Sonekveld onsdag 14. september

Postet av Fotball J13 - 2006 den 11. Sep 2016

Onsdag 14. september har vi sonekveld på Utleira Kunstgress kl 17-19.

Oppmøte 15 minutter før første kamp.

Lagoppsett

Runde 4 - Uke 37
Utleira Kunstgress 14.9
Utleira J06-1 Utleira J06-2 Utleira J06-3
Anna Elise X
Amalie X
Aurora
Emilie Marrie X
Guro X
Helene X
Helle X
Iben Marie X
Ida Marie X
Kine Louise X
Lena X
Lina X
Maren X
Mathilda X
Mille X
Mona X
Rikke X
Ruth-Eliza X
Ylva S-M X
Ylva Cecilia X
Trenere
Ole
Ragnhild X X
Runar X X
Sissel


Kampoppsett


Utleira Stadion
Bane 1 Bane 2
Klokken Hjemmelag Bortelag Hjemmelag Bortelag
17.00-17.30 Utleir J06-1 Nidelv J06-3 Ottis J06-1 Nardo J06-2
17.30-18.00 Utleir J06-3 Nidelv J06-2 Utleira J06-2 Nidelv J06-1
18.00-18.30 Nardo J06-2 Utleir J06-1 Nidelv J06-3 Ottis J06-1
18.30-19.00 Nidelv J06-1 Utleir J06-3 Nidelv J06-2 Utleira J06-2

Dugnad

Oppmøte Klokken 16.30 for Kioskvakt og 16.45 for banevert.

Kioskvakt/Kake - Anna Elise og Lina

Banevert/Kake - Rikke og Mille


0 Kommentar

Kampoppsett miniserien høst 2015

Postet av Fotball J13 - 2006 den 25. Aug 2015

Kampoppsettet for miniserien er nå klart, vi stiller med 3 lag i serien i høst.
Vi har ingen kamper i runde 1 som gjennomføres onsdag 26. august.

Vi har kamper følgende datoer, nærmere lagsoppsett kommer snart. Hold av datoene inntil videre.

  • Runde 2 onsdag 2. september. 1 lag spiller på Othilitenborg, og 1 lag spiller på Nissekollen.
  • Runde 3 onsdag 9. september. 1 lag spiller på Brattsberg.
  • Runde 4 onsdag 16. september. 3 lag spiller på Utleira Stadion
  • Runde 5 onsdag 23. september. 2 lag spiller på Brattsberg.
  • Runde 6 onsdag 30. september. 1 lag spille rpå Nissekollen

Lagsoppsettet for miniserien finner dere her Miniserien lagoppsett høst 2015_pdf.pdf

Oppmøte 15 minutter før kampstart, husk vannflaske og hårstrikk

Runde 2 onsdag 2. september.
Othillienborg
Bane 1 Bane 2 Bane 3
Klokken Hjemmelag Bortelag Hjemmelag Bortelag Hjemmelag Bortelag
17.00-17.30 Nardo J07-1 Nidelv J07-1 Utleir J07-2 Ottis J07-1
17.30-18.00 Ottis J06-1 Nidelv J06-1 Ottis J06-2 Utleir J06-1 Nidelv J06-2 Brattsberg J06-1
18.00-18.30 Ottis J07-1 Nardo J07-1 Nidelv J07-1 Utleir J07-2
18.30-19.00 Brattsberg J06-1 Ottis J06-1 Nidelv J06-1 Ottis J06-2 Utleir J06-1 Nidelv J06-2

Nissekollen
Bane 1 Bane 2
Klokken Hjemmelag Bortelag Hjemmelag Bortelag
17.00-17.30 Nardo J06-1 Nidelv J06-3 Nardo J06-2 Utleir J06-2
17.30-18.00 Nardo G06-3 Utleir G06-4 Nardo G06-1 Ottis G06-2
18.00-18.30 Utleir J06-2 Nardo J06-1 Nidelv J06-3 Nardo J06-2
18.30-19.00 Ottis G06-2 Nardo G06-3 Utleir G06-4 Nardo G06-1


Runde 3 onsdag 9. september.

Brattsberg
Bane 1 Bane 2
Klokken Hjemmelag Bortelag Hjemmelag Bortelag
17.00-17.30 Brattsberg J06-1 Nidelv J06-3 Utleir J06-3 Ottis J06-2
17.30-18.00 Utleir J07-1 Nardo J07-2 Utleir J07-3 Nidelv J07-2
18.00-18.30 Ottis J06-2 Brattsberg J06-1 Nidelv J06-3 Utleir J06-3
18.30-19.00 Nidelv J07-2 Utleir J07-1 Nardo J07-2 Utleir J07-3


Runde 4 onsdag 16. september.
NB: Utleira Stadion
Bane 1 Bane 2
Klokken Hjemmelag Bortelag Hjemmelag Bortelag
17.00-17.30 Utleir J06-1 Nidelv J06-2 Ottis J06-1 Nardo J06-2
17.30-18.00 Utleir J06-2 Nardo J06-1 Utleir J06-3 Nidelv J06-1
18.00-18.30 Nardo J06-2 Utleir J06-1 Nidelv J06-2 Ottis J06-1
18.30-19.00 Nidelv J06-1 Utleir J06-2 Nardo J06-1 Utleir J06-3

Runde 5 onsdag 23. september.
Brattsberg
Bane 1 Bane 2
Klokken Hjemmelag Bortelag Hjemmelag Bortelag
17.00-17.30 Brattsberg J06-1 Utleir J06-2 Nardo J06-1 Nidelv J06-3
17.30-18.00 Nidelv J06-1 Utleir J06-3 Ottis J06-1 Nardo J06-2
18.00-18.30 Nidelv J06-3 Brattsberg J06-1 Utleir J06-2 Nardo J06-1
18.30-19.00 Nardo J06-2 Nidelv J06-1 Utleir J06-3 Ottis J06-1

Runde 6 onsdag 30. september.

Nissekollen
Bane 1 Bane 2
Klokken Hjemmelag Bortelag Hjemmelag Bortelag
17.00-17.30 Nardo J06-1 Nidelv J06-2 Utleir J06-1 Ottis J06-2
17.30-18.00 Nardo G06-2 Ottis G06-2 Nidelv G06-3 Utleir G06-3
18.00-18.30 Ottis J06-2 Nardo J06-1 Nidelv J06-2 Utleir J06-1
18.30-19.00 Utleir G06-3 Nardo G06-2 Ottis G06-2 Nidelv G06-3


0 Kommentar

Levert av IdrettenOnline