre kamper på bane 4.
Utleira 1:
Lagleder: Lene
Spillere: Ronja, Thea, Victoria, Pernille, Ingrid U
09.18: Strindheim 4
10.12: CSK 2
10.48: Strindheim 6
11.24: Strindheim 2
Utleira 2:
Lagleder: Kristin og Gøril
Spillere: Leah, Tilde, Martine, Fride, Mille
09.36: CSK 1
10.30: Strindheim 5
11.06: Strindheim 3
11.42: CSK 3
Det er fortsatt fullt mulig å bli med på Strindheim cup for de som ennå ikke har bestemt seg :-)
Kampdag søndag 11.februar
Postet av Håndball J10 - 2009 den 11. Feb 2018
Søndag er det kampdag i Utleirahallen med disse kampene:
---------------------------------------------
10.30 Utleira 3 - Strindheim, bane B3
12.30 Utleira 3 - Byåsen, bane B3
Lagledere: Kristin
Spillere: Andrine, Arianne, Leah, Maja,
Martine, Fride, Signe, Mille
---------------------------------------------
11.30 Utleira 2 - Tiller, bane B3
12.30 Utleira 2 - Strindheim 3, bane B1
Lagleder: Brit Eva
Spillere: Agnethe, Erle, Ingrid U, Ingrid F,
Lovise, Sofie, Thea
---------------------------------------------
12.00 Utleira 1 - Tiller 2, bane B1
Lagleder: Lene
Spillere: Andrea, Jenny, Pernille, Ronja, Sofia,
Victoria, Nora Emilie
Program for uke 5
Postet av Håndball J10 - 2009 den 28. Jan 2018
Mandag: Trening som vanlig kl.18
Lørdag kl. 11.00: National - Utleira 3, i Munkvollhallen, bane A
Spillere: Arianne, Leah, Tilde, Maja, Martine, Fride og Signe
Lagledere: Kristin og Gøril
Oppmøte 20 min før kampen.
Program for uke 3
Postet av Håndball J10 - 2009 den 15. Jan 2018
Mandag er det trening som vanlig kl18.00.
----------------------------------------------------------------
Tirsdag 17.30 Kolstad - Utleira 3, i Nidarøhallen E3
Lagledere: Gøril / Kristin
Spillere: Andrine, Arianne, Leah, Tilde, Maja, Martine, Fride
Tirsdag 19.30 Sverresborg 2 - Utleira 2, i Nidarøhallen E1
Lagleder: Brit Eva
Spillere: Agnethe, Erle, Ingrid U, Ingrid F, Lovise, Sofie, Thea
-----------------------------------------------------------------
Lørdag 10.00 Hommelvik 2 - Utleira 1, i Sveberghallen del C
Lagleder: Lene
Spillere: Andrea, Jenny, Mille, Pernille, Ronja, Sofia, Victoria, Nora Emilie
-----------------------------------------------------------------
Søndag 11.30 Utleira 1 - Klæbu, Utleirahallen B2
Lagleder: Lene
Spillere: Andrea, Jenny, Mille, Pernille, Ronja, Sofia, Victoria, Nora Emilie
Søndag 13.00 Utleira 3 - Bratsberg, Utleirahallen B3
Lagledere: Gøril / Kristin
Spillere: Andrine, Arianne, Leah, Tilde, Maja, Martine, Fride
Søndag 13.30 Utleira 2 - Charlottenlund 2, Utleirahallen B1
Søndag 14.30 Utleira 2 - Hommelvik 2, Utleirahallen B1
Lagledere: Brit Eva (13.30) / Geir Olav (14.30)
Spillere: Agnethe, Erle, Ingrid U, Ingrid F, Lovise, Sofie, Thea
--------------------------------------------------------------------
Minner også om at det er tid for innbetaling av medlems- og
treningsavgifter, via Superinvite.
Program uke 2
Postet av Håndball J10 - 2009 den 7. Jan 2018
Her er programmet for uke 2.
-----------------------------------------------------------------------------
Mandag 19.30 Bratsberg - Utleira 3, i Nidarøhallen E3
Lagledere: Gøril / Kristin
Spillere: Andrine, Arianne, Leah, Tilde, Maja, Martine, Fride
-----------------------------------------------------------------------------
Øvrige spillere trener som vanlig kl. 18.
----------------------------------------------------------------------------
Tirsdag 18.00 CSK 2 - Utleira 2, i Nidarøhallen E2
Lagleder: Brit Eva
Spillere: Agnethe, Erle, Ingrid U, Ingrid F, Lovise, Sofie, Thea
-----------------------------------------------------------------------------
Fredag 18.00 Malvik 3 - Utleira 1, i Malvikhallen del C
Lagleder: Lene
Spillere: Andrea, Jenny, Mille, Pernille, Ronja, Sofia, Victoria, Nora Emilie
----------------------------------------------------------------------------
Legg merke til at vi setter opp lag 1 på fredagskampen, selv om det i følge terminlista skulle være lag 2. Vi gjør dette for å fordele antall kamper pr lag mest mulig.
I følge terminlista skulle lag 1 ha kun én kamp før 11.februar, mens lag 2 skulle ha 6, og det synes vi blir helt feil. Foreslår derfor også at vi bytter fra lag 2 til lag 1 på kampen lørdag 20.januar.
Seriespillet avsluttes allerede 14.februar, men vi satser på å melde på lag til Strindheim cup i Utleirahallen 17. eller 18.februar. Påmelding til denne kommer senere i januar.